Tüm Belediye Başkanlarına Tebrik Ediyorum 🎉 (1 Kişi İçeride)

• Konuyu başlatan kırıkAY
  • Başlangıç tarihi

ManisaliEmre

Özgürlük Ve İrade Parti Üyesi | Adalet Bakanı ⚖️
Vatandaş
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim ancak bizim adaylarımız en azından Türkçe biliyorlar ve konuşabiliyorlar, Suriyeliler' den hallice Türkçe konuşan adaylara oy vermek durumunda kalmadığım için ziyadesiyle
Oy verme kriteriniz gerçekten muazzam. Zaten yoluncak kaz arıyolar. Size budunda başarılar 😂. Sanırım FurkanB ve havarilerinin 6272727. Adaylığından sonra sizede bi bakanlık veya savcılık düşer. Onuda seçilmenizin imkansız oldugu aya denk getirirler. Çünkü onlar entrikayı ve adam satmayı çok iyi bilirler.

MAGARSUS

😎
Vatandaş
Oy verme kriteriniz gerçekten muazzam. Zaten yoluncak kaz arıyolar. Size budunda başarılar 😂. Sanırım FurkanB ve havarilerinin 6272727. Adaylığından sonra sizede bi bakanlık veya savcılık düşer. Onuda seçilmenizin imkansız oldugu aya denk getirirler. Çünkü onlar entrikayı ve adam satmayı çok iyi bilirler.
Onların devri bitti artık kapandı 3-5 aya tekrar dönerler yanlarında abileri olmadan yapamıyorlar veya birilerine bel bağlamadan oyunun kurulduğu günden itibaren bu böyle devam etti bunların adamlarına her ay her makama kendini göster oy atarlar hiçbirinin oynama isteği zaten yok öylesine varlar 🤣

alikerem

Altın Ok | 🏹
Yasaklı Üye
Vatandaş
Seçim sonucunda belirlenen başkanımızın atamasının yönetim tarafından gerçekleştirilmemesi ve İçişleri Bakanı'nın ataması kabul edilemez Demokratik süreçlere saygı gösterilmeli Bu durumu kınıyor, adaletin ve demokrasinin gereğini yapılmasını talep ediyoruz. @BaşkanOnline 🙏
iç isleri bakanı boş gördüğü koltuklara atama yapar görevi budur boş yere algı yapmayın çocuklar hadi doğru budun la birbirinizin arkasından sallayıp sonra ittifak kurun hadi

KutAydin3198

GÖKBUDUN Gönüllüsü | Aksaray Valisi
Vatandaş
Makamlar gelip geçicidir, kardeşlik baki kalır.

Biz partimizi makam elde etme aracından ziyade bir aile olarak görmekteyiz ve sizleri de en kısa zamanda ailemize bekleriz efendim. 🙂

alikerem

Altın Ok | 🏹
Yasaklı Üye
Vatandaş
Makamlar gelip geçicidir, kardeşlik baki kalır.

Biz partimizi makam elde etme aracından ziyade bir aile olarak görmekteyiz ve sizleri de en kısa zamanda ailemize bekleriz efendim. 🙂
aileden kastınız milletin arkasından sallayıp ondan sonra işiniz düşünce onlarla ittifak kurmakmıdır merakımdan soruyorum

Kaan_Çelik

🍞
Vatandaş
Amasya belediye başkanı hiç bir cezası olmamasına atama mesajı gelmesine rağmen umutta başkanım değil
İçişleri bakanımız saolsun YUSUFSEN başkanı atadı bnm belediye başkanımın yerine
17 ğünlük parti olarak şeçime girmeye hakeme ödülümüzde bu oldu
Yönetime de ulaşamadan bu atamın yapılması gerçekten bizi gerçekten çok üzdü
Seçim sonucunda belirlenen başkanımızın atamasının yönetim tarafından gerçekleştirilmemesi ve İçişleri Bakanı'nın ataması kabul edilemez Demokratik süreçlere saygı gösterilmeli Bu durumu kınıyor, adaletin ve demokrasinin gereğini yapılmasını talep ediyoruz. @BaşkanOnline 🙏
Şu olayda içişleri bakanı suçluymuş gibi konuşmaya gerek var mı ? Sistem atama yapmamış bunun sayesinde de içişleri bakanına atama hakkı düşmüş ve atamasını gerçekleştirmiş. Bir sorun varsa yönetim halleder. Sorunu da yönetim halledeceği için içişleri bakanını olaya karıştırmanıza gerek yok.

KutAydin3198

GÖKBUDUN Gönüllüsü | Aksaray Valisi
Vatandaş
aileden kastınız milletin arkasından sallayıp ondan sonra işiniz düşünce onlarla ittifak kurmakmıdır merakımdan soruyorum
Bakın efendim, ben yaklaşık 3 aydır bu partiye üyeyim ve bu süre zarfında kardeşlikten başka hiçbir şey görmedim. Geçmişte parti büyüklerimiz ile aranızda neler oldu bitti, inanın bilmiyorum ama siz de takdir edersiniz ki, şahit olmadığım hiçbir şeyi kabul etmem, edemem.

alikerem

Altın Ok | 🏹
Yasaklı Üye
Vatandaş
Bakın efendim, ben yaklaşık 3 aydır bu partiye üyeyim ve bu süre zarfında kardeşlikten başka hiçbir şey görmedim. Geçmişte parti büyüklerimiz ile aranızda neler oldu bitti, inanın bilmiyorum ama siz de takdir edersiniz ki, şahit olmadığım hiçbir şeyi kabul etmem, edemem.
Sayın başkan geçmiş dediğiniz darbe zamanına kadardı çokta eski bir mevzu değildir ben söylemlerimi partinizdeki büyüklere söylerim kabul etmenize gerek yok zirâ partinizdeki büyüklerinizi herkes biliyor iyi forumlar dilerim size...

AVNİ (V3)

🍞🤝👑|🗄️ TEŞKİLAT-I EKMEK 🗄️
Vatandaş
Sayın başkan geçmiş dediğiniz darbe zamanına kadardı çokta eski bir mevzu değildir ben söylemlerimi partinizdeki büyüklere söylerim kabul etmenize gerek yok zirâ partinizdeki büyüklerinizi herkes biliyor iyi forumlar dilerim size...
Reis adam belediye bașkanlığıa itiraz ediyor ittifakla ne alakası var bunun bizi niye karıștırıyorsun

Efran Aysu

𐱅𐰇𐰼𐰜
Vatandaş
Ekli dosyayı görüntüle 16808
Size yazık diyorum başka bişey demiyorum işiniz gücünüz yok beni takip ediyorsunuz
Size tek bişey soyliyecem iyice gıcık olmanız için "siz böyle yapıyorsunuz ya benim daha hoşuma gidiyor biraz daha yapar mısınız bu kıskandığınızın bir belirtisi hhahahahhaha devamm" hiç kafaya takmıyorum çünkü ben sizin gibi boş insan değilim 7/24 başkalarını MBS gibi izlemiyorum anlarsınız ya görüşürüz isterseniz gelin imzalı hediye veriyim makaminiza asarsiniz hatıra kalır 😎👋🎉
ALCKAŞCMAŞCÖAİCMÜAMXĞSÖV