berat vs guapo11

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Berat Koto

Demokratik Cumhuriyet Kurucusu
Vatandaş
Parti Üyesi
DEMOKRATİK CUMHURİYET
Yav oğlum hala haksız taraftasım artık ağzım8 bozacam bak sen bu partiye geldiğinde tabanı vardı sen oluşturmadın mv seçimlerine ise girebiliyorduk 7. Partiyle aramızda son gün 2 milyonluk farkı 100 bine kadar indirip tam girebiliyorken acaba nedenki hiçbir partiye gelemeyen bir şahıs tüm partilerden uzak olan bir şahıs bu puanı g9rünce o partiye giriyor ve seçime katılan partiler açıklandığı gibi 2 dk bile geçmeden o partiden geri ayrılıyor sence tesadüfmü yoksa başka partiler aracılığıyla bize kumpasmı kuruldu
Ne anlatıyorsun kardeşim ben ayın 20 sinde Şubat'ta geldim partiye Mart milletvekili seçimine girdi bu parti ne konuşuyorsun birşey falan mı içtin

Berat Koto

Demokratik Cumhuriyet Kurucusu
Vatandaş
Parti Üyesi
DEMOKRATİK CUMHURİYET
Senin iznine kalmadı yönetime bağlı anla öncede
Ayrıca bu yapmış olduğunuz kumpas dolayıda aslında vatandaş 2 nin size gelmesi gerktiğini düşünüyorum
Guapo11 katlanamıyorsan konuya yazma bana geçen de aynısını söyledin oyunu bırak o zaman

Guapo11

Güçlü Gelecek Genel Başkan Yardımcısı
Vatandaş
Parti Üyesi
GÜÇLÜ GELECEK
Yoneti

Yönetime isyan, yönetime algı, yönetime hakaret. Yeter senin bu yaptığın bu kişinin adalet bakanı tarafından istenmeyen oyuncu ilan edilmesini talep ediyorum
Yav sende kışkırtma artık yönetime hakaret yapacağım en son olurdu hatta asla yapmam isyanda yok ben sadece görüş ilettim
Ortamı alevlendirme

Cankrg58

44. Dönem Tunceli Valisi
Vatandaş
Parti Üyesi
DEMOKRATİK CUMHURİYET
Aga adamlar Berat vs Guapo diye konu açmış ciddi ciddi ahahahshahahh

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...