Tüm Belediye Başkanlarına Tebrik Ediyorum 🎉 (1 Kişi İçeride)

• Konuyu başlatan kırıkAY
  • Başlangıç tarihi

KutAydin3198

GÖKBUDUN Gönüllüsü | Aksaray Valisi
Vatandaş
Normalde göz önünde bulunmaktan imtina eden biriyim ama bu konuda yorum yapmadan geçemeyeceğim, okuduğunu anlamaktan ve derdini anlatmaktan aciz bu herife hangi akla hizmet bakanlık verildi, anlamak mümkün değil. 😅

ManisaliEmre

Özgürlük Ve İrade Parti Üyesi | Adalet Bakanı ⚖️
Vatandaş
Normalde göz önünde bulunmaktan imtina eden biriyim ama bu konuda yorum yapmadan geçemeyeceğim, okuduğunu anlamaktan ve derdini anlatmaktan aciz bu herife hangi akla hizmet bakanlık verildi, anlamak mümkün değil. 😅
Anlaması mümkün olmayan daha tuhaf birşey var. En son ki meclis seçiminde 383627266226 kere makam alan ve birdaha almak için Meclis başkanı adayı olmuş birine oy vermek zorunda kaldın 😂. Önce kendinize bakın sonra karşıyı yargılayın. kendi partin içinde dönen şeylere biraz imtina edip göz önünde bulundur. Sana benden tavsiye 😎

AG34

Özgürlük Ve İrade Partisi Kurucu Başkanı
38. Dönem Oyun Başkanı
Ekli dosyayı görüntüle 16808
Size yazık diyorum başka bişey demiyorum işiniz gücünüz yok beni takip ediyorsunuz
Size tek bişey soyliyecem iyice gıcık olmanız için "siz böyle yapıyorsunuz ya benim daha hoşuma gidiyor biraz daha yapar mısınız bu kıskandığınızın bir belirtisi hhahahahhaha devamm" hiç kafaya takmıyorum çünkü ben sizin gibi boş insan değilim 7/24 başkalarını MBS gibi izlemiyorum anlarsınız ya görüşürüz isterseniz gelin imzalı hediye veriyim makaminiza asarsiniz hatıra kalır 😎👋🎉
Senin neyini kıskanıcam başkan önce bir benim seviyeme gel sonra bakarız

MAGARSUS

😎
Vatandaş
Anlaması mümkün olmayan daha tuhaf birşey var. En son ki meclis seçiminde 383627266226 kere makam alan ve birdaha almak için Meclis başkanı adayı olmuş birine oy vermek zorunda kaldın 😂. Önce kendinize bakın sonra karşıyı yargılayın. kendi partin içinde dönen şeylere biraz imtina edip göz önünde bulundur. Sana benden tavsiye 😎
D-o-y-u-m-s-u-z. Kaçtı

KutAydin3198

GÖKBUDUN Gönüllüsü | Aksaray Valisi
Vatandaş
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim ancak bizim adaylarımız en azından Türkçe biliyorlar ve konuşabiliyorlar, Suriyeliler' den hallice Türkçe konuşan adaylara oy vermek durumunda kalmadığım için ziyadesiyle mutluyum. 😀

alikerem

Altın Ok | 🏹
Yasaklı Üye
Vatandaş
onlar en son biz seçimi kazandık diye korkup kaçmamışlarmıydı K-A-Ç-T-I-L-A-R

Dengili

Üye
Vatandaş
Amasya belediye başkanı hiç bir cezası olmamasına atama mesajı gelmesine rağmen umutta başkanım değil
İçişleri bakanımız saolsun YUSUFSEN başkanı atadı bnm belediye başkanımın yerine
17 ğünlük parti olarak şeçime girmeye hakeme ödülümüzde bu oldu
Yönetime de ulaşamadan bu atamın yapılması gerçekten bizi gerçekten çok üzdü

B E S O

İnkar Etmem Hak Yolunu 🔱
Vatandaş
Amasya belediye başkanı hiç bir cezası olmamasına atama mesajı gelmesine rağmen umutta başkanım değil
İçişleri bakanımız saolsun YUSUFSEN başkanı atadı bnm belediye başkanımın yerine
17 ğünlük parti olarak şeçime girmeye hakeme ödülümüzde bu oldu
Yönetime de ulaşamadan bu atamın yapılması gerçekten bizi gerçekten çok üzdü

Seçim sonucunda belirlenen başkanımızın atamasının yönetim tarafından gerçekleştirilmemesi ve İçişleri Bakanı'nın ataması kabul edilemez Demokratik süreçlere saygı gösterilmeli Bu durumu kınıyor, adaletin ve demokrasinin gereğini yapılmasını talep ediyoruz. @BaşkanOnline 🙏

Son düzenleme: