Türk Budun Partisi Adaletsiz Parti Yönetimi

The.Krmnn

~butterfly~
Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
THE krmna oy atmayın dediğimi ispatla oyunu Silecem hala yalan konuşuyorsun. Partimizin duyurusunda adayımızın adı var çünkü adayımız o anlayabiliyormusun bilmiyorum.

Ekli dosyalar

• IMG_20240405_020934.jpg
    IMG_20240405_020934.jpg
    93.7 KB · Görüntüleme: 47

The.Krmnn

~butterfly~
Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Açıl bir şekilde diğer adaya oy kullanın thekrmneye kullanmayın denmiştir burda
dürüst bir adamsan sil şimdi oyunu

The.Krmnn

~butterfly~
Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Parti yöneticileri bir karar verir o karara göre ilerlenir buna senin birsey deme hakkın yok parti seni uygun görseydi sen olurdun demek ki sende bunu yapacak potansiyel bulunmadı 😃
Bu seçim parti seçimi değil parti seçimi olduğunda Oyun yönetimi partilerin adayını forumdan ilan etmesi gerekiyor diyor zaten değil mi bu seçim herkesin bireysel katılabileceği bir secim güzel kardeşim öğrende konuş

Büşra Gamze

İşçi ve Emekçi
Vatandaş
Parti Üyesi
İŞÇİ ve EMEKÇİ
Partide alınan kararlara uymayacaksan, yönetimin seçtiği adayları desteklemeyeceksen o partiye katılman en baştan mantıksız değil mi sence başkan? Parti yönetiminin seçtiği bir aday olmasına rağmen kendi adaylığını ortaya koyarsan adayımız krmn değil diye duyuru atmalarını garip karşılamaman gerek. Ne seçimi olursa olsun, parti yönetimi bir karar alır, bir aday seçer ve onu destekler. Seçime herkes katılabilsede senin Türk budun ya da X partisi üyesi olarak aday olman o partiyi temsil etmen demek ve bulunduğun partinin onayı yok buna. Eğer buna ters isen sana önerim yoluna bağımsız devam etmen senin için daha iyi olabilir. O zaman kimse karışamaz adaylığına 🙂

Son düzenleme:

Kadir Aydın

ALTIN OK
41. Dönem Oyun Başkanı
Partide alınan kararlara uymayacaksan, yönetimin seçtiği adayları desteklemeyeceksen o partiye katılman en baştan mantıksız değil mi sence başkan? Parti yönetiminin seçtiği bir aday olmasına rağmen kendi adaylığını ortaya koyarsan adayımız krmn değil diye duyuru atmalarını garip karşılamaman gerek. Ne seçimi olursa olsun, parti yönetimi bir karar alır, bir aday seçer ve onu destekler. Seçime herkes katılabilsede senin Türk budun ya da X partisi üyesi olarak aday olman o partiyi temsil etmen demek ve bulunduğun partinin onayı yok buna. Eğer buna ters isen sana önerim yoluna bağımsız devam etmen senin için daha iyi olabilir. O zaman kimse karışamaz adaylığına 🙂
Yine milleti birbirne katmissindir sen

Büyük Mesut

Altın Ok
Vatandaş
Merhabalar Dostlar Türk Budun Partisinin Eski üyesi olarak bu partide adaletsiz ve taraflı yönetim oldugunu bu partideki üyelerin emeklerinin önemsenmediği seçme ve seçilme haklarının elinden alındığı insanlara oyuncu olarak değilde köle olarak bakıldığını söylemek istiyorum. Özellikle Eren.A adlı sahıs kendi partisinden olmayan birine oy atılmasını Genelkurmay baskanlıgına partiden aday olan sahsıma oy atılmamasını acıkca belirtip insanların oylarını yönlendirmiştir. Parti yönetimindeki isimler ise hiç bir şekilde müdahale etmeyip arkadaslarını koruyarak beni partiden atmışlardır. Eren.A adlı sahıs ise yapmıs olduğum eleştiri karşısında İstersen kralını cağır ve benzeri kelimeler kullanarak hakaret ve küçümseme içerikli üslubuyla parti üyelerine olan davranış stillerini açıkca belli etmişlerdir. Türk Budun Partisi Sadece 5 6 kişilik topluluğun Saltanatı haline gelmiş. Bu kişiler ne derse o olacak onlar neyi uygun görürse o kabul edilecek anlayısı vardır. Eleştiriye açık olmayı geçin dinlemekten yoksun bir yönetimdir. Türk Budun bünyesindeki dostlarıma ve bu partiyle dost olan ivep partisine sesleniyorum. Şahsıma yapılan bu saygısızlığa ve elimden alınmaya çalışılan seçme ve seçilme hakkıma göz yummamanızı rica ediyorum. Oyun yönetimimizin verdiği hakla şartları sağlayıp aday oldum. Aday olduğumda da destek istedim herkes istediğini destekler. Ancak açım bir şekilde partimizden adaylığını koyan kişiye değilde ivepin adayına oy vereceksiniz demek kabul edilemez. Demokrasiyede Adilliğide terstir. Saygılarımı sunar iyi akşamlar dilerim.
Kral bulunduğun partiye göre, parti yönetiminin aldığı karara göre hareket etmeyip partinin sana göre hareket etmeyişini eleştirmen sana da saçma gelmiyor mu :d? Kendine oy isteyince partin oluyor da desteklemeye karar verdikleri adaya niye münferit yaklaşıp eleştiriyosun:) Kimseyi haksız yere zan altında bırakmak yakışmaz. Postu silmen tavsiyemdir