Gına geldi

agitbaşkan

Aktif Üye
Vatandaş
İllaki konuşmak için o mu olmam lazım kendisinin işi var ve ben savunuyorum bu geçtikleri dalgalara sessiz kalacak değiliz
Kardeş konuşmak için değil sen önceki mesajlarda partimize saldırmayın tarzında bir şey dedinde yani parti ne alaka memole söylüyorlar sen bence konuşmak için geldin buraya hadi hadi doğruyu söyle kızmıycam 😃

Guapo11

Güçlü Gelecek Genel Başkan Yardımcısı
Vatandaş
Parti Üyesi
GÜÇLÜ GELECEK
Kardeş konuşmak için değil sen önceki mesajlarda partimize saldırmayın tarzında bir şey dedinde yani parti ne alaka memole söylüyorlar sen bence konuşmak için geldin buraya hadi hadi doğruyu söyle kızmıycam 😃
Ben partiye saldırmayla ilgili birşey demedim
Partimizde ki kişiler üzerine konuşmayı bırakın dedim ayrıca partideki kişileri 9zellikle lideri savunmuycaksam niye yardımcıyım ki dimi

Guapo11

Vatandaş
Parti Üyesi
GÜÇLÜ GELECEK
Banada veriyordu hatta yalvardılar Guapo11 de gel isim degisiriz onu yaparız bunu yaparız mesajları sildi sonradan memoliye atar diye
Berat hep aynı konuyu açma önceki konularda dedim sebebini bimediğin konuya bulaşma niye o şekilde istememin bir sebebi vardı 😏
Ama şunu söylüyüm kabul etseydin çok pişman olacaktın

Guapo11

Vatandaş
Parti Üyesi
GÜÇLÜ GELECEK
Çok konuşuyorsun ama boş konusyorsun genco.sen benim dengim değilsin, sen şimdi git abilerin gelsin, saklanmasin haydi çocuk Haydi parka git sen
Dengin olup olmamam kimin umrunda
Ben park yaşını geçeli yıllar olduda salıncakta sallamamı istiyorsan seni seve seve kabul ederim