YENİLİK SEÇİM SİSTEMİ - MAKAM OY KATKISI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KURT 77

Ziyaretçi
Oyunda ki rekabeti iyice bitirecek bir uygulama olmuş, oyunda ittifak olmasa anlaşılır bir uygulama olurdu, ama bu durumda OYUNU ELE GEÇİRME uygulaması olmuş, hayırlı olsun.
Şöyle düşün bu durum da güçlü olan karşı taraf olsaydı bizim pes etmeden devam etme ve olayı lehimize döndürme durumumuz olabilir di böylecelikle bu alınan kararlar bizim işimizi zorlaştıracaktı ama şuan için bence bu karar gayet normal çünkü biz bir şey yapmadan karşı tarafın bir şey becereceği yok .

ZORBEY42

Ziyaretçi
Şöyle düşün bu durum da güçlü olan karşı taraf olsaydı bizim pes etmeden devam etme ve olayı lehimize döndürme durumumuz olabilir di böylecelikle bu alınan kararlar bizim işimizi zorlaştıracaktı ama şuan için bence bu karar gayet normal çünkü biz bir şey yapmadan karşı tarafın bir şey becereceği yok .
Bu sadece güçlü olanı daha güçlü yapar bence, zaten bu olmasa bile şuan için söylüyorum sizin için değişen bişey yok zaten oy sayısından farkı gördük, bunun olması sizin için uzun bir dönem emek vermeden de iktidarınızı devam ettirmenizi sağlar sadece (şuan emek vermiyorsunuz anlamı çıkmasın,bundan sonra emek vermenize gerek kalmaz anlamında ), yine son karar yönetimin tabii, doğru bulanlar var yanlış bulanlar var, yönetim yorumlara göz gezdirip en doğru kararı verecektir diye umut ediyorum hayırlısı olsun.

KURT 77

Ziyaretçi
Bu sadece güçlü olanı daha güçlü yapar bence, zaten bu olmasa bile şuan için söylüyorum sizin için değişen bişey yok zaten oy sayısından farkı gördük, bunun olması sizin için uzun bir dönem emek vermeden de iktidarınızı devam ettirmenizi sağlar sadece (şuan emek vermiyorsunuz anlamı çıkmasın,bundan sonra emek vermenize gerek kalmaz anlamında ), yine son karar yönetimin tabii, doğru bulanlar var yanlış bulanlar var, yönetim yorumlara göz gezdirip en doğru kararı verecektir diye umut ediyorum hayırlısı olsun.
Bu sonuç olmasa da değişen bir şey yok ama bu düzenin değişmesi için yine bizim bazı kararlar almamız lazım karşı taraf bu düzeni bozamaz.

Büşra Gamze

Ziyaretçi
Burda bu kararın güçlüyü daha güçlü yapacağı bir gerçek ve buna karşıyız sizin pes etmeden devam etmenize bir şey diyen yok burda siz pes etmesenizde güçlüyü güçlü yapacak bu karar. Bilmen gereken bir şey var ki kurt bu alınan karar şuanı değil ilerki zamanları çok etkileyecek bugün kü ittifaklar partiler er ya da geç dağılır hiç bir şey sonsuza kadar sürmez bugün rekabet ortamı yok yarın var belli olmaz Belki ileride biz iktidar oluruz belkide siz bunların hiç biri farketmez bu eleştirilerin şuanla alakası yok, sizlede alakası yok. İlerki zamanları çok etkileyecek bir karar bu şuanı etkileyecek bi karar değil. 🙂

Hezârfen

Ziyaretçi
Bu sonuç olmasa da değişen bir şey yok ama bu düzenin değişmesi için yine bizim bazı kararlar almamız lazım karşı taraf bu düzeni bozamaz.

@KURT 77 sen karşı tarafın daha hiçbir şeyini görmedin.? Emin olabilirsin. 🙏
Amma da derdin varmış yahu karşı tarafın ile ☺️
Madem bu oyun için yapılanlar hep size yarayacak karşı tarafınıza yaramayacak oynamanın ne manası var.

Fatih Tutuk

Altın Ok Partisi Genel Başkanı
Vatandaş-2
Bu katsayılar atama ile yerleşen vali/milletvekili veya belediye başkanı yerine sıralamaya giren oyunculara verilse emek daha ortaya çikmaz mıydı?
Ayrıca sıralamalarda da bir nebze rekabeti arttırırdı.

ZORBEY42

Ziyaretçi
Bu katsayılar atama ile yerleşen vali/milletvekili veya belediye başkanı yerine sıralamaya giren oyunculara verilse emek daha ortaya çikmaz mıydı?
Ayrıca sıralamalarda da bir nebze rekabeti arttırırdı.
Diğer konuda tam olarak söylediğin şey yapılmış Fatih başkan, o konuya itiraz eden olmadı henüz

Hezârfen

Ziyaretçi
@ZORBEY42 Başkanım oraya itiraz edilir mi orası herkesin yararına burası tek tarafın yararına lütfen dikkatini çekerim ☺️

Fatih Tutuk

Altın Ok Partisi Genel Başkanı
Vatandaş-2
Diğer konuda tam olarak söylediğin şey yapılmış Fatih başkan, o konuya itiraz eden olmadı henüz
Diğer konuda yapılana göre 1. lik için mücadele etmenin bir anlamı kalmıyor başkanım, ilk 20 ye girmen partin için yeterli kılıyor bu durumu.
Buna dikkat çekmek istedim

MAGARSUS

Ziyaretçi
@ZORBEY42 Başkanım oraya itiraz edilir mi orası herkesin yararına burası tek tarafın yararına lütfen dikkatini çekerim ☺️
kendi yararın olmayan birşeye itiraz ediyorsun sende şuan :) ama oraya etmiyorsun bizde şuan yararımıza olan birşey için diyoruz ki gayet güzel ve mükemmel bir uygulama 3 ay sonra görüşürüz :)

KURT 77

Ziyaretçi
Burda bu kararın güçlüyü daha güçlü yapacağı bir gerçek ve buna karşıyız sizin pes etmeden devam etmenize bir şey diyen yok burda siz pes etmesenizde güçlüyü güçlü yapacak bu karar. Bilmen gereken bir şey var ki kurt bu alınan karar şuanı değil ilerki zamanları çok etkileyecek bugün kü ittifaklar partiler er ya da geç dağılır hiç bir şey sonsuza kadar sürmez bugün rekabet ortamı yok yarın var belli olmaz Belki ileride biz iktidar oluruz belkide siz bunların hiç biri farketmez bu eleştirilerin şuanla alakası yok, sizlede alakası yok. İlerki zamanları çok etkileyecek bir karar bu şuanı etkileyecek bi karar değil. 🙂
Yazımı bir daha oku lütfen

KURT 77

Ziyaretçi

@KURT 77 sen karşı tarafın daha hiçbir şeyini görmedin.? Emin olabilirsin. 🙏
Amma da derdin varmış yahu karşı tarafın ile ☺️
Madem bu oyun için yapılanlar hep size yarayacak karşı tarafınıza yaramayacak oynamanın ne manası var.
Ben karşı tarafa laf atmıyorum olanı açıklıyorum şuan için bu kararlar alınmasa bile bir şey yapabilecekmisiniz mesela

Hezârfen

Ziyaretçi
@MAGARSUS
Geç kaldın daha erken bekledim seni 😁
Tamam sensin sen güçlüsün. Güçlü olduğun için ezmeyi de seversin anladık teşekkürler 🙏

KURT 77

Ziyaretçi
@KURT 77 bunun adı yenilik değil. Bunun adı düpedüz; Zayıf her zaman eşitlik ve adalet ister, halbuki bunlar güçlünün umrunda bile değildir..

Çok merak ediyorum Şu olay yararına değil de zararına olsa acaba şuan burada ne derdin.?
Tepkin ne olurdu 🤔
İtiraz ederdim büyük ihtimal , ben kimseye itiraz etmeyin demedim zorbey bir şey yazmış samimiyetine güvenerek cevap verdim

Hezârfen

Ziyaretçi
@KURT 77

Nedir seni bu kadar emin kılan durum. Sana göre biz işe yaramaz bir takım insanlar mıyız 🤔
Bu şekilde bir karar doğrultusunda elimiz kolumuz bağlanır elbet birşey yapamaz hale geliriz bu kesin ama diğer türlü olacaklar yapabileceklerim bence fazlası ile ortada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...