Yeni Gelmedik,Geri Geldik...🇹🇷🍀 (2 Kişi İçeride)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Memolreis

Güçlü Gelecek Partisi Kurucu
Yasaklı Üye
Vatandaş
Şimdi herkezin icraatleri zaten ortada Burda kimse Kötü demedik zaten Geçmişte olan ve kapanmış olaylari buraya tekrar sunmak Zaten Birşeylerin fitilini ateşlemek için geliniyor yazılan konuyu tekrar oku orada açık bir şekilde altın ok yada her hangi bir parti ismi verilmemiş dikkat edersen Biz Buna Halk dilinde.yarasi.olan gocunur diyoruz.demek.bir.yaraniz varki. oradaki.kelimeleri.uzerine.alinmissin.ve benim hastalığım da seni alakadar etmez eğer bu şizofreni olduğumu düşünüyorsan zaten cevap verip kendini yormazdin Demekki dikkate alınan biriyim Postun altına durmadan Yazıyorsun 😉

Memolreis

Yasaklı Üye
Vatandaş
Bizim icraatımız ortada sen merak etme sen hiç birsey bilmiyorsun anca boşa iftira atiyorsun iftira atarsan bizi kotulemeye calisirsan tabikide cevap vericem senin seviyene dusmek istemezdim ama insanlari yaniltip kandiriyorsunuz gerçekleri solememiz gerek kafan gitmis senin kimin kim oldunu bilmiyorsun daha kendince kafanda birsey kurguluyorsun bu kurguladığına inaniyorsun ve insanlarida inandirmaya calisiyorsun ve bu bir hastalik bunada şizofreni deniyor tıp dilinde bilgin olsun.
Şimdi herkezin icraatleri zaten ortada Burda kimse Kötü demedik zaten Geçmişte olan ve kapanmış olaylari buraya tekrar sunmak Zaten Birşeylerin fitilini ateşlemek için geliniyor yazılan konuyu tekrar oku orada açık bir şekilde altın ok yada her hangi bir parti ismi verilmemiş dikkat edersen Biz Buna Halk dilinde.yarasi.olan gocunur diyoruz.demek.bir.yaraniz varki. oradaki.kelimeleri.uzerine.alinmissin.ve benim hastalığım da seni alakadar etmez eğer bu şizofreni olduğumu düşünüyorsan zaten cevap verip kendini yormazdin Demekki dikkate alınan biriyim Postun altına durmadan Yazıyorsun 😉Bu arada insan kendinden küçük olana vermez tıpkı siz ateslediginiz fitillerde daha once benim cevap vermedigim gibi Ama siz Demekki beni bukadar önemsiyor ve yaşıyorsanız Demekki sizde var birşey hatalı olanın kim odugunu zalim olanın uzun zamanlı planlar ile insanların kafasını karıştıran in kim olduğunda belli zaten ve Bunu başkan online Halkı ve yönetimi zaten görüyor Daha fazla zorlama gerek yok😉

Emreİzmir

Darbe Yönetimi HAVA K. K.-Meclis Başkanı
Vatandaş
Şimdi herkezin icraatleri zaten ortada Burda kimse Kötü demedik zaten Geçmişte olan ve kapanmış olaylari buraya tekrar sunmak Zaten Birşeylerin fitilini ateşlemek için geliniyor yazılan konuyu tekrar oku orada açık bir şekilde altın ok yada her hangi bir parti ismi verilmemiş dikkat edersen Biz Buna Halk dilinde.yarasi.olan gocunur diyoruz.demek.bir.yaraniz varki. oradaki.kelimeleri.uzerine.alinmissin.ve benim hastalığım da seni alakadar etmez eğer bu şizofreni olduğumu düşünüyorsan zaten cevap verip kendini yormazdin Demekki dikkate alınan biriyim Postun altına durmadan Yazıyorsun 😉Bu arada insan kendinden küçük olana vermez tıpkı siz ateslediginiz fitillerde daha once benim cevap vermedigim gibi Ama siz Demekki beni bukadar önemsiyor ve yaşıyorsanız Demekki sizde var birşey hatalı olanın kim odugunu zalim olanın uzun zamanlı planlar ile insanların kafasını karıştıran in kim olduğunda belli zaten ve Bunu başkan online Halkı ve yönetimi zaten görüyor Daha fazla zorlama gerek yok😉
Biri sana bu gerçeği soylemesi gerekiyordu sana illetigim taniyi bunuda sana ben iletmis oldum yine hakli oldumu durmadam ayni seyleri tekrarlayarak kendince kafanda birsey tasarlayarak olmayan seyi var gibi dusunup kendinide buna inandirarak beni hakli cikardin seni tebrik ederim inan benim gözümde yok hükmündesin de bak cevap vermediler demesinler diye cevap veriyorum senin gerçek yuzunu görsünler diye cevap veriyorum.

Memolreis

Yasaklı Üye
Vatandaş
Heoooooo yani burda Oyunda Oyunu oynayan herkez Kör Sen Dogrusun Öylemi Sadece sen biliyosun herşeyi demi.Peki.ya sende yanlis biliyorsan Ve Halk.Bunu Senin gözüne sokmazmi.Bak ben kahramanlık nagralari atmayı sevmem Beni seven İnsanlar Yazar çizer Ben elimi Dahi kipirdatmamsiz haklı olsanız Bütün otunun için hemen ki ben Beni Dislamasi Lazım A ofma.eger sadece bu kanıya varan sensen İşte gerçek şizofreni bu Halkın emeğini İnani sömürmek bunuda siz güzel yapiyosunuz😉
Ooooooo ve sana bu gerçeği soylemesi gerekiyordu sana illetigim taniyi bunuda sana ben iletmis oldum yine hakli oldumu durmadam ayni seyleri tekrarlayarak kendince kafanda birsey tasarlayarak olmayan seyi var gibi dusunup kendinide buna inandirarak beni hakli cikardin seni tebrik ederim inan benim gözümde yok hükmündesin de bak cevap vermediler demesinler diye cevap veriyorum senin gerçek yuzunu görsünler diye cevap veriyorum.

Memolreis

Yasaklı Üye
Vatandaş
Biri sana bu gerçeği soylemesi gerekiyordu sana illetigim taniyi bunuda sana ben iletmis oldum yine hakli oldumu durmadam ayni seyleri tekrarlayarak kendince kafanda birsey tasarlayarak olmayan seyi var gibi dusunup kendinide buna inandirarak beni hakli cikardin seni tebrik ederim inan benim gözümde yok hükmündesin de bak cevap vermediler demesinler diye cevap veriyorum senin gerçek yuzunu görsünler diye cevap veriyorum.
He bu arada ben ve kardeşlerim doğruları çok iyi bilip görecek insanlariz sizler sadece Çoğunluğu yakalamış ve dünya düzeninde olduğu gibi Çoğunluk haklıdır kafasindasiz evet çoğunluk.tarafsiz.potadan bakarsa haklıdır ama bu çoğunluk sadexe altın ok deil Kocaman Başkan online ailesi Var ve Hakliyi Haksizi onlar da biliyordur senin birilerine birşey gostermene gerek yok bence

Tolga

Ziyaretçi
Konu sahibinin isteği üzerine konu kilitlenmiştir.
Raporlanan içeriklere ayrıca bakılacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...