Demokratik Cumhuriyet | Kuruluş Duyurusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Berat Koto

Demokratik Cumhuriyet Kurucusu
Vatandaş
Parti Üyesi
DEMOKRATİK CUMHURİYET
Senden hiç beklemezdim böyle mi olacaktık biz seni dost bilmiştik hainlik yapmaz demiştik bir de ismini veremeyeceğim parti hakkında o partiden çıkıp gelenlere güvenmiyorum diyordun senin onlardan farkın ne kaldı şimdi ve peki ya sizin altın ok üyelerini bir gruba çekip orada küfürler edip santajlar yaptığınız mağdur insanlar ne olacak nerede kaldı o partinin davası 2. si bütün partinin üyelerine yazıp davet etmeniz bunlar nolacak
Ya olayı bilmiyorsun diye yorumladım yada farklı birşey var bir de sahtekar diye ve genel başkanınızın üyelerimize ve şahsıma küfür edip koyduğunu da öğrenebilseniz keşke bana burda algı operasyonu yapmayın
Ekleme yapayım Batuhan abim sen benim hala abimsin ama burada olayı bilmeden kimse yorum yapmasın ben bahsettiğin kişilerle bağım yok size ne anlatıldı bilemem ben de herşey kanıtlı.
bazı sahtekarların arpası fazla geldiği için gruptan yada partiden çıkınca geri çağırcagimizi falan zannettiler heralde,
parti başkanimiza da sahtekar diyenlerin de
akli dengesinde rahatsızlık olduğu ve 14 yasinda bir ergen olduğu icin kendimizi kasmiyoruz abisi
Sanada cevabım şu senin liderin bana davet mesajı attı iki gün önce ondan haberin var mı peki üyelere yalvardı geri dönmesi için sahtekar acaba kim 😁 sahtekar ben olsaydım partiniz şuanda da yoktu.Ben öyle birisi değilim taktığın ithamlara dikkat et yaşla olsaydı elinde bir argüman veya bir görevin olurdu kasan da sizsiniz burada 1 mesaja 10 mesajla cevap vererek demek ki iş kafada bitiyor yaşda değil.Sayın yöneticim banlanmasını talep ediyorum

Son düzenleme:

Berat Koto

Vatandaş
Parti Üyesi
DEMOKRATİK CUMHURİYET
Ke

Kendi partinizle ilgilenin önce
Partinize oy yok
Sizden oy bekleyen yok sahtekarların oyu bana lazım değil oranın yöneticileri sahtekardır.Bana
adaletli hakkaniyetli insanların oyları lazım Onlarla kazanacağız
#hakhukukadalet

Berat Koto

Vatandaş
Parti Üyesi
DEMOKRATİK CUMHURİYET
Başkanım o işi en iyi güçlü gelecek parti sözcüsü yapıyor kendisi başka partilerde ki üyelere yazmayı kendine görev bilmiş bide aklınca savunma yapıyordu.
Kendisi sadece o değil trolluge başladı burada sayısız iftira atıp konuyu kirletiyor flood yapıyor Sayın yönetim gereğinin yapılmasını talep ediyorum.Genel başkanları herhalde üyelerini kandırıp adım atmaya devam ediyor.

niko_23

Azerbaycan Turk Birligi kurucu baskanlarindan
Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
AZERBAYCAN TÜRK BİRLİĞİ
Partiniz hayirli olsun

Berat Koto

Vatandaş
Parti Üyesi
DEMOKRATİK CUMHURİYET

İhsan Efe

Göktürk
Vatandaş-2
Parti Üyesi
GÜÇLÜ GELECEK
Arada ittifak partilerin olduğunu unutma istersen, bide hak hukuk adalet diyorsun
seni umut akay mevzusunda da başka parti başkanı ve diğer yöneticiler olmak üzere herkesin adaletten şaşmadığını tekrar hatırlatayım ve de bir argüman veya görevin olurdu diyenlerin de parti kurduktan sonra görevini sanki oyun tarafından veriliyomuş gibi algı yaratmaya çalışma,
evet iş yaşta değil kafada bitiyor ama şöyle bi mevzu var o kafa da sende yok.🤗

Berat Koto

Vatandaş
Parti Üyesi
DEMOKRATİK CUMHURİYET
Arada ittifak partilerin olduğunu unutma istersen, bide hak hukuk adalet diyorsun
seni umut akay mevzusunda da başka parti başkanı ve diğer yöneticiler olmak üzere herkesin adaletten şaşmadığını tekrar hatırlatayım ve de bir argüman veya görevin olurdu diyenlerin de parti kurduktan sonra görevini sanki oyun tarafından veriliyomuş gibi algı yaratmaya çalışma,
evet iş yaşta değil kafada bitiyor ama şöyle bi mevzu var o kafa da sende yok.🤗
😅😅😅😅İttifak partilerinin olduğunu unutmayalım dimi adamların üyesini çekiyorsunuz bana sahtekar diyorsunuz ondan sonra da diyorsunuz ki arada ittifak partileri var.Adaletlisiniz dimi o yüzden altın oka ve diğer partilere bunları yaptınız sonrada bana yapmadıklarınız kalmadı çünkü siz tek adamın dışına çıkamazsınız.Parti kurmak önemli değil önemli olan o partiyi yürütebilmek sonunu yine hakarete bağla çünkü başka çözüm yolunuz yok tekrar tekrarlıyorum iş kafada bitiyor.

YasinKartal

Genel Kurmay Başkanı
Vatandaş
Parti Üyesi
ALTIN OK
Kanlı bıçaklı insanları ortak fikirde buluşturan güçlü gelecek partisini tebrik ederim bu kadar antipatik bi parti kurmayı başaramamıştı kimse şu ana kadar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...