Vatandaş-2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kaan Yüksel

Türkiye Genç Doğuş Partisi
39. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
TÜRKİYE GENÇ DOĞUŞ
Hayır sen hiç birşeye karar veremezsin hep birileri yönlendirmesi gerekiyor😂
Burda yönlendirilmesi gereken biri varsa o da sensin şikayetçi olduğun konuları odana geçip ağlayarak günlüğüne yazabilirsin senin saygısız cümlelerini burda görmek zorunda değiliz

MAGARSUS

Aktif Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
kefil olayına dönülecek gibi :D herkes eskisi gibi kefil olsun en ufak hatada kefilin kellesi alınsın daha mantıklı :D :D

Kaan Yüksel

39. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
TÜRKİYE GENÇ DOĞUŞ
Tartışmalarda üslubuna biraz daha dikkat etmeni tavsiye ederim :)
Bencede dikkat etmesi gerektiğini düşünüyorum bu yorumunuzu beğenmeyen arkadaşı zamanında masörüm yaptığım için 3 gün forumdan uzaklaştırılmıştım…
Karşımdaki varlık pollyanna çocuk felan diyo birşeyler diyo hiç tasvip etmediğim hitaplar bunlar sayın yöneticim

Kadir Aydın

ALTIN OK
41. Dönem Oyun Başkanı
Bencede dikkat etmesi gerektiğini düşünüyorum bu yorumunuzu beğenmeyen arkadaşı zamanında masörüm yaptığım için 3 gün forumdan uzaklaştırılmıştım…
Karşımdaki varlık pollyanna çocuk felan diyo birşeyler diyo hiç tasvip etmediğim hitaplar bunlar sayın yöneticim
@Gonca bak burda;

Bir kişiye masör diyerek küçültmeye çalışıyor.
Banada "varlık" diyerek hitap ediyor. Şimdi burda tartismalarda üslubuna dikkat edilmesi gereken kişi kim.

Fatih Tutuk

Altın Ok Partisi Genel Başkanı
Vatandaş-2

Geçmişte ceza aldığın bir uslubü şimdi de tekrarlayarak ne kadar basit bir yem olduğunu tekrar hatırlattığın için teşekkür eder başarılar dilerim 🌹

Kaan Yüksel

39. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
TÜRKİYE GENÇ DOĞUŞ
Ve sayın karşımdaki varlık öncelikle geçmişte bu hitabı kullandığım için ban yediğimden bahsettim Masör diyerek şuan seni küçültmedim geçmişte kalan bir mevzu sayın varlık.
Ve varlığa gelecek olursak da.

VARLIK
  • 1.
    var olma, evrende ya da düşüncede yer alma durumu, varoluş.
    "Çocuk, varlığını ana babaya borçludur"

• 2.
    evrende var olan her şey.
    "Ağaç, kuş, insan birer varlıktır"

Bugünkü dersimiz bu kadardı Kadirciğim en kısa sürede tekrardan görüşmek üzere 😃

Kadir Aydın

ALTIN OK
41. Dönem Oyun Başkanı
Ve sayın karşımdaki varlık öncelikle geçmişte bu hitabı kullandığım için ban yediğimden bahsettim Masör diyerek şuan seni küçültmedim geçmişte kalan bir mevzu sayın varlık.
Ve varlığa gelecek olursak da.

VARLIK
  • 1.
    var olma, evrende ya da düşüncede yer alma durumu, varoluş.
    "Çocuk, varlığını ana babaya borçludur"

• 2.
    evrende var olan her şey.
    "Ağaç, kuş, insan birer varlıktır"

Bugünkü dersimiz bu kadardı Kadirciğim en kısa sürede tekrardan görüşmek üzere 😃
Tamam birimleri sana kim olduğunu sorduğunda ben bir varlığım" diyerek cevabla😂

Gonca

ARI MAYA 🐝
Yönetici
Yönetici
Aynı şekilde sizi de uyarıyorum aksi takdirde ikinizide gerçekten vatandaş 2 bekliyor gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...