Türk Budun Partisi Adaletsiz Parti Yönetimi

The.Krmnn

~butterfly~
Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Merhabalar Dostlar Türk Budun Partisinin Eski üyesi olarak bu partide adaletsiz ve taraflı yönetim oldugunu bu partideki üyelerin emeklerinin önemsenmediği seçme ve seçilme haklarının elinden alındığı insanlara oyuncu olarak değilde köle olarak bakıldığını söylemek istiyorum. Özellikle Eren.A adlı sahıs kendi partisinden olmayan birine oy atılmasını Genelkurmay baskanlıgına partiden aday olan sahsıma oy atılmamasını acıkca belirtip insanların oylarını yönlendirmiştir. Parti yönetimindeki isimler ise hiç bir şekilde müdahale etmeyip arkadaslarını koruyarak beni partiden atmışlardır. Eren.A adlı sahıs ise yapmıs olduğum eleştiri karşısında İstersen kralını cağır ve benzeri kelimeler kullanarak hakaret ve küçümseme içerikli üslubuyla parti üyelerine olan davranış stillerini açıkca belli etmişlerdir. Türk Budun Partisi Sadece 5 6 kişilik topluluğun Saltanatı haline gelmiş. Bu kişiler ne derse o olacak onlar neyi uygun görürse o kabul edilecek anlayısı vardır. Eleştiriye açık olmayı geçin dinlemekten yoksun bir yönetimdir. Türk Budun bünyesindeki dostlarıma ve bu partiyle dost olan ivep partisine sesleniyorum. Şahsıma yapılan bu saygısızlığa ve elimden alınmaya çalışılan seçme ve seçilme hakkıma göz yummamanızı rica ediyorum. Oyun yönetimimizin verdiği hakla şartları sağlayıp aday oldum. Aday olduğumda da destek istedim herkes istediğini destekler. Ancak açım bir şekilde partimizden adaylığını koyan kişiye değilde ivepin adayına oy vereceksiniz demek kabul edilemez. Demokrasiyede Adilliğide terstir. Saygılarımı sunar iyi akşamlar dilerim.

E.A.

TÜRK BUDUN
20. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Arkadaş açıkça yalan söylemektedir 😁 konuşmanın ssi var dileyen olursa atabilirim. 9. Dönem genelkurmay başkanlığı seçimlerinde dost Partimiz işçi ve emekçi partisinden adayımızı çıkardık. Bunu hem forumdan hem parti içinden Üyelerimize paylaştık. Arkadaş bağımsız olarak bizlerden habersiz aday olmuş tabiki olabilir kendisine saygımız bu konuda var. Ancak biz adayımıza oy verilmesi için duyuru attığımızda partinin adayı benim Bahsedilen diğer aday bizden değil gibisinden yazılar yazmıştır. Attığımız duyuruya karşı çıkmıştır. Bende atacağımız duyuruyu sana mı soracaz diye nazikçe uyardım ancak kendisi bana soracaksın haddini bileceksin cevabı vermiştir. Arkadaş parti Yönetimine muhalefet ve kullanmış olduğu üsluptan dolayı partiden ihraç edilmiştir. Olay bundan ibarettir 😊

E.A.

TÜRK BUDUN
20. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Hiç kimsenin Demokratik hakkı elinden alınmamıştır. İsteyen aday olabilir isteyen istediğine oy atabilir. Ancak ilgili arkadaş her seçim aynı sorunu çıkarmaktadır. Yakın bir dönemde kendisi aday yapıldı kendisi partimizin adayıyken kendisine destek duyurusu attığımızda başka bir ismin aday olup hayır o değil ben sizin adayınızım deseydi kendisi ne tepki verirdi biraz empati yapsın öyle konuşsun.

The.Krmnn

~butterfly~
Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Hayır o değil ben adayınızım demem çarpıtma hiç bunu diyen sensin acıkca insanlara thekrmnye oy atmayın ivepin adayına atın diyen sensin elindeki ssleri at buraya herkes görsün ozaman o parti duyurusunuda at bizzat dürüstsün madem

The.Krmnn

~butterfly~
Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Ayrıca bu seçim herkesin bireysel katılabileceği bir seçim oyun yönetimimizin şartları sağlayan herkes katılabilir dediği açıklamasıda mevcut. Bu benim bireysel hakkım senden izin alacak değilim hakkımı kullanırken tabiki haddini bileceksin bu konuda ayrıca ikile kralını cagır diyende sendin onların ss nide atmanı bekliyorum

E.A.

TÜRK BUDUN
20. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Hayır o değil ben adayınızım demem çarpıtma hiç bunu diyen sensin acıkca insanlara thekrmnye oy atmayın ivepin adayına atın diyen sensin elindeki ssleri at buraya herkes görsün ozaman o parti duyurusunuda at bizzat dürüstsün madem
THE krmna oy atmayın dediğimi ispatla oyunu Silecem hala yalan konuşuyorsun. Partimizin duyurusunda adayımızın adı var çünkü adayımız o anlayabiliyormusun bilmiyorum.

E.A.

TÜRK BUDUN
20. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Ayrıca bu seçim herkesin bireysel katılabileceği bir seçim oyun yönetimimizin şartları sağlayan herkes katılabilir dediği açıklamasıda mevcut. Bu benim bireysel hakkım senden izin alacak değilim hakkımı kullanırken tabiki haddini bileceksin bu konuda ayrıca ikile kralını cagır diyende sendin onların ss nide atmanı bekliyorum
Bireysel katılabilirsin sana neden katıldın dedim mi? Sen kendin oy istedin herkesten neden oy istiyorsun dedim mi? Hayır demedim. Haddini bileceksin demeseydin tepki vermezdim iş uzamazdı ilk ters cevabı sen verdin.

The.Krmnn

~butterfly~
Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
İlk ters cevabı veren sensin kardeşim konusacagına at o ss i görelim hep beraber ilk kim terslemiş

The.Krmnn

~butterfly~
Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
😀 Gerekli açıklamayı yaptım uzatmicam.
burda görüldüğü gibi ne duyuru atacağımızı sana mı soracağız sizin ilk olarak terslemenizdir. Üsttede attıgınız duyuruda acıkca oy yönlendirdiğiniz görülmektedir

The.Krmnn

~butterfly~
Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Ayrıca alttaki mesajında kralını cağır ikile dediğin mesajlarıda koy oraya eksik ss atma

E.A.

TÜRK BUDUN
20. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
burda görüldüğü gibi ne duyuru atacağımızı sana mı soracağız sizin ilk olarak terslemenizdir. Üsttede attıgınız duyuruda acıkca oy yönlendirdiğiniz görülmektedir
Oy yönlendiricem çünkü adayımız bu sen adayken sana da oy yönlendirdim. Neyse daha fazla konuşmak istemiyorum okuyanlar anlamıştır zaten.

The.Krmnn

~butterfly~
Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Burada kendini haklı cıkarmaya calısman komik en ufak elestiride hemen yok karsı cıkıldı yok söyle yok böyle diyen bi yönetimsiniz. Daha 2 saat oldu olmadı Teşkilat grubunu sen sekillendir sana güveniyoruz yetki sende buna kafa yorabilecek tek sen varsın diyenler şimdi burda farklı konusmasın bana bence gereksiz çünkü

The.Krmnn

~butterfly~
Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Her neyse şu mübarek ayda Allaha havale ediyorum sizi

E.A.

TÜRK BUDUN
20. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Burada kendini haklı cıkarmaya calısman komik en ufak elestiride hemen yok karsı cıkıldı yok söyle yok böyle diyen bi yönetimsiniz. Daha 2 saat oldu olmadı Teşkilat grubunu sen sekillendir sana güveniyoruz yetki sende buna kafa yorabilecek tek sen varsın diyenler şimdi burda farklı konusmasın bana bence gereksiz çünkü
Tm

The.Krmnn

~butterfly~
Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Aynı assalağıyıcı tavırlara devam ederek ne oldugunuzu gösteriyorsunuz zaten çok yazık kendi kendinizi düşürdüğünüz duruma bak ergenlikten en kısa zamanda çıkmanız dileğiyle