The.Krmnn | Parti Ayrılış Metni

İhsan Efe

Adil Demokrasi Partisi Sekreteri
Vatandaş-2
Parti Üyesi
GÜÇLÜ GELECEK
Sayın başkan başka bir partiye geçmiş kişiye bu şekilde mesaj atman nekadar etik bir durum.Ben herkes bilir bu şekilde üye çekmenin etik olmadığını söylüyorum.Ben bu şekilde üyelerimize mesaj atmaya zorlatmayin.
Ben ona bir parti üyesi olduğu için orda kalmasın diye mesaj atmadım kendisiyle azda olsa bi arkadaşlığım kardeşliğim var bu haklarımı kullanarak ona bir teklif etmek istedim oda nazikçe reddetti. konuları uzatma gerek yok eğer rahatsız olduysa kusura bakmasın partisi olarak sizde rahatsız olduysanız sizlerde kusura bakmayın iyi oyunlar.

Guapo11

Güçlü Gelecek Genel Başkan Yardımcısı
Vatandaş
Parti Üyesi
GÜÇLÜ GELECEK
Onun yol arkadaşı iyi olsaydı satmazdı yada partisini küçük ve kötü duruma düşürüp bütün parti üyelerine yazmadı yada hakaret etmezdi ben bunların hiçbirini yapmadım.Guapo 11 e gelince keşke oyun mesajı olsaydı kendisinin bana liderlik teklifini kabul et Berat parti ismini degisiriz duyuru yayınlarız forumda onu yaparız bunu yaparız yeter ki sen gel liderliği kabul et demesi memoliyi atarız onu yaparız bunu yaparız diyip şuan da yardımcı olması ve memolinin ben çıkarken Guapo 11 e sekreterlik vaadini gerçekleştirmeyip yine eşini ataması sizin dost olmadığınızı birbirinizin arkalarından kuyu yazdığınızı gösterir.Bu yüzden o Berat dediği adamı iyi tanısın.Ekleme yapayım adamlar sse inanmıyor artık millet ne yapacağını şaşırdı senin lafına inanmayın o iftira atıyor diyip kandırmaya çalışıyor
Şimdi berat sana ne anlatsam boş zaten hep anlamamak üzere çalışıyorsun evt sekreterlik vaaedi vermiş olabilir ama sekreter olmamayı ben istedim yardımcılıkta kalma isteğim tamamen benim menfaatim bu şekilde sonunu bilmediğin konuları formda açma
Ayrıca liderliğe geçersek evt o zaman memolreis kendisi bana dedi berata liderlik teklif ettim ilk başta karşı çıktım fakat ikna olunca liderliği kabul etmeni istedim evt ama dediğim gibi *SONUNU BİLMEDİĞİN, NEDENİNİ BİLMEDİĞİN* konuları sorgulama🙃

Emreİzmir

Altın Ok Parti Sekreteri
Vatandaş
Parti Üyesi
ALTIN OK
Sayın başkan başka bir partiye geçmiş kişiye bu şekilde mesaj atman nekadar etik bir durum.Ben herkes bilir bu şekilde üye çekmenin etik olmadığını söylüyorum.Ben bu şekilde üyelerimize mesaj atmaya zorlatmayin.
Ustam sen bu arkadaslardan etik bi davranış bekleme bence adamlar 2 kere grup kurup bizim uyelerimizi WhatsAppdan bile cekmeye calisdi bizleri kotulemeye calisdi yetmedi tek tek ozelden yazdilar ben şaşırmıyorum bunlarin yaptiklarina artik her gun farkli birseyleri cikiyor baksaniza

Berat Koto

Demokratik Cumhuriyet Kurucusu
Vatandaş
Parti Üyesi
DEMOKRATİK CUMHURİYET
Şimdi berat sana ne anlatsam boş zaten hep anlamamak üzere çalışıyorsun evt sekreterlik vaaedi vermiş olabilir ama sekreter olmamayı ben istedim yardımcılıkta kalma isteğim tamamen benim menfaatim bu şekilde sonunu bilmediğin konuları formda açma
Ayrıca liderliğe geçersek evt o zaman memolreis kendisi bana dedi berata liderlik teklif ettim ilk başta karşı çıktım fakat ikna olunca liderliği kabul etmeni istedim evt ama dediğim gibi *SONUNU BİLMEDİĞİN, NEDENİNİ BİLMEDİĞİN* konuları sorgulama🙃
Senin haberin yoktu sallama karşı falan da çıkmadın direk kabul etmemi istedin dediğim gibi haberin yoktu benden öğrendin türlü türlü şeyler diyerek tabi onlara cevap veremessin çünkü siz birbirinizi satan insanlardan ibaretsiniz

Berat Koto

Vatandaş
Parti Üyesi
DEMOKRATİK CUMHURİYET
Sadece MemolReis değil
Efe İhsan
Guapo 11
Adlı oyuncularda benim oyundaki zevkimin içine etti yeni seçilecek bakanlar bu durumu göz önünde bulundurmalı iyi günler

The.Krmnn

~butterfly~
Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Kardeşim senin bi sıkıntınmı var yok sular kesikti ben o yüzden çıktım partiden iyice saçmalamaya başladin.
Seninde bana yazdığını unutma eğer senin düşman olduğum partideysen bana hiç bir şekilde yazamazsin.
Ben ona şahsi bi teklif yaptim bunu da onayliyorum ama bunun güçlü gelecekle bi alakası yok sen bence oyunu sil
Sayın Başkan attıgın mesajı anlayana kadar tekrar tekrar okumanı tavsiye ediyorum sana. Belki 15. okumanda falan bağlantısını anlarsın. Saygılarımla

Berat Koto

Vatandaş
Parti Üyesi
DEMOKRATİK CUMHURİYET
Kardeşim senin bi sıkıntınmı var yok sular kesikti ben o yüzden çıktım partiden iyice saçmalamaya başladin.
Seninde bana yazdığını unutma eğer senin düşman olduğum partideysen bana hiç bir şekilde yazamazsin.
Ben ona şahsi bi teklif yaptim bunu da onayliyorum ama bunun güçlü gelecekle bi alakası yok sen bence oyunu sil
Biliyorsun ki Biz adaletin hakkaniyetin kapısıyız kimseyi de dışlamayız.Madem düşman partisindeyiz başkanına söyle üyelerime yazmasın, konuşmasın çünkü kendisinin üyelerimle bir bağı yok haddini bilecek.Senin oyunu sil demenle silecek adam da değiliz.Senin fikrinin gözümde çokta önemi yok.Gayet alakası var partinden çıkan adama gel ikimiz bir dava adamı olalım diyorsun farkındaysan

The.Krmnn

~butterfly~
Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Ben ona bir parti üyesi olduğu için orda kalmasın diye mesaj atmadım kendisiyle azda olsa bi arkadaşlığım kardeşliğim var bu haklarımı kullanarak ona bir teklif etmek istedim oda nazikçe reddetti. konuları uzatma gerek yok eğer rahatsız olduysa kusura bakmasın partisi olarak sizde rahatsız olduysanız sizlerde kusura bakmayın iyi oyunlar.
Sayın baskanım kaçırdığınız şey şu memolireis adlı baskan her konusmasında biz adiliz dostuz dostluğu benimsiyoruz diyor. Ancak siz mesajınızda açıkca şunu belirtmişsiniz. "gördüğüm kadarıyla haktan var adaletten yanasın" diyerek baska bir partiye gecelim teklifini getiriyorsun. Burda iki ayrı konu var benim dikkatimi çeken. Birincisi içinde bulunduğun partinin adaletsiz ve hak yediğini biliyorsun ve bu yüzden çıkmak istiyorsun. İkincisi ise benim suanki partimede adaletsiz diyorsun. Arkadaslığımız kardesliğimiz baki ancak adaletsiz bir partiye mensupken benim girdiğim partiye adaletsiz demen etik değil. Hasan baskanım tepkisini belirtmekte haklıdır bu konuda. Ayrıca adaletsiz ve hak yenen bir partide olduğunun farkında olmana rağmen neden bu partiyi savunuyorsun hâla ? Sana bir dost tavsiyesi vereyim kirvem. İnsanların hatalarını yanlışlarını gördüğün hâlde onları savunursan o insanları yaptıgı seyin doğru olduğuna ikna edersin. Memolireisin de suan tam olarak yasadıgı sey bu cevresindeki bir kaç çıkarcı insan onun hatalarını gördüğü hâlde sanki doğruyu yapmıs gibi onu savunarak ona yaptığı seylerde haklı olduğuna ikna etmişler. Ben İkna Edilmişlerle Değil İnanmışlarla Yola Çıkmayı Tercih Ediyorum. İkna olmak akıl işidir, inanmak ise his işidir. Akıl yanılır ama kalp hata yapmaz.

Guapo11

Güçlü Gelecek Genel Başkan Yardımcısı
Vatandaş
Parti Üyesi
GÜÇLÜ GELECEK
Senin haberin yoktu sallama karşı falan da çıkmadın direk kabul etmemi istedin dediğim gibi haberin yoktu benden öğrendin türlü türlü şeyler diyerek tabi onlara cevap veremessin çünkü siz birbirinizi satan insanlardan ibaretsiniz
Dediğim gibi o teklifin amacını bilmiyorsun baya farklı bir âmacı var eğer bilseydin anlardın yani biz
Memolreisle asla birbirimizi satmayız kendinle karıştırıyorsun