Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur

Arda Ulaş ATEŞ

24.DÖNEM EKONOMİ BAKANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
Samed Sağlam: ben ne alaka
Kdkckskfkdkkgkd
Sadece ben sana bunu belirtmek istedim sn Arda Ulaş Ateş ve sadece benim değil hepimizin meclis başkanıydı meclise ve halkın kararlarına saygı duymaya davet ediyorum 🙏🏻
Elbette Saygı duyardım ama Kaçak Olmayana…

Sera*

Ziyaretçi
Ben emir vermiyorum ayrıca TDK’ye Göre Emir Kipinin Herhangi bir Eki Bulunmamaktadır.

Konuyu Farklı Yerlere Çekmeye Çalışmayın!

Sayın Yönetim İsteğimi Yeniliyorum.

Konuyu Derhal Kilitleyelim
Arkadaşım bak raporlamıyorum. Yönetim üzerinden hala derhal demeye devam ediyorsun. O insanlar senin ebeveynin değil firma yöneticileriler.

Kaan Yüksel

Ziyaretçi
Sen şehir başkanlığı makamına istifanı sundun sn Arda Ulaş Ateş…
Yapma Arda Ulaş Ateş sana iyi dileklerimi sundukça bana kötü geliyorsun sn Arda Ulaş Ateş….
Hayırlı akşamlar diliyorum sn Arda Ulaş Ateş…

Kaan Yüksel

Ziyaretçi
Aynı ay içerisinde 2 görev birden alınamaz
Emredersiniz sn Arda Ulaş Ateş oyunumuzun kurallarına ekleyin hemen…
Ve bu konuyu açtığın için bu konuyu açıklamayı çok değerli yönetimimize bırakıyorum gerekenleri sana ileteceklerdir…
Neyin kaçak neyin usulüne göre olduğunu anlayacaksın…

Kadir.

Ziyaretçi
Sayın Arda Ulaş isterseniz size bir Türkçe kitabı hediye edebilirim. Şayet derhal, hemen vb.gibi kelimeler emir kipine girmektedir. Bu kelimelerin önüne, arkasına rica görünümlü kelimeler eklemeniz yazınızı şirin kılmıyor veya emir kipini kullandığınızı saklamıyor. Rica ederim iyi akşamlar. (başka cevap verilmeyecektir.)

Arda Ulaş ATEŞ

24.DÖNEM EKONOMİ BAKANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
Sayın Arda Ulaş isterseniz size bir Türkçe kitabı hediye edebilirim. Şayet derhal, hemen vb.gibi kelimeler emir kipine girmektedir. Bu kelimelerin önüne, arkasına rica görünümlü kelimeler eklemeniz yazınızı şirin kılmıyor veya emir kipini kullandığınızı saklamıyor. Rica ederim iyi akşamlar. (başka cevap verilmeyecektir.)
Emir kipinin herhangi bir eki yoktur.

Ben kimseye emir vermiyorum sadece yönetimden rica da bulundum konunun kilitlenmesi yönünde.

Fakat sizler konuyu farklı yerlere çekmeye çalışıyorsunuz.

Sayın Yönetim Lütfen Rica Ediyorum Konuyu Kilitlermisiniz.

Sera*

Ziyaretçi
Emir kipinin herhangi bir eki yoktur.

Ben kimseye emir vermiyorum sadece yönetimden rica da bulundum konunun kilitlenmesi yönünde.

Fakat sizler konuyu farklı yerlere çekmeye çalışıyorsunuz.

Sayın Yönetim Lütfen Rica Ediyorum Konuyu Kilitlermisiniz.
He bak şimdi oldu birşeyler öğretiyoruz 🧟 Yaşayan Ölüler olarak vizyonumuz da bu yönde zaten. Sen bir kişiye rica ediyorum bana bir bardak su verir misin dersen bunu karşındakini kırmadan ve emrivaki davranmadan istemiş olursun. Fakat birine derhal bana su getir dersen o kişiye bunu dayatmış ve rica değil emir vermiş olursun. Kelimelerinize bu anlamda dikkat etmeniz önemli. Anlayabilin diye örneklendirmek istedim. Karşındaki kişiler sıradan oyuncu değiller 1000 kişi ile uğraşıyorlar ve bu 1000 kişinin onlara derhal onu yapın bunu yapın diye dayattıklarını düşün bunun altından kimse kalkamaz değil mi? Sayın yöneticilerimizle konuşurken o yüzden biraz daha düşünerek ve oturaklı davranarak yazmanı rica ediyorum. Keyifli oyunlar dilerim

yappız

Ziyaretçi
He bak şimdi oldu birşeyler öğretiyoruz 🧟 Yaşayan Ölüler olarak vizyonumuz da bu yönde zaten. Sen bir kişiye rica ediyorum bana bir bardak su verir misin dersen bunu karşındakini kırmadan ve emrivaki davranmadan istemiş olursun. Fakat birine derhal bana su getir dersen o kişiye bunu dayatmış ve rica değil emir vermiş olursun. Kelimelerinize bu anlamda dikkat etmeniz önemli. Anlayabilin diye örneklendirmek istedim. Karşındaki kişiler sıradan oyuncu değiller 1000 kişi ile uğraşıyorlar ve bu 1000 kişinin onlara derhal onu yapın bunu yapın diye dayattıklarını düşün bunun altından kimse kalkamaz değil mi? Sayın yöneticilerimizle konuşurken o yüzden biraz daha düşünerek ve oturaklı davranarak yazmanı rica ediyorum. Keyifli oyunlar dilerim
Hayır saçmalama "kilitlensin" svlesımvsös

BurakAtak

TÜRK BUDUN
27. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Seracım bu kadar düşünce insanı yorar. Canım benim konulara bu kadar girmesen bunu da denesen 🥹

Arda Ulaş ATEŞ

24.DÖNEM EKONOMİ BAKANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
Bizler nerede nasıl konuşulmasını ve davranılması gerektiğini bilen insanlarız.

Biz Partimizce Sloganlar Atarken ve Meclisimize Yasa Tasarıları Vermekten Mutluluk Duyuyoruz.

Eğer Bizim Attığımız Slogan Sizleri ve Yanınızdakileri Bu Kadar Kırdıysa,O Zaman Sizin Bir Yaranız Var.

Yarası Olan Gocunur.

Uğur.

Juvanes*
Yönetici
Yönetici
28. Dönem Oyun Başkanı
Sayın Yönetimi Göreve Davet Ediyorum Konu Amacı Dışına Çıkmadan Konu Derhal Kilitlensin

@Gonca @Umut @Uğur. @baskanonline @Fatih

Forumda genele hitaben konu açtığınız da karşı tepkiler gelebilir. Bu tepkiler aşırıya, hakarete varmadan konuşulup tartışılırsa bir sorun teşkil etmez.

Kamuoyuna saygıyla duyurduğunuz bir konu da köşeye sıkıştırmaları gayet normaldir. Sıkıştığınızda bizleri etiketlemeden, konuya odaklanıp argümanlarınızla insanlara cevap verin.

Görev davetine ihtiyacımız yok, biz zaten sürekli takipteyiz. Hakaret olduğunu düşündüğünüz mesajları raporlayın, gerek görülürse cezai işlem ve konu kilitleme yapılır. Ekstra ekstra bu kadar yöneticiyi etiketlemenize gerek yok.

Keyifli forumlar dileriz.

Alper Tunga

Ziyaretçi
Zaten kilitlensin diye konu mu açılır? İnsanları ikna etmek gerekiyor savunduğun şeye.

Arda Ulaş ATEŞ

24.DÖNEM EKONOMİ BAKANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
Forumda genele hitaben konu açtığınız da karşı tepkiler gelebilir. Bu tepkiler aşırıya, hakarete varmadan konuşulup tartışılırsa bir sorun teşkil etmez.

Kamuoyuna saygıyla duyurduğunuz bir konu da köşeye sıkıştırmaları gayet normaldir. Sıkıştığınızda bizleri etiketlemeden, konuya odaklanıp argümanlarınızla insanlara cevap verin.

Görev davetine ihtiyacımız yok, biz zaten sürekli takipteyiz. Hakaret olduğunu düşündüğünüz mesajları raporlayın, gerek görülürse cezai işlem ve konu kilitleme yapılır. Ekstra ekstra bu kadar yöneticiyi etiketlemenize gerek yok.

Karşı tepkiler elbette ki gelecektir.

Konuyu zaten genele açan benim,konuma gelen tepkiler konunun seyrini değiştirmeye yönelik tepkilerdir.

o sebepten ötürü sizleri etiketleme ihtiyacı hissettim.

İlginiz ve alakanız için teşekkür eder,iyi çalışmalar dilerim

KURT 77

Ziyaretçi

"Yönetimi göreve davet ediyoruz" sözü 2. Kez kullanıldı ilkinde bu tepki olmadı.

Uğur.

Juvanes*
Yönetici
Yönetici
28. Dönem Oyun Başkanı
"Yönetimi göreve davet ediyoruz" sözü 2. Kez kullanıldı ilkinde bu tepki olmadı.

Tepki göstermiyoruz.

Elmayla armutu karıştırmayın. Bir ithamınız varsa açık bir şekilde yazın değerlendirelim ?