Demokratik Cumhuriyet | Kuruluş Duyurusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Berat Koto

Demokratik Cumhuriyet Kurucusu
Vatandaş
Parti Üyesi
DEMOKRATİK CUMHURİYET
Sevgili Başkanonline oyuncuları
Bugün Demokratik Cumhuriyet Partisi resmen kurulmuş bulunmaktadır.

Peki bizim vizyonumuz nedir?
Bizim vizyonumuz Hak, Hukuk, Adalettir. Partimizin yönetiminde çalışmayan kişiler bulunmayacak, partimizde torpil ve tek adamın dedikleri olmayacak, sadece gerçekten çalışıp hak edenler olacak. Kimsenin hakkı gasp edilmeyecek gasp edenleri partimizde barındırmayacağız.

Bazı partilerde sözde olan adaleti biz partimizde fiili olarak uygulayacağız eğer adalet konusunda hakkınız yendiyse sizleri de aramızda görmek isteriz.Sadece adalet değil oyunda her alanda mecliste olsun belediyelerde olsun bu görevleri yapmak için partimizin üyeleri talip ve bu görevleri en iyi şekilde yerine getireceklerdir.Açtığımız bu yolda uğradığımız hainliklere boyun eğmeyen bizimle olan ve bize hak veren başkanlarımıza teşekkür ediyorum.Partimiz sadece üyesine değil bütün oyun adına çalışacak bütün oyun herkes için geliyoruz herkes için biz buradayız.İnşallah en yakın zamanda hem üye olarak hem oy olarak hem de parti sıralamasında hızlıca yükseleceğiz ve oyun yönetiminde söz sahibi olacağız.Tüm partilere başarılar 🙏🏻IMG-20240403-WA0001.jpgIMG-20240403-WA0000.jpg

Cankrg58

44. Dönem Tunceli Valisi
Vatandaş
Parti Üyesi
DEMOKRATİK CUMHURİYET
Partimiz herkese hayırlı uğurlu olsun yolumuz açık olsun❤️

Kaan Yüksel

Türkiye Genç Doğuş Partisi
39. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
TÜRKİYE GENÇ DOĞUŞ
Hayırlı olsun başarılar diliyorum Demokratik Cumhuriyet 🌹

İhsan Efe

Adil Demokrasi Partisi Sekreteri
Vatandaş-2
Parti Üyesi
GÜÇLÜ GELECEK
bazı sahtekarların arpası fazla geldiği için gruptan yada partiden çıkınca geri çağırcagimizi falan zannettiler heralde,
parti başkanimiza da sahtekar diyenlerin de
akli dengesinde rahatsızlık olduğu ve 14 yasinda bir ergen olduğu icin kendimizi kasmiyoruz abisi

Gonca

ARI MAYA 🐝
Yönetici
Yönetici
bazı sahtekarların arpası fazla geldiği için gruptan yada partiden çıkınca geri çağırcagimizi falan zannettiler heralde,
parti başkanimiza da sahtekar diyenlerin de
akli dengesinde rahatsızlık olduğu ve 14 yasinda bir ergen olduğu icin kendimizi kasmiyoruz abisi
Üslubunuza dikkat edin. Tartışmanın da adabı var.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Guapo11

Güçlü Gelecek Genel Başkan Yardımcısı
Vatandaş
Parti Üyesi
GÜÇLÜ GELECEK
Partisini yarıyolda sırf liderlik için satan birine tebrik mesajı atacağımız sanmayın hele o kişi parti liderine sahtekar diyorsa UMRUMUZDA olmaz
#sahtekarlaraoyyok

BaMeBo

Yeni Üye
Vatandaş
Senden hiç beklemezdim böyle mi olacaktık biz seni dost bilmiştik hainlik yapmaz demiştik bir de ismini veremeyeceğim parti hakkında o partiden çıkıp gelenlere güvenmiyorum diyordun senin onlardan farkın ne kaldı şimdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...