EMEKLİ OYUN BAŞKANLARINA MAAŞ BAĞLANMASI HAKKINDA YASA TASARISI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mirfewiron

27. Dönem Meclis Başkanı
Vatandaş
Ben cevabınızı tasvip etmiyorum. Uslübunuz yanlış eleştirilmeye karşı olduğunuz açık şekilde belli.
Ya Volkan ne istiyorsun derdini söyle niye eleştiriye karşı olayım ben bu arkadaşa oyunda ve forumda her alanda karşıyım onun eleştirisi gerçekleri bağlamıyor husumet kokuyor
Benim ne kadar anlayışlı olduğumu sen biliyorsun bir sorunun var ise nerden ulaşacağınıda biliyorsun

Sipan Balık

22. DÖNEM MECLİS BAŞKANI-🌹MARDİN🌹
Vatandaş
Hayatımda daha sacma ve gereksiz tasarı görmedim. Bu tasarının oyuna, yeni oyunculara, her hangi bir oyuncuya nasıl bir fayda sağlayacak? Emekli oyun başkanı, oyunda ulaşabileceği en yüksek mertebeye ulaşmış bir kişi zaten. Genellikle sonrasında oyunu bırakıyorlar. Çünkü ötesi yok. Valla karar yüce meclisin ama, meclise de seçerek almak lazım artık.
Oyunu geliştirmeye odaklanmak lazım.
IMG_20240306_123536.jpg

Semih Yilmaz

Bozkurt Harekat
Vatandaş
Parti Üyesi
BOZKURT HAREKAT
Hayatımda daha sacma ve gereksiz tasarı görmedim. Bu tasarının oyuna, yeni oyunculara, her hangi bir oyuncuya nasıl bir fayda sağlayacak? Emekli oyun başkanı, oyunda ulaşabileceği en yüksek mertebeye ulaşmış bir kişi zaten. Genellikle sonrasında oyunu bırakıyorlar. Çünkü ötesi yok. Valla karar yüce meclisin ama, meclise de seçerek almak lazım artık.
tamam-tr.png

Volkan Ylmz

Ziyaretçi
Ya Volkan ne istiyorsun derdini söyle niye eleştiriye karşı olayım ben bu arkadaşa oyunda ve forumda her alanda karşıyım onun eleştirisi gerçekleri bağlamıyor husumet kokuyor
Benim ne kadar anlayışlı olduğumu sen biliyorsun bir sorunun var ise nerden ulaşacağınıda biliyorsun
Senden birşey istediğim yok kral neyse uzatmaya gerek yok zaten o kişi her tasarıya olumsuz bakıyor olumluya da olumsuz olumsuza da olumsuz bakıyor tamam deyip geçmek lazım Bi yerde de sana hak veriyorum :)

Alikeremonline

Ziyaretçi
6b82bd49f66c7538197f6103d1da4cdd.jpg

Berkay Beyoğlu

6. DÖNEM HAVA KUVVETLERİ KOMUTANI
Vatandaş-2
Parti Üyesi
ÖZGÜRLÜK ve İRADE
Sonuçta bu tasarı yönetim tarafından kabul edilmiş değil oylamaya sunulmuştur kafasına uyan evet der uymayan hayır zaten bunun için oylama yapılıyor o nedenle burda tartışmanın saçma olduğunu düşünüyorum

Mühendis

Üye
Yasaklı Üye
Vatandaş
Hayırdır önünden kervanımız mı geçti ne bu tantana
Banlı veya vekil olmayan olmaya vasfı yetmeyen hiçbir başarısı bulunmayan oyunculardan oy istemiyoruz
Beni tanımadığın için böyle konuşuyorsun. Dert değil. Eleştiriye, karşıt görüşe kapalıysan, yasa tasarısı sunmayacaksin. Tebrik edene avuç açıp, yanlış diyene tokat atmakla olmaz bu işler. Hayatımda gördüğüm en saçma yasa tasarısı hala bu. Emekli oyun başkanına maaş bağlayıp ne yapacaksın? Sırf vekil olduk yasa tasarısı yapalım diye çıkarılmış bir şey. İlk defa vekil olunca böyle oluyor olsa gerek. Oyunu geliştirin kardeşim oyunu.. yeni oyunculara yönelik bir şeyler yapın. Eskiler zaten burada. Nasıl oyuncu çekeriz diye dusun, emekli başkanlara nasıl yaranirim diye değil.

Mühendis

Üye
Yasaklı Üye
Vatandaş
Senden birşey istediğim yok kral neyse uzatmaya gerek yok zaten o kişi her tasarıya olumsuz bakıyor olumluya da olumsuz olumsuza da olumsuz bakıyor tamam deyip geçmek lazım Bi yerde de sana hak veriyorum :)
Kime göre olumlu kime göre olumsuz? Ben kendi mantığımla tartıp yorum yapıyorum. Yorum yapmak yasak ise hemen bırakabilirim. Bana göre olumlu bir duruma, neden olumsuz bakayım? Farklı açılardan bakıyorum sadece. Bunda da yanlış bir durum görmüyorum.

mirfewiron

27. Dönem Meclis Başkanı
Vatandaş
Beni tanımadığın için böyle konuşuyorsun. Dert değil. Eleştiriye, karşıt görüşe kapalıysan, yasa tasarısı sunmayacaksin. Tebrik edene avuç açıp, yanlış diyene tokat atmakla olmaz bu işler. Hayatımda gördüğüm en saçma yasa tasarısı hala bu. Emekli oyun başkanına maaş bağlayıp ne yapacaksın? Sırf vekil olduk yasa tasarısı yapalım diye çıkarılmış bir şey. İlk defa vekil olunca böyle oluyor olsa gerek. Oyunu geliştirin kardeşim oyunu.. yeni oyunculara yönelik bir şeyler yapın. Eskiler zaten burada. Nasıl oyuncu çekeriz diye dusun, emekli başkanlara nasıl yaranirim diye değil.
19. Dönemden beri vekilim ben

Volkan Ylmz

Ziyaretçi
Çok biliyorsanız beyefendi sizinde Milletvekilliğinizi görelim ne yapıyorsunuz o zaman görelim burdan atmak ne güzel dimi ne güzel dünya be ben eleştiri yapayım da başka birşey yapmayayım havasındasın bu ilk eleştirin mi her yasa tasarısına saçma dedin hala yağ gibi suyun üstüne çıkmaya çalışıyorsun.

Alikeremonline

Ziyaretçi
tamam kardeşim oyunun çok gelişmesini istiyorsan oyun için emek ver milletvekili ol sende bir yasa tasarısı sun ozaman oy verelim bizde

Mühendis

Üye
Yasaklı Üye
Vatandaş
Çok biliyorsanız beyefendi sizinde Milletvekilliğinizi görelim ne yapıyorsunuz o zaman görelim burdan atmak ne güzel dimi ne güzel dünya be ben eleştiri yapayım da başka birşey yapmayayım havasındasın bu ilk eleştirin mi her yasa tasarısına saçma dedin hala yağ gibi suyun üstüne çıkmaya çalışıyorsun.
Nasip kısmet bu işler Volkan bey. Şu an benim görevim eleştirmek. Eleştiren birilerinin olması güzel. İyi tarafından bakın sizde. Sizde benim bu tutumumu elestiriyorsunuz ben bir şey diyor muyum?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...