Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur

Arda Ulaş ATEŞ

24.DÖNEM EKONOMİ BAKANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
Değerli Basın Mensupları,Saygıdeğer Halkımız.

Sizleri Bugün Buraya Meclisimizde Halen Işıkların Açık Kaldığı,Ülkemizi ve Siz Değerli Halkımız İçin Yağmur,Çamur,Gece ve Gündüz Demeden Var Gücümüz ile Çalışıyoruz ve Çalışmaya da Devam Edeceğiz.

Yüce Meclisimiz Türkiye Büyük Millet Meclisimize Sunmuş Olduğum Yeni Yasa Tasarımızın Hayırlara Vesile Olası Dileklerimle.

Arda Ulaş ATEŞ
14.Dönem MUŞ
15.Dönem GİRESUN
16.Dönem KAYSERİ
17.Dönem MERSİN
20.Dönem MERSİN-2
21.Dönem ÇANAKKALE
MİLLETVEKİLİ

SAYGILARIMLA
IMG_8861.jpeg

Büşra Gamze

Ziyaretçi
İVEP GELİYOR
HUZUR GELİYOR
ADALET GELİYOR
BARIŞ GELİYOR
REFAH GELİYOR
MAKAMCILAR GİDİYOR
Arda bey bi yorum yapmak istiyorum. İlk öncelikle şunu söyleyeyim lütfen bi yorum yaptım diye burası tartışma alanına dönmesin. Seni tebrik ediyorum iyi güzel tasarı sunuyorsun sürekli. Bu içişleri bakanının doğal gece yargıcı olması fikrini bizde düşündük ancak ben şahsi olarak pek uygun görmedim yinede birilerinin içişleri bakanını düşünüp yasa tasarısı sunması çok güzel bir şey “içişleri bakanı” ismi oyunda çok şık duruyor ancak hiç bir işlevi yok umarım bu yasa tasarısı geçer. Diyeceğim şu ki yine sonda “makamcılar gidiyor” demişsin. Üstüne mi alındın gibi yorumlar gelmesin, içişleri bakanı için uzun uzun düşündüm en sonunda gpt ye oyunu baştan sona anlatıp bi fikir sorma noktasına bile geldim çünkü içişleri bakanının işlevlendirilmesini bende çok istiyorum hepimiz uğraşıyoruz tasarı vermek için ancak her tasarı verdiğinde, her oyuna faydalı olabilecek bir şey yaptığında birilerine sallama çaban ne kadar doğru sence? Bana batan bir şey yok sadece sormak istedim soru sormakta bir suç sayılmaz sanırım. Sana mantıklı geliyor mu sence? 🙂

Arda Ulaş ATEŞ

24.DÖNEM EKONOMİ BAKANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
Arda bey bi yorum yapmak istiyorum. İlk öncelikle şunu söyleyeyim lütfen bi yorum yaptım diye burası tartışma alanına dönmesin. Seni tebrik ediyorum iyi güzel tasarı sunuyorsun sürekli. Bu içişleri bakanının doğal gece yargıcı olması fikrini bizde düşündük ancak ben şahsi olarak pek uygun görmedim yinede birilerinin içişleri bakanını düşünüp yasa tasarısı sunması çok güzel bir şey “içişleri bakanı” ismi oyunda çok şık duruyor ancak hiç bir işlevi yok umarım bu yasa tasarısı geçer. Diyeceğim şu ki yine sonda “makamcılar gidiyor” demişsin. Üstüne mi alındın gibi yorumlar gelmesin, içişleri bakanı için uzun uzun düşündüm en sonunda gpt ye oyunu baştan sona anlatıp bi fikir sorma noktasına bile geldim çünkü içişleri bakanının işlevlendirilmesini bende çok istiyorum hepimiz uğraşıyoruz tasarı vermek için ancak her tasarı verdiğinde, her oyuna faydalı olabilecek bir şey yaptığında birilerine sallama çaban ne kadar doğru sence? Bana batan bir şey yok sadece sormak istedim soru sormakta bir suç sayılmaz sanırım. Sana mantıklı geliyor mu sence? 🙂
Büşra hanım,sonunda sizler de bizlerin çabalarına şahit olmaya başlamışsınız.

Bu güzel bir şey,ayrıca mutlu oldum bunu da belirtmek isterim

“Makamcılar Gidiyor” Sözümüze İstinaden onu şuna istinaden yazdım izninizle onu böyle açıklamak isterim.

şimdi Mecliste benimle beraber 100 vekil 1 Meclis Başkanı 3 Bakan Var Bir de Oyun Başkanı.

Toplamda 105 Kişi Yasa Tasarısı Verebiliyor. Hadi Oyun Başkanını Geçtim

Geriye Kalan Milletvekilleri ve Diğer Bürokratlar Nerede?

Ben Her Zaman Bunun İçin Uğraştım ve Uğraşmaya Devam Edeceğim.

Eğer sen de ülkemiz için çalışıyorsan “makamcılar gidiyor”sözüne karşı üzerine alınacağın herhangi bir durum yok ha eğer ki çalışmıyorsan cevabım aşağıda.

Yarası olan gocunur.

Büşra Gamze

Ziyaretçi
Büşra hanım,sonunda sizler de bizlerin çabalarına şahit olmaya başlamışsınız.

Bu güzel bir şey,ayrıca mutlu oldum bunu da belirtmek isterim

“Makamcılar Gidiyor” Sözümüze İstinaden onu şuna istinaden yazdım izninizle onu böyle açıklamak isterim.

şimdi Mecliste benimle beraber 100 vekil 1 Meclis Başkanı 3 Bakan Var Bir de Oyun Başkanı.

Toplamda 105 Kişi Yasa Tasarısı Verebiliyor. Hadi Oyun Başkanını Geçtim

Geriye Kalan Milletvekilleri ve Diğer Bürokratlar Nerede?

Ben Her Zaman Bunun İçin Uğraştım ve Uğraşmaya Devam Edeceğim.

Eğer sen de ülkemiz için çalışıyorsan “makamcılar gidiyor”sözüne karşı üzerine alınacağın herhangi bir durum yok ha eğer ki çalışmıyorsan cevabım aşağıda.

Yarası olan gocunur.
Benim alındığım falan yok açık açık tebrik ettim seni ancak ne zaman tasarı sunsan sürekli bi laflar falan… gerek yok, gerek yok… Yinede sen bilirsin ben diyeceğimi dedim

Kaan Yüksel

Ziyaretçi
Değerli Basın Mensupları,Saygıdeğer Halkımız.

Sizleri Bugün Buraya Meclisimizde Halen Işıkların Açık Kaldığı,Ülkemizi ve Siz Değerli Halkımız İçin Yağmur,Çamur,Gece ve Gündüz Demeden Var Gücümüz ile Çalışıyoruz ve Çalışmaya da Devam Edeceğiz.

Yüce Meclisimiz Türkiye Büyük Millet Meclisimize Sunmuş Olduğum Yeni Yasa Tasarımızın Hayırlara Vesile Olası Dileklerimle.

Arda Ulaş ATEŞ
14.Dönem MUŞ
15.Dönem GİRESUN
16.Dönem KAYSERİ
17.Dönem MERSİN
20.Dönem MERSİN-2
21.Dönem ÇANAKKALE
MİLLETVEKİLİ

SAYGILARIMLA
Ekli dosyayı görüntüle 11320
20. Dönem Mersin-2 yi ordan silebilir miyiz kaçak vekildin teşekkürler hayırlı akşamlar 😂

Umarım vekillerimizin oylarıyla tasarın oylamaya sunulur sn Arda Ulaş Ateş 🌹

Arda Ulaş ATEŞ

24.DÖNEM EKONOMİ BAKANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
20. Dönem Mersin-2 yi ordan silebilir miyiz kaçak vekildin teşekkürler hayırlı akşamlar 😂

Senin Meclis Başkanın’da Kaçak Başkanlık Yapmış.
Haberin Var mı Bilmem Ama IMG_8865.jpeg

Arda Ulaş ATEŞ

24.DÖNEM EKONOMİ BAKANI
Yasaklı Üye
Vatandaş

Demem o ki oda şehir başkanlığından kendini bırakın milletvekilliğini Meclis Başkanlığına Aldırmış.

Arda Ulaş ATEŞ

24.DÖNEM EKONOMİ BAKANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
Hemde derhal pardon da yönetime emir vermek falan ne sanıyorsun kendini! İthamlarına dikkat et rica etmek var emir vermek var. Bu şekil de yönetime dayatma yapamazsın
Ben emir vermiyorum ayrıca TDK’ye Göre Emir Kipinin Herhangi bir Eki Bulunmamaktadır.

Konuyu Farklı Yerlere Çekmeye Çalışmayın!

Sayın Yönetim İsteğimi Yeniliyorum.

Konuyu Derhal Kilitleyelim

Kaan Yüksel

Ziyaretçi
Ve konundan uzaklaşıyorum umarım tasarın istediğin sonuca varır sn Arda Ulaş Ateş 🌹