Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur

GS1905ALİ

Ziyaretçi
Ben emir vermiyorum ayrıca TDK’ye Göre Emir Kipinin Herhangi bir Eki Bulunmamaktadır.

Konuyu Farklı Yerlere Çekmeye Çalışmayın!

Sayın Yönetim İsteğimi Yeniliyorum.

Konuyu Derhal Kilitleyelim
Arda ulaş başkanım eski profil fotoğrafınız daha karizmatik duruyordu.
Derhal değiştirmenizi eski fotoğrafınızı tekrar koymanızı istiyorum.
Sevgiler başkanım 🌹😀🖖

Arda Ulaş ATEŞ

24.DÖNEM EKONOMİ BAKANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
Arda ulaş başkanım eski profil fotoğrafınız daha karizmatik duruyordu.
Derhal değiştirmenizi eski fotoğrafınızı tekrar koymanızı istiyorum.
Sevgiler başkanım 🌹😀🖖
Değişiklik Güzeldir Başkanım.

Yine de Teşekkür Ederim O Sizin Güzel Görüşünüz.🙋‍♂️😊

Sera*

Ziyaretçi
Bizler nerede nasıl konuşulmasını ve davranılması gerektiğini bilen insanlarız.

Biz Partimizce Sloganlar Atarken ve Meclisimize Yasa Tasarıları Vermekten Mutluluk Duyuyoruz.

Eğer Bizim Attığımız Slogan Sizleri ve Yanınızdakileri Bu Kadar Kırdıysa,O Zaman Sizin Bir Yaranız Var.

Yarası Olan Gocunur.
Bakın beyfendi. Sizi tanımam etmem tanıma gereği de duymuyorum fakat yaptığınız yanlışı dile getirmem sizi neden bu kadar rahatsız etti anlamış değilim. Eleştiriye açık değilseniz toplum içerisin de tepki alacağınız şekilde hitamlar ya da konuşmalar yapmıcaksınız.

Daha önce de örneklendirmede bulundum ama ne yazık ki sözlerim ulaşması gereken hedefe çok uzakta kalmış öyleyse son bir kez daha çabalayıp bırakacağım.

Eminim iş hayatınız vardır ve iş hayatınız da yöneticileriniz vardır. Sizden ricam gidip bugün onlara DERHAL MAAŞIMI YATIRIN. Şeklin de bir rica da bulunmanız bakalım bunu rica olarak mı algılayacaklar. Bunu deneyin lütfen ☺️

Burada ki yöneticilerimiz de aynı mottodalar. Eğer kendi yöneticileriniz size " Derhal" tepkisi sonrasın da tabi efendim hemen maaşınızı yatırıyoruz derlerse ben çıkıp senden özür dilicem söz veriyorum.

Yarası olan gocunur demişsiniz fakat bizler size doğruyu anlatırken sizin sürekli eleştirilere verdiğiniz tepkiler kimin gocunup kimin gocunmadığını bence açık bir şekilde gözler önüne seriyor.

Son kez sizi ithamlarınız konusunda uyarıyor tekrardan keyifli oyunlar diliyorum

Arda Ulaş ATEŞ

24.DÖNEM EKONOMİ BAKANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
Bakın beyfendi. Sizi tanımam etmem tanıma gereği de duymuyorum fakat yaptığınız yanlışı dile getirmem sizi neden bu kadar rahatsız etti anlamış değilim. Eleştiriye açık değilseniz toplum içerisin de tepki alacağınız şekilde hitamlar ya da konuşmalar yapmıcaksınız.

Daha önce de örneklendirmede bulundum ama ne yazık ki sözlerim ulaşması gereken hedefe çok uzakta kalmış öyleyse son bir kez daha çabalayıp bırakacağım.

Eminim iş hayatınız vardır ve iş hayatınız da yöneticileriniz vardır. Sizden ricam gidip bugün onlara DERHAL MAAŞIMI YATIRIN. Şeklin de bir rica da bulunmanız bakalım bunu rica olarak mı algılayacaklar. Bunu deneyin lütfen ☺️

Burada ki yöneticilerimiz de aynı mottodalar. Eğer kendi yöneticileriniz size " Derhal" tepkisi sonrasın da tabi efendim hemen maaşınızı yatırıyoruz derlerse ben çıkıp senden özür dilicem söz veriyorum.

Yarası olan gocunur demişsiniz fakat bizler size doğruyu anlatırken sizin sürekli eleştirilere verdiğiniz tepkiler kimin gocunup kimin gocunmadığını bence açık bir şekilde gözler önüne seriyor.

Son kez sizi ithamlarınız konusunda uyarıyor tekrardan keyifli oyunlar diliyorum
Bizler,Eleştirilere Açığız.

Konuları Farklı Yerlere Çekmeye Çalışıp İnsanları Kışkırtmaya Çalışanlara Değil. Hade Eyvallah.

Sera*

Ziyaretçi
Bizler,Eleştirilere Açığız.

Konuları Farklı Yerlere Çekmeye Çalışıp İnsanları Kışkırtmaya Çalışanlara Değil. Hade Eyvallah.
Klasik cevabım kalmadı. Konuyu anlayacak belleğim de yok. Ne yapsam cevabı vermişsiniz ☺️.

Gocunuyorsunuz deyip kışkırtan sizsiniz. Konuyu açıklamak dışında tek cevap dahi vermeyen benim kışkırtan ben mi olmuşun 😂 Saygı duyuyorum efendim.

Size de eyvallah efendim keyifli oyunlar

Uğur.

Juvanes*
Yönetici
Yönetici
28. Dönem Oyun Başkanı
Elma ile armutu karıştırmak, itle kurt u karıştırmak gibi ne alakası var sayın yöneticim bir şikayetim yok

Elma ve armut birer meyve olup, ilgili cümlede de 2 farklı durumu kıyaslamamanız adına kullanılan bir deyim olmakla beraber, hiçbir şekilde ucu açık/kapalı hakaretvari bir deyim değildir.

İt kim ? Kurt Kim ? Açıklayınız @KURT 77

Arda Ulaş ATEŞ

24.DÖNEM EKONOMİ BAKANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
Klasik cevabım kalmadı. Konuyu anlayacak belleğim de yok. Ne yapsam cevabı vermişsiniz ☺️.

Gocunuyorsunuz deyip kışkırtan sizsiniz. Konuyu açıklamak dışında tek cevap dahi vermeyen benim kışkırtan ben mi olmuşun 😂 Saygı duyuyorum efendim.

Size de eyvallah efendim keyifli oyunlar
Sizlere de keyifli oyunlar diliyorum Sera hanım.

Görüşmek üzere🙋‍♂️

KURT 77

Ziyaretçi
Elma ve armut birer meyve olup, ilgili cümlede de 2 farklı durumu kıyaslamamanız adına kullanılan bir deyim olmakla beraber, hiçbir şekilde ucu açık/kapalı hakaretvari bir deyim değildir.

İt kim ? Kurt Kim ? Açıklayınız @KURT 77
Aynı şekilde iki hayvan farklı ırk örnek olarak verilmiştir. Tıpkı sizin vermiş olduğunuz örnek gibi bir şahısla alakası yoktur

Uğur.

Juvanes*
Yönetici
Yönetici
28. Dönem Oyun Başkanı
Aynı şekilde iki hayvan farklı ırk örnek olarak verilmiştir. Tıpkı sizin vermiş olduğunuz örnek gibi bir şahısla alakası yoktur

Samimiyetinize inanıyor ve işlem yapmıyoruz.

Bu tarz tabirlerin ve örneklerin platformumuzda yasak olduğunu hatırlatır, farkındalık olması adına sizden açıklamanız istenmiştir.

Bu tarz ucu açık örnekler ve tabirler; forumumuz ve oyunumuz da ceza sebebidir.

Sizin aracılığınız ile herkesi bir kez daha uyarmış olalım; başka konularda bu mesajı emsal gösterip, bu şekilde yazanlara ekstra ceza verilecektir.

Keyifli forumlar dileriz.

KURT 77

Ziyaretçi
Samimiyetinize inanıyor ve işlem yapmıyoruz.

Bu tarz tabirlerin ve örneklerin platformumuzda yasak olduğunu hatırlatır, farkındalık olması adına sizden açıklamanız istenmiştir.

Bu tarz ucu açık örnekler ve tabirler; forumumuz ve oyunumuz da ceza sebebidir.

Sizin aracılığınız ile herkesi bir kez daha uyarmış olalım; başka konularda bu mesajı emsal gösterip, bu şekilde yazanlara ekstra ceza verilecektir.

Keyifli forumlar dileriz.
Teşekkür ediyorum iyi niyetiniz için 🌹 örnek verirken daha dikkatli olalım doğru dediniz 🙏

M-D

Ziyaretçi
Yani arda başkan oyunu daha gerçekci oynamak istiyor ve ona göre de beklentileri var bu konuda onu kimse yadırgamamalı tercihe saygı duyulmalıdır
Bu oyunda herkes kendine özgü bir stil yaparak oyun oynuyor
Kimisi kaos için kimisi arkadaş ortamı için kimisi siyaset yapmak için vs vs
Bir arkadaş forumu bu şekilde kullandı ve yazdı diye bu şekilde tepki verilmemesi gerekir
Biraz daha anlayışlı ve saygılı olmak gerekiyor

E M İ R H A N

TÜRK BUDUN~KIZILELMA
Vatandaş-2
Parti Üyesi
İŞÇİ ve EMEKÇİ
Yani arda başkan oyunu daha gerçekci oynamak istiyor ve ona göre de beklentileri var bu konuda onu kimse yadırgamamalı tercihe saygı duyulmalıdır
Bir arkadaş forumu bu şekilde kullandı ve yazdı diye bu şekilde tepki verilmemesi gerekir
👏

Arda Ulaş ATEŞ

24.DÖNEM EKONOMİ BAKANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
Mustafa başkanım,beni gerçekten anladığınız için sizlere çok ama çok teşekkürlerimi sunuyorum.

• Beğen
Tepkiler: M-D

Arda Ulaş ATEŞ

24.DÖNEM EKONOMİ BAKANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
Olmayanları da ikna etmeye cabalamak gerekmez mi başkanım? Aklın yolu birdir. Konu kapattirip köşeye çekilmek yakışmaz. Karşı tepkilere göğüs germek gerekir.
Beni bugüne kadar takip ettiyseniz eğer neye ve kime göğüs gerdiğini görmüş olursunuz.