Yeni Gelmedik,Geri Geldik...🇹🇷🍀 (1 Kişi İçeride)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S Ö N M E Z

Güçlü Gelecek Partisi
Yasaklı Üye
Vatandaş
Size düzgün, öğretemedik oyunu yarıda kaldı eğitiminiz.

Olsun azıcık da başkasının piyonu olun biz sıkılmıştık 🤣
Sen kimsin oyun öğretiyosun herkes de neymiş direkiflik alıyomuşuz da onlara fln filan yapiyomuşda Ama nedense bizim haberimiz yok bunlardan düzenbazlık tavan

Emreİzmir

Darbe Yönetimi HAVA K. K.-Meclis Başkanı
Vatandaş
Memoli başlamışdır şimdi WhatsApp da grup kurma çalismalarina uyelere tek tek yazma calismalarina çok karakterli bir arkadasdir kendisi

Memolreis

Güçlü Gelecek Partisi Kurucu
Yasaklı Üye
Vatandaş
Memoli başlamışdır şimdi WhatsApp da grup kurma çalismalarina uyelere tek tek yazma calismalarina çok karakterli bir arkadasdir kendisi
Siz gibi Oyun yüzünden Milletin ana bacisina Sovmektense Wp Grubu Kurmak İyidir Ve Ben Wp Grubunu 1defa kudüm sonra sizi saldım Kendi Halinize Ama.Goruyorumki Benim Oyuna Gelmem Bile Sizi Kışkırtıyor sen Benim adımı ağzına Alma Kardeşim o Anamiza Karimiza Ettiğin Küfürler aklımda Adam Gibi Oyun oynamaya geldim Daha Fazla Demogoji Yapmanıza Gerek yok buradan Prim Kasamassiniz Rahat Durun

Memolreis

Güçlü Gelecek Partisi Kurucu
Yasaklı Üye
Vatandaş
Saaaydaaamm aparkattt
Hep sistem aynı demi birilerini kiskirt Banlansin Ha Burak Üstün Ha sen Hepiniz Aynı Birilerini zorla Birilerini kufrettir Bu şekilde Daha ne kadar Başarı sağlardı bilmem Ama Bu Bı role Play oyunu senden ricam Oyunu kendin Oyna Analarımız Ve Ailelerimiz deki.Guzel.İnsanlari oyuna karıştırma Ben annem ile Beraber başlamadım Bu oyuna O kadının Yada senin Annenin hiçbir suçu yok Birdaha Üzerime Birilerini salarken Edebali ve namuslu Salki Bizde Öyle Devam edelim Edebini asani Edebin ile terbiye ederim bundan sonra iyi oyunlar Saldırmayı Bırakın Ve icraat lerinizi yapın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...