The.Krmnn | Parti Ayrılış Metni

Guapo11

Güçlü Gelecek Genel Başkan Yardımcısı
Vatandaş
Parti Üyesi
GÜÇLÜ GELECEK
Sizin yüzünüzden insanlar oyunu mu bırakacak 3 kişi yüzünden sizin zihniyetiniz bu işte
Biz kimsenin oyunu bırakmasını istemeseyiz fakat bu oyunun bir siyaset oyunu olduğunu hatırlarsak böyle tartışmalarda olacak elbet dediğim gibi bu tartışmalara katlanamayacak kişi varsa onu tutan yok

Berat Koto

Demokratik Cumhuriyet Kurucusu
Vatandaş
Parti Üyesi
DEMOKRATİK CUMHURİYET
Biz kimsenin oyunu bırakmasını istemeseyiz fakat bu oyunun bir siyaset oyunu olduğunu hatırlarsak böyle tartışmalarda olacak elbet dediğim gibi bu tartışmalara katlanamayacak kişi varsa onu tutan yok
Kimse tartışmalara katlanamayacaz demedi lafı çevirip bükme ikide bir.Bize hakaret ediyorsunuz bunda kaç kere uyarı aldınız biriniz vatandaş-2 aldı,sizde siyaset hakaretle ve kumpasla oluyor.Şu yaptığınız hareketler yüzünden oyundan soğuyorlar

İhsan Efe

Adil Demokrasi Partisi Sekreteri
Vatandaş-2
Parti Üyesi
GÜÇLÜ GELECEK
Kimse tartışmalara katlanamayacaz demedi lafı çevirip bükme ikide bir.Bize hakaret ediyorsunuz bunda kaç kere uyarı aldınız biriniz vatandaş-2 aldı,sizde siyaset hakaretle ve kumpasla oluyor.Şu yaptığınız hareketler yüzünden oyundan soğuyorlar
E bundan sanane???
Başımıza avukat kesildin çıkmaza giriyosun sonra sallama iftira atma lafi bükme gibi 2-3 tane kelime ezberlemişsin etrafında 4 dönüyosun.
Uğraşma canım bizle yemezler hadi ödevlerini yapmaya

Kadir Aydın

ALTIN OK
41. Dönem Oyun Başkanı
E bundan sanane???
Başımıza avukat kesildin çıkmaza giriyosun sonra sallama iftira atma lafi bükme gibi 2-3 tane kelime ezberlemişsin etrafında 4 dönüyosun.
Uğraşma canım bizle yemezler hadi ödevlerini yapmaya
Yav siz millete bela gibi birşey oldunuz herkez sizden şikayetçi memolreis sizide kendi gibi yaptı sonunda. Milletin yakasından düşün be artık çalışın üye çekin arkadaş, milletin partisine gidipde üye çalmaya çalışmayın

Guapo11

Vatandaş
Parti Üyesi
GÜÇLÜ GELECEK
Yav siz millete bela gibi birşey oldunuz herkez sizden şikayetçi memolreis sizide kendi gibi yaptı sonunda. Milletin yakasından düşün be artık çalışın üye çekin arkadaş, milletin partisine gidipde üye çalmaya çalışmayın
Biz kimsenin başına bela değiliz sizler bizim yükselişimize katlanamayıp bize sayısız iftira attınız sonrada bu iftiraların bir bir belli olmasından sonrada konuyu geçiştirmeye çalışıyorsunuz 👏

İhsan Efe

Adil Demokrasi Partisi Sekreteri
Vatandaş-2
Parti Üyesi
GÜÇLÜ GELECEK
Çalışıyoruz zaten merak etme ne yapalım üyr çekince evet +1 üye mi çektik diyelim.
Sizinde Sonunuz yakın merak etmeyin, Bunlarda Altın dedik bakır çıktı.!

Kadir Aydın

ALTIN OK
41. Dönem Oyun Başkanı
Çalışıyoruz zaten merak etme ne yapalım üyr çekince evet +1 üye mi çektik diyelim.
Sizinde Sonunuz yakın merak etmeyin, Bunlarda Altın dedik bakır çıktı.!
Seninle muhatap olmam için üslubunu duzeltmen gerekir, aksi takdirde yazdıklarının hiç bir hükmü yoktur genç. Şimdi git ve saygı dersine çalış, gerçi sizler saygı nedir onu öğrenmeniz lazım ilkonce

Kadir Aydın

ALTIN OK
41. Dönem Oyun Başkanı
Biz kimsenin başına bela değiliz sizler bizim yükselişimize katlanamayıp bize sayısız iftira attınız sonrada bu iftiraların bir bir belli olmasından sonrada konuyu geçiştirmeye çalışıyorsunuz 👏
Dostum senin bulunduğun Parti'nin ilk gününü bilirim ben sen bana güçlü gelecek partisini anlatma, anlatmaya kalkma. Yükselişinize laf eden yok, daha da çok yükselin tabi, ama bu şekilde değil çalışın emek verin. Emek hırsızlığı yapmayın, başka partilere saldirmayin uyelerii rahat bırakın rahatsız etmeyin milleti. Vallaha gına getirdiniz

Kuralsız

GÖKTÜRK PARTİSİ YÖNETİM🤘
Vatandaş-2
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
Arkadaşlar artık cidden sıktı yok onun hakkı yendi yok şöyle oldu yok böyle oldu artık baydı yeter bi çözüm bulunsun ve oyunu sogutmasınlar 3. Kişiler lütfen 👍

Guapo11

Vatandaş
Parti Üyesi
GÜÇLÜ GELECEK
Dostum senin bulunduğun Parti'nin ilk gününü bilirim ben sen bana güçlü gelecek partisini anlatma, anlatmaya kalkma. Yükselişinize laf eden yok, daha da çok yükselin tabi, ama bu şekilde değil çalışın emek verin. Emek hırsızlığı yapmayın, başka partilere saldirmayin uyelerii rahat bırakın rahatsız etmeyin milleti. Vallaha gına getirdiniz
Güclü geleceğin ilk gününü bende bilirim basından beri bu partideyim anlatmaya çalışmıyorumda o zaman zaten GGP ile AOP arasında kötü bir durum yoktu emeğe gelirsek ise biz kimsenin emeğinde gözümüz yok daha önceki başlıklarda da açıkladık bize aynısını yapanlara karşılık vermiştik ve kimseden üye çalma gibi bir durumumuzda olamaz zaten kabul etseler bile biz kabul etmeyiz sadece dediğim gibi karşılık vermiştik ve bu durum o kadarda yükselmemeliydi fakat nedense hergün forumda bizimle ilgili bir başlık açılmış bizede gına geldi artık

Kuralsız

GÖKTÜRK PARTİSİ YÖNETİM🤘
Vatandaş-2
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
Güclü geleceğin ilk gününü bende bilirim basından beri bu partideyim anlatmaya çalışmıyorumda o zaman zaten GGP ile AOP arasında kötü bir durum yoktu emeğe gelirsek ise biz kimsenin emeğinde gözümüz yok daha önceki başlıklarda da açıkladık bize aynısını yapanlara karşılık vermiştik ve kimseden üye çalma gibi bir durumumuzda olamaz zaten kabul etseler bile biz kabul etmeyiz sadece dediğim gibi karşılık vermiştik ve bu durum o kadarda yükselmemeliydi fakat nedense hergün forumda bizimle ilgili bir başlık açılmış bizede gına geldi artık
Kadiri savundugumdan değil ama ben şöyle bi konu aktarayım ben üye olduğum partiden de istek geldi güçlü gelecekten yani bunu da kasıtlı düşünebiliriz

Guapo11

Vatandaş
Parti Üyesi
GÜÇLÜ GELECEK
Heh bunu git memol başkanına söyle de ki;
Başkanım artık biraz kendinizi frenleyin millete iftira suç atmayın oyunumuza bakalım isimizle ilgilenelim, siz bize zarar veriyorsunuz herkese verdiğiniz gibi demende fayda olucaktir.
Ben öyle birşey anlatmaya calışmadım demek istediğim hergün bizim hakkımızda iftira açılıyor forumda
Memolreis asla bize zarar vermiyor ben bu yola en başından onunla başladım ve bu hep böyle sürecek
Biz bütün herşeyi hallediyoruz bir bakıyoruz forumda yine bizimle ilgili bir iftira

Guapo11

Vatandaş
Parti Üyesi
GÜÇLÜ GELECEK
Kadiri savundugumdan değil ama ben şöyle bi konu aktarayım ben üye olduğum partiden de istek geldi güçlü gelecekten yani bunu da kasıtlı düşünebiliriz
Şimdi şöyle başkanım normalde bunu bize yapan kişilere yapacaktık fakat çoğu partiye yazdık asla kasıtlı bir durum değil tamamen bilinçsizce dediğim gibi ilk başta bunu yapanlara bizim nasıl hissettiğimizi anlamaları içindi