The.Krmnn | Parti Ayrılış Metni

Berat Koto

Demokratik Cumhuriyet Kurucusu
Vatandaş
Parti Üyesi
DEMOKRATİK CUMHURİYET
Kadiri savundugumdan değil ama ben şöyle bi konu aktarayım ben üye olduğum partiden de istek geldi güçlü gelecekten yani bunu da kasıtlı düşünebiliriz
Ben öyle birşey anlatmaya calışmadım demek istediğim hergün bizim hakkımızda iftira açılıyor forumda
Memolreis asla bize zarar vermiyor ben bu yola en başından onunla başladım ve bu hep böyle sürecek
Biz bütün herşeyi hallediyoruz bir bakıyoruz forumda yine bizimle ilgili bir iftira
İftira falan yok boşuna ağlama burda anladın mı yeter bıktık iftira iftira iftira kanıt isteyen geliyor zaten hepsinin kanıtı var burada lay lay lom havasıyla hakaret ederek geliyorsunuz farklı bir şekilde gelin adam gibi oturup eğri doğru konuşalım

Guapo11

Güçlü Gelecek Genel Başkan Yardımcısı
Vatandaş
Parti Üyesi
GÜÇLÜ GELECEK
İftira falan yok boşuna ağlama burda anladın mı yeter bıktık iftira iftira iftira kanıt isteyen geliyor zaten hepsinin kanıtı var burada lay lay lom havasıyla hakaret ederek geliyorsunuz farklı bir şekilde gelin adam gibi oturup eğri doğru konuşalım
Sende işinin olmadığı konulara burnunu sokma
İftira söylemimizden bıktıysanız bize yapmış olduğunuz iftiralara son verin he yok eğer iftirasız yükselemeyiz diyorsanda foruma girme o zaman biz her zaman hakkımızı savunuruz ayrıca hakarete gelicek olursak kaçgündür üslübumuza dikkat edip yazıyoruz fakat siz dikkat etmiyorsunuz sonrada gelip bize adam gibi konuşalım diyorsunuz işte siz busunuz
BURDA HERKES OKUSUN GÜÇLÜ GELECEĞİ ÇÖKERTME PLANINIZ TUTMADI VE GÜÇLÜ GELECEK O YEDİĞİMİZ KAZIĞIN ETKİSİNDEN HIZLI BİR ŞEKİLDE ÇIKMIŞ OLUP TEKRAR YÜKSELİŞİNE KALDIĞI YERDEN DEVAM EDECEKTİR
(BAŞARAMADINIZ)

Carrey Alemdar V2

Ziyaretçi
Burdan iyi senaryo çıkar gel gör Raci Şaşmaz al sana 2 ci gladyatör film senaryosu.

Berat Koto

Vatandaş
Parti Üyesi
DEMOKRATİK CUMHURİYET
Sende işinin olmadığı konulara burnunu sokma
İftira söylemimizden bıktıysanız bize yapmış olduğunuz iftiralara son verin he yok eğer iftirasız yükselemeyiz diyorsanda foruma girme o zaman biz her zaman hakkımızı savunuruz ayrıca hakarete gelicek olursak kaçgündür üslübumuza dikkat edip yazıyoruz fakat siz dikkat etmiyorsunuz sonrada gelip bize adam gibi konuşalım diyorsunuz işte siz busunuz
BURDA HERKES OKUSUN GÜÇLÜ GELECEĞİ ÇÖKERTME PLANINIZ TUTMADI VE GÜÇLÜ GELECEK O YEDİĞİMİZ KAZIĞIN ETKİSİNDEN HIZLI BİR ŞEKİLDE ÇIKMIŞ OLUP TEKRAR YÜKSELİŞİNE KALDIĞI YERDEN DEVAM EDECEKTİR
(BAŞARAMADINIZ)
Kazık falan yok kazığı atan sizsiniz sanki ben yapmışım gibi suçu bana atıyorsun.Kazık attınız zarar gördünüz.Bu benim umrumda değil sana attığım tek iftira yok.Bizim amacımız haksız yükselmeyi engellemek buna da izin vermeyeceğiz çok az kaldı başaracağız

Berat Koto

Vatandaş
Parti Üyesi
DEMOKRATİK CUMHURİYET
Liderin
Çalışıyoruz zaten merak etme ne yapalım üyr çekince evet +1 üye mi çektik diyelim.
Sizinde Sonunuz yakın merak etmeyin, Bunlarda Altın dedik bakır çıktı.!
Liderin bir zamanlar farklı partideydi galiba çıkmaza giriyorsun diyorsunuz ya kaç soruma cevap vermeyen sizsiniz siz bunu kabullenin artık birde farklı farklı kişileri çıkmaza girince anında transfer etmeye çalışmayın bunların farkındayız bunları görüyoruz ve Guapo11 adlı kullanıcı bunu kabullendi biz burada yazıyoruz diye gelmiyor kendisinin finanse ettiği anlaşıldı.

Guapo11

Vatandaş
Parti Üyesi
GÜÇLÜ GELECEK
Kazık falan yok kazığı atan sizsiniz sanki ben yapmışım gibi suçu bana atıyorsun.Kazık attınız zarar gördünüz.Bu benim umrumda değil sana attığım tek iftira yok.Bizim amacımız haksız yükselmeyi engellemek buna da izin vermeyeceğiz çok az kaldı başaracağız
Haksız yükselmeyi engelleme için bir haksızlığın olması lazım kazığa gelince o kazığı atan sendin ve hatırlatırımki henüz bizimleyken partiden kafana göre çıkıylp çıkıp tekrar giriyordun sırf yeni makamlar alabilmek için
Yükselmemize gelince sıralama herşeyi söylüyor merak etme

Berat Koto

Vatandaş
Parti Üyesi
DEMOKRATİK CUMHURİYET
Haksız yükselmeyi engelleme için bir haksızlığın olması lazım kazığa gelince o kazığı atan sendin ve hatırlatırımki henüz bizimleyken partiden kafana göre çıkıylp çıkıp tekrar giriyordun sırf yeni makamlar alabilmek için
Yükselmemize gelince sıralama herşeyi söylüyor merak etme
Bu insanlar cahil mi Allah aşkına şu arkadaşa birisi oyuncu hareketlerine bakmayı öğretsin😂.
Senin o memol denen vatandaş zaten bunları yaptı ben değil.
Sıralama herşeyi söyleseydi milletvekili seçimlerine Börüden girmezdiniz güçlü gelecek diye bir parti yok mecliste.
Sonraki ay görüşürüz hepinizi teker teker indireceğiz

Guapo11

Vatandaş
Parti Üyesi
GÜÇLÜ GELECEK
Bu insanlar cahil mi Allah aşkına şu arkadaşa birisi oyuncu hareketlerine bakmayı öğretsin😂.
Senin o memol denen vatandaş zaten bunları yaptı ben değil.
Sıralama herşeyi söyleseydi milletvekili seçimlerine Börüden girmezdiniz güçlü gelecek diye bir parti yok mecliste.
Sonraki ay görüşürüz hepinizi teker teker indireceğiz
Sonraki ay nasıl indireceksiniz demokratik cumhuriyet diye bir parti olmiycak ki 🙃

Berat Koto

Vatandaş
Parti Üyesi
DEMOKRATİK CUMHURİYET
Sonraki ay nasıl indireceksiniz demokratik cumhuriyet diye bir parti olmiycak ki 🙃
Sonraki ay görürsün Demokratik Cumhuriyet diye bir parti olacak mı olmayacak mı yıkmaya çalıştığınız ve küçümsediğiniz o parti zaten sizi geçti bile merak etme gg de yaza çıkar mı bakarız ona memoli ben oyunu bırakacam zaten Berat sen gel lider ol forumda ismi degisiriz falan filan sonra da mesajları siliyim memoliye atmasın sonra beni görevden alır boşta kalırım ne yaparım kaç kere memoliye parti açayım ben abi diye yalvarıyordun hatırladın mı kardeşim