Vatandaş-2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kadir Aydın

ALTIN OK
41. Dönem Oyun Başkanı
Sayın yönetim;

Vatandaş -2 konusunda artık bir çözüm bulmanızı rica ediyoruz. Zira Fatih Tutuk, Xalil Xalilzâde ve E M İ R H A N çok uzgunler ve forum konusunda çok mutsuzlar.
Mesela Hadi foruma gidelim sohbet edelim diyorum biz gelemeyiz yazdığımız yorum 2 gün sonra geliyor diyorlar😂 Ben bu konuda arkadaşlar adına genel bir af cikartmanızı talep ediyorum, çok üzgün ve mutsuzlar.

Ek olarak vatandaş-2

İlk vatandas 2- 10 gün
İkinci vatandaş 2- 30 gün
Üçüncü vatandaş -2 süresiz

@Mahmut @Gonca @Rüa

Son düzenleme:

MAGARSUS

Aktif Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Daha yeni 1 hafta genel ban yiyen adamın bunuda söylemesi ilginç geldi bana🤣 Fatih için birşey demiyorum ne zamandır vatandaş 2 onuda bilmiyorum

Kaan Yüksel

Türkiye Genç Doğuş Partisi
39. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
TÜRKİYE GENÇ DOĞUŞ
Yani bildiğim kadarıyla Vatandaş-2 rütbesi öyle basit durumlarda verilmiyor zaten.
Bunu alan kişilerde bunu hakettikleri için alıyorlar.
Tabikide yönetimimizin kararı ama bunun olmaması gerektiğini düşünüyorum.
Forumun daha sağlıklı işlemesi adına Vatandaş-2 rütbesinin kalması gerektiğinin kanaatindeyim sonuçta bu rütbeyi alanlar mesaj yazabiliyorlar.
Tek kısıtlama yönetim onayından geçmesi çünkü yazdıkları mesajlarda zamanında tehlikeler oluşmuş demek ki.
Bunu denetimli serbestlik gibi düşünebiliriz 😃

Kadir Aydın

ALTIN OK
41. Dönem Oyun Başkanı
Yani bildiğim kadarıyla Vatandaş-2 rütbesi öyle basit durumlarda verilmiyor zaten.
Bunu alan kişilerde bunu hakettikleri için alıyorlar.
Tabikide yönetimimizin kararı ama bunun olmaması gerektiğini düşünüyorum.
Forumun daha sağlıklı işlemesi adına Vatandaş-2 rütbesinin kalması gerektiğinin kanaatindeyim sonuçta bu rütbeyi alanlar mesaj yazabiliyorlar.
Tek kısıtlama yönetim onayından geçmesi çünkü yazdıkları mesajlarda zamanında tehlikeler oluşmuş demek ki.
Bunu denetimli serbestlik gibi düşünebiliriz 😃
Kaan sende başımıza polyanna kesildin iyice 😂
Biz bilmiyormuyuz vatandaş 2 hangi şartlarda veriliyor. Açıklaman için teşekkürler yinede

Kaan Yüksel

39. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
TÜRKİYE GENÇ DOĞUŞ
Kaan sende başımıza polyanna kesildin iyice 😂
Biz bilmiyormuyuz vatandaş 2 hangi şartlarda veriliyor. Açıklaman için teşekkürler yinede
Biliyorsan bunun için arkadaşlarını savunman daha komik 😃
Sohbetinizi gruplarınızda yapabilirsiniz sizin foruma uymayan sohbetlerinizi görmek zorunda olmadığımızı düşünüyorum.
Böyle potansiyeli olan arkadaşlar için bu onay süreci gerekli.

Fatih Tutuk

Altın Ok Partisi Genel Başkanı
Vatandaş-2
Sohbetinizi gruplarınızda yapabilirsiniz sizin foruma uymayan sohbetlerinizi görmek zorunda olmadığımızı düşünüyorum.

Hayırlı olsun başarılar dilerim sütten çıkmış ak kaşık 🌹

Kadir Aydın

ALTIN OK
41. Dönem Oyun Başkanı
Kaan konuşmak için konuşma bence beee sıkılıyorum çünkü. Dümenden Rol yapmayida bırak kendin ol seni biliyoruz çünkü 😂

Kaan Yüksel

39. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
TÜRKİYE GENÇ DOĞUŞ
Kaan konuşmak için konuşma bence beee sıkılıyorum çünkü. Dümenden Rol yapmayida bırak kendin ol seni biliyoruz çünkü 😂
Bence beee demişsin de sana fikrini sorduğumu hatırlamıyorum eğer bir gün sorarsam bu şekilde cevap verebilirsin ama bence şuan bunu yapma ya.
Dümenden rol yaptığım falan yok ya herşey olması gerektiği gibi herkes kendine yakışanı yapıyor 😃

Kadir Aydın

ALTIN OK
41. Dönem Oyun Başkanı
Bence beee demişsin de sana fikrini sorduğumu hatırlamıyorum eğer bir gün sorarsam bu şekilde cevap verebilirsin ama bence şuan bunu yapma ya.
Dümenden rol yaptığım falan yok ya herşey olması gerektiği gibi herkes kendine yakışanı yapıyor 😃
Kaaaan seni galeye almıyorum anlamıyormusun karşim. Seni duymuyorum,seni umursamıyorum. Kendini göstermeye çalışma komik oluyorsun.

@Gonca şu arkadaşı alır mısınız başımdan.🙂

Kaan Yüksel

39. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
TÜRKİYE GENÇ DOĞUŞ
Kaaaan seni galeye almıyorum anlamıyormusun karşim. Seni duymuyorum,seni umursamıyorum. Kendini göstermeye çalışma komik oluyorsun.

@Gonca şu arkadaşı alır mısınız başımdan.🙂
Klasik Kadir Aydın hareketleri şu tavırlarını biraz değiştir ya cevap veremediğinde şu triplere girmen beni bitiriyo birşey yazasım gelmiyor sana…

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...