YENİLİK SEÇİM SİSTEMİ - MAKAM OY KATKISI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KURT 77

Ziyaretçi
Okudum zaten kurt. Normal bir karar olduğunu söylemene ve konuyu yine kendinize çevirmenize karşılık söyledim.
Zorbeye açıkladım karar olsun veya olmasın şuan ki düzeni değiştirebilecek güçte değilsiniz az bir fark olsa itirazınız mantıklı olabilirdi ama farkla öndeyiz bu karar farkın dahada açılmasına sebep olabilir anca bu düzen biz bozmadık ca bozulmaz bunu söylemeye çalışıyorum

KURT 77

Ziyaretçi
@KURT 77

Nedir seni bu kadar emin kılan durum. Sana göre biz işe yaramaz bir takım insanlar mıyız 🤔
Bu şekilde bir karar doğrultusunda elimiz kolumuz bağlanır elbet birşey yapamaz hale geliriz bu kesin ama diğer türlü olacaklar yapabileceklerim bence fazlası ile ortada
Başkan size bir laf atmiyorum 😀 hayır zorla laf atmamı mi istiyorsun 😀 olan bir şeyi dile getiriyorum

Hezârfen

Ziyaretçi
Başkan size bir laf atmiyorum 😀 hayır zorla laf atmamı mi istiyorsun 😀 olan bir şeyi dile getiriyorum

Başkan anlatamamdım heralde derdimi diğer yenilik bu yeniliğin yanında sinek vızıltısı, diğer yeniliğin vereceği etki bu yeniliğin yanında pek bir hareket alanı bırakmıyor. Ricamdır objektif yaklaş konuya rekabet diyorsunuz rekabet istiyorsunuz. Şimdi de bana bu sence rekabetmidir.?

KURT 77

Ziyaretçi
Başkan anlatamamdım heralde derdimi diğer yenilik bu yeniliğin yanında sinek vızıltısı, diğer yeniliğin vereceği etki bu yeniliğin yanında pek bir hareket alanı bırakmıyor. Ricamdır objektif yaklaş konuya rekabet diyorsunuz rekabet istiyorsunuz. Şimdi de bana bu sence rekabetmidir.?
Baskan bu olmasa sence rekabet olacakmı adamların hepsi kaçmış gitmiş.
Sen yine itirazını et etme diyen yok bende görüşümü söyledim

Büşra Gamze

Ziyaretçi
Zorbeye açıkladım karar olsun veya olmasın şuan ki düzeni değiştirebilecek güçte değilsiniz az bir fark olsa itirazınız mantıklı olabilirdi ama farkla öndeyiz bu karar farkın dahada açılmasına sebep olabilir anca bu düzen biz bozmadık ca bozulmaz bunu söylemeye çalışıyorum
Zorbeyin itirazı şuan ki düzeni değiştirmek için mi bilemem ki değiştirmek içinse normal kimse bir şey diyemez pes etmeyiz diyen sensin o da şuan da muhalif biri olarak itirazını yapabilir. benim şuan ki itirazım düzeni değiştirmek için değil bu kararın oyunun dengesini bozacağını düşündüğümden. Emin olun bu karar sizin işinize falan gelmiyor kendin diyorsun siz dağılmadığınız sürece bir şey farketmez sadece oy farkı artar ama yarın bir örnek vermek gerekirse turan muhalif ydp iktidarda olduğunda bu benim işime gelse bile yinede bu kararın yanlış olduğu düşüncesindeyim çünkü rekabet istiyorum. Yarın bir gün ittifakınızın dağılma durumunda turan partisinin ya da zafer ittifakındaki a partisinin b partisinin iktidarda kalacağına dair bi garanti yok.

Hezârfen

Ziyaretçi
Baskan bu olmasa sence rekabet olacakmı adamların hepsi kaçmış gitmiş.
Sen yine itirazını et etme diyen yok bende görüşümü söyledim

İtiraz elbet olacak sizde itiraz etmeniz gerek durum olursa zinhar bundan kaçınmayın. Ama dediğim gibi ben onca verdiğim söz. Kurmaya çalıştığım sistem yerle yeksan olacak bu doğrultuda elimde ki herkes ben sözüm ona karşı tarafa geçiyorum derse dur etme eyleme diyemem. Kim bir oyun için sürekli sürekli kazanan tarafta olmak istemez ki. 🤔

Hezârfen

Ziyaretçi
Zorbeyin itirazı şuan ki düzeni değiştirmek için mi bilemem ki değiştirmek içinse normal kimse bir şey diyemez pes etmeyiz diyen sensin o da şuan da muhalif biri olarak itirazını yapabilir. benim şuan ki itirazım düzeni değiştirmek için değil bu kararın oyunun dengesini bozacağını düşündüğümden. Emin olun bu karar sizin işinize falan gelmiyor kendin diyorsun siz dağılmadığınız sürece bir şey farketmez sadece oy farkı artar ama yarın bir örnek vermek gerekirse turan muhalif ydp iktidarda olduğunda bu benim işime gelse bile yinede bu kararın yanlış olduğu düşüncesindeyim çünkü rekabet istiyorum. Yarın bir gün ittifakınızın dağılma durumunda turan partisinin ya da zafer ittifakındaki a partisinin b partisinin iktidarda kalacağına dair bi garanti yok.

İşte tam olarak anlatmak istediğim bu davulun sesi uzaktan hoş gelir diyebilirsin ama ben rekabet istiyorsam bu karar beni tek adam yapar rekabet felan kalmaz ortada

KURT 77

Ziyaretçi
Açıkça söylemek gerekirse tabi ki rütbelerin avantajları olması güzel bir şey ama bu şekilde mi olması lazım o muamma

niko_23

Azerbaycan Turk Birligi kurucu baskanlarindan
Vatandaş
Parti Üyesi
AZERBAYCAN TÜRK BİRLİĞİ
Arkadawlar bu oyunda olsa. Gercek kimi yanawmiyormuyuz.? Gercekde hangi devletde millet vekilinin belediyi baskanin oyu 2 veya 5 sayiliyor? Baskan bele oy kullanirken belediyye sechimlerinde 1 oy sayiliyor. Gercekde nasilsa oyundada oyle olmasi lazim

KURT 77

Ziyaretçi
İtiraz elbet olacak sizde itiraz etmeniz gerek durum olursa zinhar bundan kaçınmayın. Ama dediğim gibi ben onca verdiğim söz. Kurmaya çalıştığım sistem yerle yeksan olacak bu doğrultuda elimde ki herkes ben sözüm ona karşı tarafa geçiyorum derse dur etme eyleme diyemem. Kim bir oyun için sürekli sürekli kazanan tarafta olmak istemez ki. 🤔
Tabi ki bir tarafı çok üstün gösterebilecek bir karar bunlar

Hezârfen

Ziyaretçi
Eğer bu durum faaliyete geçerse biz Karşı Taraf ile değilde Oyun Sistemi ile mücadele vereceğiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...