Demokratik Cumhuriyet | Kuruluş Duyurusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GüloReis2020

Üye
Vatandaş
Şimdi Kadir başkanım sizde haklısınız ama şöyle birşey var Biz Memolreis ile evliyiz yani konulara benim yada onun yazması farketmez ki zaten o benim forma yazı yazdığımı bile bilmiyor nasıl iftira atacaksınız şaşırdınız vallahi okadar çok iftira atıınızki son zamanlarda memolreisin benim eşim olduğunu bile unuttunuz bunları yapmayın bu yazılar ile Eşimin bir alakası yoktur tamami ile kendim yazıyorum Rahat olabilirsiniz Bu konuda Çamur Atmak yerine Çamurtdan Heykel. Yapmayıntavsiye ederim daha zevkli bi sanat🌹

GüloReis2020

Üye
Vatandaş
Yalan konuşma sallama öncelikle sizin ne dediğiniz bundan sonra benim umrumda değil çünkü herşeyi sallıyorsunuz Allah'tan foruma başka uygulamadan mesaj atmak yasak
Beratcım öncelikle ablam benim daha önce umut Akay mevzusunda Korkundan Babama söyleyecekler diye Bize Sığındığın Günleri hatırlatırımm sana Bak memo abinin ile senin arandaki tek fark Sen Babandan korkuyorsun Memo abin ise Allahtan başkan Kimseden korkmaz Ve yolundan dönmez kardeşim Dediklerini Satmaz O zaman Memo Abin Umut’a Neler dedi seni korumak için Ben şahidim Hatta. Bütün arkadaşlar Şahit Ama. Sen açgözlülüğün mağduru oldun.ve Planli geldin Bizim partiye sözde lider olmak için yapmadığın şeyler kalmadı onuda alacaktın Ama Memo Abin Önceden sezdi Bazı şeyleri Xünki Fatih tutuk Kendi Kurduğu ittifakın Bile Arkasından İş Çeviren Birisi Kimsenin memo abin kimsenin arkasından iş yapmaz Ve nettir ve Zamanında kimse Bilmiyorken Memo abin Biliyordu o ittifakı paylatmak için uğraşan bi Fatih bey vardı Neden Verilmiş Sözleri Vardı ittifaka Ama 10 20 oyu olana Baskanlıkmı verrimmben diyen bir önce kendi verdiği söze ihanet eden lidere bak birde kardeşlerine verdiği sözleri tutmak içim çırpınan bi lidere aradaki farkı görürsün kardeşim 🌹

GüloReis2020

Üye
Vatandaş
Semih başkan yalnız şuan gülo başkan ile muhatap değilsiniz, bunları yazan memolreistir kendisi kendi hesabından yazamaz eşinin hesabından yazıyor. Dikkate almanızı tavsiye ederim
Şimdi Kadir başkanım sizde haklısınız ama şöyle birşey var Biz Memolreis ile evliyiz yani konulara benim yada onun yazması farketmez ki zaten o benim forma yazı yazdığımı bile bilmiyor nasıl iftira atacaksınız şaşırdınız vallahi okadar çok iftira atıınızki son zamanlarda memolreisin benim eşim olduğunu bile unuttunuz bunları yapmayın bu yazılar ile Eşimin bir alakası yoktur tamami ile kendim yazıyorum Rahat olabilirsiniz Bu konuda Çamur Atmak yerine Çamurtdan Heykel. Yapmayıntavsiye ederim daha zevkli bi sanat🌹

Berat Koto

Demokratik Cumhuriyet Kurucusu
Vatandaş
Parti Üyesi
DEMOKRATİK CUMHURİYET
Si
Beratcım öncelikle ablam benim daha önce umut Akay mevzusunda Korkundan Babama söyleyecekler diye Bize Sığındığın Günleri hatırlatırımm sana Bak memo abinin ile senin arandaki tek fark Sen Babandan korkuyorsun Memo abin ise Allahtan başkan Kimseden korkmaz Ve yolundan dönmez kardeşim Dediklerini Satmaz O zaman Memo Abin Umut’a Neler dedi seni korumak için Ben şahidim Hatta. Bütün arkadaşlar Şahit Ama. Sen açgözlülüğün mağduru oldun.ve Planli geldin Bizim partiye sözde lider olmak için yapmadığın şeyler kalmadı onuda alacaktın Ama Memo Abin Önceden sezdi Bazı şeyleri Xünki Fatih tutuk Kendi Kurduğu ittifakın Bile Arkasından İş Çeviren Birisi Kimsenin memo abin kimsenin arkasından iş yapmaz Ve nettir ve Zamanında kimse Bilmiyorken Memo abin Biliyordu o ittifakı paylatmak için uğraşan bi Fatih bey vardı Neden Verilmiş Sözleri Vardı ittifaka Ama 10 20 oyu olana Baskanlıkmı verrimmben diyen bir önce kendi verdiği söze ihanet eden lidere bak birde kardeşlerine verdiği sözleri tutmak içim çırpınan bi lidere aradaki farkı görürsün kardeşim 🌹
Size mi sığındım 😂😂😂😂pahsjajajsja babamdan korkuyormuşum bana bir kere dinsiz diyecek hakkı nerde buldunuz sen babandan korkuyorsun liderimiz Allah'tan.Allahtan korkan adam fakat kendi partisi için hastayım diye bana orucu bozduracaktı tabi herkesin kendi iradesi var.Bir kere o aldığınız bakanlık altın okun kendi hakkıdır Fatih Tutuk size kendi hakkını verdi siz hala nankörlük yapıyorsunuz kabul etmeseydiniz madem sezdiyseniz madem lidee diyorsunuz korkmuyor geri adım atmıyor niye kabul etti birde suçlu olduğunuzu artık kabullenin çünkü sorularıma attığınız metinlerde cevap vermiyorsunuz.Hala aynı yeri savunuyorsun cevabını kaç kere verelim liderlik istiyor muşum? Eşinin telefonunu bir kere kontrol eder misin Bana kendisi liderlik teklifi için yalvardı.Ben ise son dakikalara kadar bırakıp hayır dedim.Bir kere siz yol arkadaşlırınızla bile karar alamıyorsunuz bir de sözden bahsediyorsunuz ne sözü arkadaş verdiği sözlerin gerçekle alakası yok hiçbirini de tutamadı tutmaya da uğraşmıyor sürekli kendine bir çalışan arıyor ve o çalışanı kullanıyor başka yaptığı birşey yok tek icraatı bu bana bir de oyun hakkında geliyor ahkam kesiyor.Ben size demiyorum ki en bilgiliyim ama siz hiç değilsiniz çünkü bakanlığı bir insana argo kelime içerikli mesaj yazıp ban yiyip bakanlığı heba edip ondan sonra da nankörlük yaparsınız.Gayet de eşiniz yazdığınızı biliyor bunlardan haberim olmadığını sanmayın.Konuya 1 gün sonra cevap verip ateşi tekrar harlandırmaya çalışmanız bunun kanıtıdır.Sezdi bildi yaptı diyorsunuz şimdi bir de utanmadan benim emeklerimi sahiplenip başkalarına da ben yaptım biz yaptık diyip emeklerime mirasçı oluyorsunuz.Bence sizle bir bağım yok bunu yapmayı artık bırakın.Bir de ben olayın babama ulaşmasını istemedim arkasında başka birşey yatmıyor.Benim ailevi ilişkilerime karışamazsınız buraya da dökemezsiniz bu hakkı nerede buluyorsunuz o kadar hoşunuza gidiyorsa ve kolaysabende o zaman eşinizle aranızdaki herşeyi buraya dökeyim çok mutlu mu olursunuz.

Berat Koto

Vatandaş
Parti Üyesi
DEMOKRATİK CUMHURİYET
Sizin artık oyunda herkes tanıyor.Tek adam rejimiyle yönetildiğinizi herkese babasının uşağıymış gibi davranmanızdan dolayı ve bir parti konusuna uzatıp uzatıp mesaj yazmanız bunların göstergesidir.Bir parti açılması ne kadar da zorunuza gidiyor o zaman yükselmesinden de korkuyorsunuz Tesebenim yoppartime gelecek vatan arkadaşıma sekreterlik teklifinde bile bulunmuşsunuz.Kaç dönem karşınızda durupta benim istemeyip onlar için benimle kavga ettiğiniz yani partinize almak istediğiniz insanlar davasını da sattı anladınız mı o insanlar partinizi yönetebilir sonra ben geri döneyim diye partide barındırmadığınız ve beni lider olarak geri çağırdınız yol arkadaşlarına ve üyelerine bizzat kendi bu durumu açıklayabilir.Babanızın uşağı gibi partiden de çıkardınız birde birkaç kişi attı diye hakkımda iftiralar çıkardınız.O kişiler kendi düşmüş olmasın bir göz gezdirip tekrar okuyun.Tekrardan teşekkür ederim.

Fatih Tutuk

Altın Ok Partisi Genel Başkanı
Vatandaş-2
@Berat Koto öncelikle hayırlı uğurlu olsun kardeşim Allah utandırmasın.

İki tane kelimeyi bir araya getirip cümle kuramayan insanlara yapmış olduğum kullan at çöp poşeti muamelesi sonucu poşetler yırtılmış, yırtıldığı için çöpe atılmıştır. Çöp kovasının dibinde paramparça bir halde yok olmayı beklemektedir.

İyi seyirler dilerim 😀

GüloReis2020

Üye
Vatandaş
Berat senib okuma yazmann yok sanirim sen parti liderliği isterken fatih abinde Memo abine diyordu partiyi devret ne olcak diye Hastayım Mehmet abi hiç iyi hissetmiyorum dedin kendini bende. Duydum Oda dedinallah affeder Sen çok kötü isen boz orucu bu sence kötü birseymi çocuğum herneyse seni dikkate aldığımız için ozur dilerim beratcim.Ne olduğunu insanlara bu mesajlar ile gösteriyorsun zaten

Guapo11

Güçlü Gelecek Genel Başkan Yardımcısı
Vatandaş
Parti Üyesi
GÜÇLÜ GELECEK

İki tane kelimeyi bir araya getirip cümle kuramayan insanlara yapmış olduğum kullan at çöp poşeti muamelesi sonucu poşetler yırtılmış, yırtıldığı için çöpe atılmıştır. Çöp kovasının dibinde paramparça bir halde yok olmayı beklemektedir.

İyi seyirler dilerim 😀
Partimizden Cöp olalarak.bahsedilmesi çok asagiliyicidir ve bir zamanlar altınok o çöp ten artık topluyordu ne çabuk unuttunuz
Kimse partimiz hakkında böyle konuşamaz

Ardilla

TGDP - 20,21,23. D.MV; 22 D.İB, 24. D.GBV
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Hayırlı olsun, sizlere, ekibinize ve partinize başarılar dilerim.

Guapo11

Vatandaş
Parti Üyesi
GÜÇLÜ GELECEK

İyi seyirler dilerim 😀
Kimse partimiz hakkında hiç bir parti hakkında hatta aşağılayıcı cümle kullanamaz
@Gonca gerekeni yapılmasını rica ediyorum

Kadir Aydın

ALTIN OK
41. Dönem Oyun Başkanı
Benim hangi işlerle uğraşacajıma kimse karışamaz ayrıca ben nazik dille uyarıyorum
Üslübunuza dikkat ediniz
Daha dün peşimizde koşarken bugün gelmiş bize mi efelik yapıyorsunuz sen ve siz parti başkanınız dahil herkes işinize bakın bize laf yetiştirmeye kalkmayın. Hatta parti başkanına söyle watsap grubu kurup arkamızdan sayıp sovmeye devam etsin. Seversiniz çünkü

Guapo11

Vatandaş
Parti Üyesi
GÜÇLÜ GELECEK
Daha dün peşimizde koşarken bugün gelmiş bize mi efelik yapıyorsunuz sen ve siz parti başkanınız dahil herkes işinize bakın bize laf yetiştirmeye kalkmayın. Hatta parti başkanına söyle watsap grubu kurup arkamızdan sayıp sovmeye devam etsin. Seversiniz çünkü
Biz kimseni peşinden koşmadık bu 1
2. İse biz kimsenin arkasından konuşmayız bu işi layıkıyla yapan partiler var cünkü onlarla bu konuda yarışamayız

Cankrg58

44. Dönem Tunceli Valisi
Vatandaş
Parti Üyesi
DEMOKRATİK CUMHURİYET
Benim hangi işlerle uğraşacajıma kimse karışamaz ayrıca ben nazik dille uyarıyorum
Üslübunuza dikkat ediniz
Sayın başkanım burada bizlere üslubunuza dikkat et diyorsunuz fakat siz konunun başlarında attığınız mesajlarda kullandığınız üsluptan dolayı banlandığınızı ne çabuk unuttunuz.

Berat Koto

Vatandaş
Parti Üyesi
DEMOKRATİK CUMHURİYET
Kimse partimiz hakkında hiç bir parti hakkında hatta aşağılayıcı cümle kullanamaz
@Gonca gerekeni yapılmasını rica ediyorum
Birde gelmişsin üsluptan bahsediyorsunuz.Bana geldiniz hakaret ettiniz sonra da gel üsluptan bahset git liderine itaat et ve verdiği görevleri tamamla
Sen benim partimin adını ağzına alıp küçümsüyorsun arkamızdan çevirdiğiniz işlerden haberimiz olmadığını sanmayın @GüloReis2020 attığım son mesajlara cevap veremeyince konuyu kapattınız başka kişiyi konuya gönderip yine tartışmayı başlattınız taktikleriniz işe yaramaz bizi kimse yıkamayacak bizi küçümseyenlere biz cevabımızı gerektiğinde vereceğiz

Guapo11

Vatandaş
Parti Üyesi
GÜÇLÜ GELECEK
Birde gelmişsin üsluptan bahsediyorsunuz.Bana geldiniz hakaret ettiniz sonra da gel üsluptan bahset git liderine itaat et ve verdiği görevleri tamamla
Sen benim partimin adını ağzına alıp küçümsüyorsun arkamızdan çevirdiğiniz işlerden haberimiz olmadığını sanmayın @GüloReis2020 attığım son mesajlara cevap veremeyince konuyu kapattınız başka kişiyi konuya gönderip yine tartışmayı başlattınız taktikleriniz işe yaramaz bizi kimse yıkamayacak bizi küçümseyenlere biz cevabımızı gerektiğinde vereceğiz
Bizim sizle uğraşacak vaktimiz yok birkere birdensizle alakalı yapacagımız taktikleri mı düşünelim boşa zaman kaybı olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...