Gına geldi

Berat Koto

Demokratik Cumhuriyet Kurucusu
Vatandaş
Parti Üyesi
DEMOKRATİK CUMHURİYET
Berat hep aynı konuyu açma önceki konularda dedim sebebini bimediğin konuya bulaşma niye o şekilde istememin bir sebebi vardı 😏
Ama şunu söylüyüm kabul etseydin çok pişman olacaktın
Ben sizin gibi yüzsüz değilim ki olamam da o yüzden kabul etmemiştim birde sen kimsin ki beni pişman edeceksin Allah aşkına.Bulaşacağım sebebi falan da yok ben memoliyi sattım de işte karakterin bu

Berat Koto

Vatandaş
Parti Üyesi
DEMOKRATİK CUMHURİYET
Abini körü körüne savunmana gerek yok bunu size kaç kere söyledim ama siz bir diktatör bozuntusunun peşinden gittiğiniz için ve bir kişiye itaat edip körü körüne inandığınız için ne söylesem boş kalır

Berat Koto

Vatandaş
Parti Üyesi
DEMOKRATİK CUMHURİYET
Buradan da söyleyeyim plandı ya hani o yüzden mi memoliye abi ben bir parti açayım lütfen diye yalvarıyordun dimi o yüzden 9

Berat Koto

Vatandaş
Parti Üyesi
DEMOKRATİK CUMHURİYET
Kardeş konuşmak için değil sen önceki mesajlarda partimize saldırmayın tarzında bir şey dedinde yani parti ne alaka memole söylüyorlar sen bence konuşmak için geldin buraya hadi hadi doğruyu söyle kızmıycam 😃
Onu zaten memolinin kendisi finanse ediyor birine burada ben susturunca diğeri geliyor komedi bunlar Agit Başkan

Guapo11

Güçlü Gelecek Genel Başkan Yardımcısı
Vatandaş
Parti Üyesi
GÜÇLÜ GELECEK
Ben sizin gibi yüzsüz değilim ki olamam da o yüzden kabul etmemiştim birde sen kimsin ki beni pişman edeceksin Allah aşkına.Bulaşacağım sebebi falan da yok ben memoliyi sattım de işte karakterin bu
Yüzsüz olsaydım şuan bu partide olmazdım memoreisi satan yüzsüz kişi BERAT KOTO dur bunu bile bile kendini yüzsüz gibi g9stermen ne kadar doğru hiç bilmiyorum