YENİLİK SEÇİM SİSTEMİ - MAKAM OY KATKISI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hezârfen

Ziyaretçi
Bizimde sizler hakkında bilmediğimiz durumlar illa ki vardır. ☺️ @KURT 77
Bir insan kendini sana ne kadar tanıtırsa onu o kadar tanırsın ötesi berisi yok.. 🙏

Berat Koto

Demokratik Cumhuriyet Kurucusu
Vatandaş
Parti Üyesi
DEMOKRATİK CUMHURİYET
Kendi fikrimce herkesin 1 oy hakkının olmasını isterim.Eşit oy sistemi uygulanmalıdır.Köylüyle benim oyum bir mi yada memurla köylünün oyu.Farkının olmadığını düşünüyorum.

Berat Koto

Demokratik Cumhuriyet Kurucusu
Vatandaş
Parti Üyesi
DEMOKRATİK CUMHURİYET
Kendi fikrimce herkesin 1 oy hakkının olmasını isterim.Eşit oy sistemi uygulanmalıdır.Köylüyle benim oyum bir mi yada memurla köylünün oyu.Farkının olmadığını düşünüyorum.
Eklemekde isterim şuan bu sisteme geçilmesi için oyun ortamının müsait olmadığınıda düşünüyorum fakat ilerleyen zamanlarda düşünülebilir

Hezârfen

Ziyaretçi
Eklemekde isterim şuan bu sisteme geçilmesi için oyun ortamının müsait olmadığınıda düşünüyorum fakat ilerleyen zamanlarda düşünülebilir

Bence ilerleyen dönemde biraz revize edilerek olabilir Başkanım. Dediğim gibi ibre kime ne zaman döner belli olmaz. İlerleyen dönemde daha güçlü bir Altın Ok yine bu duruma katılmayacaktır onaylamayacaktır..

Uğur.

Juvanes*
Yönetici
Yönetici
28. Dönem Oyun Başkanı
Arkadaşlar, bu oyun hepimizin. Tabi ki sizlerinde görüşleri önemli sonuçta bizler kuralları oluşturup denetlerken, sizler bu kuralları bizzat yaşıyor ve bizim öngöremediğimiz noktaları da parti/üye nezdinde düşünebiliyorsunuz.

Ortaya yeni bir seçim sistemi için fikir sunuyoruz, illa ilk seçimde böyle olacak demiyoruz. Hedefimiz ilk seçim olsa da; sizlerinde düşünceleriyle harmanlayıp 1. Seçime yarım yetişmesindense 2. seçime tam yetişmesini tercih ederiz.

Düşünceleriniz önemli, hepsini harmanlayıp ilerleyen saatlerde olmasa dahi, en kısa süre de net bir açıklama yaparız. Sizlerde bu süre zarfında fikirleri çoğaltırsanız daha iyi olur.

Herkese teşekkür eder, keyifli oyunlar dileriz.

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Ocak ayında seçim sonuçları bu katsayıya göre simule edilecek olup; yönetim tarafından durum analizi yapılacaktır.
Sistemin sonuçlarını direkt sonuca etki eden bir şekilde değil, arka planda görmek istiyoruz.
Sonucun nasıl çıkacağını bilmediğimiz bir durumda çok büyük bir haksızlık olabileceği için; simule sonuçları oyuncularımız ile de paylaşılacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...