berat vs guapo11

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Guapo11

Güçlü Gelecek Genel Başkan Yardımcısı
Vatandaş
Parti Üyesi
GÜÇLÜ GELECEK
Aynen yükselme aşamasındaydı anlamak istemiyor musun sen 40 üyeye niye düştü o zaman partiniz Tuna kardeş ben sana diyorum ki zaten tabanınızı oluşturdum sıralamaya da girin bir zahmet milletvekili seçimine niye giremediniz o zaman diyorum cevap veremiyorsun verebildiğine yaz veremediğine yazma haksızım de geç işte kardeşim.Parti açtın diyorsun bana etmediğiniz hakaret kalmasın.Memol partiyi satsın sonra da benimle kavga etsin bana itaat edeceksin bir sürü ses kaydı atıp türlü türlü küfürler sonra da partiye geri davet etmeler.Parti açmayalım birde geri dönelim.Anlayışın bu mu senin bu olduğunu kabul ediyorsun o zaman daha yazmana bile gerek yok
Yav oğlum hala haksız taraftasım artık ağzım8 bozacam bak sen bu partiye geldiğinde tabanı vardı sen oluşturmadın mv seçimlerine ise girebiliyorduk 7. Partiyle aramızda son gün 2 milyonluk farkı 100 bine kadar indirip tam girebiliyorken acaba nedenki hiçbir partiye gelemeyen bir şahıs tüm partilerden uzak olan bir şahıs bu puanı g9rünce o partiye giriyor ve seçime katılan partiler açıklandığı gibi 2 dk bile geçmeden o partiden geri ayrılıyor sence tesadüfmü yoksa başka partiler aracılığıyla bize kumpasmı kuruldu

Guapo11

Vatandaş
Parti Üyesi
GÜÇLÜ GELECEK
Yav oğlum hala haksız taraftasım artık ağzım8 bozacam bak sen bu partiye geldiğinde tabanı vardı sen oluşturmadın mv seçimlerine ise girebiliyorduk 7. Partiyle aramızda son gün 2 milyonluk farkı 100 bine kadar indirip tam girebiliyorken acaba nedenki hiçbir partiye gelemeyen bir şahıs tüm partilerden uzak olan bir şahıs bu puanı g9rünce o partiye giriyor ve seçime katılan partiler açıklandığı gibi 2 dk bile geçmeden o partiden geri ayrılıyor sence tesadüfmü yoksa başka partiler aracılığıyla bize kumpasmı kuruldu
Son 1 saat puanı açıyor ve saat geldiği gibi ayrıldı acaba neden🤨

Guapo11

Vatandaş
Parti Üyesi
GÜÇLÜ GELECEK
SIRF bizi seçime sokmamak için oyun oynadınız bilmez ayaklarına yatma

Guapo11

Vatandaş
Parti Üyesi
GÜÇLÜ GELECEK
Ve şunu kafana sok artık bu partide yükselttiğin kişileri kendi partine bile çektin ve hala benim sayemde diyorsun eğer gerçekten bu kadar düştüysen yazık çok yažık
Yapacak birşey yok

MAGARSUS

Aktif Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Vatandaş 2 loading 🍿

Guapo11

Vatandaş
Parti Üyesi
GÜÇLÜ GELECEK
Ayrıca başka birinin kurduğu partinin liderliğini devralmak ve ismini değiştirmekle o partinin kurucusu değilsin bununda bil

Guapo11

Vatandaş
Parti Üyesi
GÜÇLÜ GELECEK
BU konunun sırf beni sinirlendirip banada vatandaş 2 aldırmaları olduğu belli olup bu konuya bu yüzdn kilit konması gerektiğini düşünüyorum
@Gonca @Rüa @Mahmut

Guapo11

Vatandaş
Parti Üyesi
GÜÇLÜ GELECEK
Ben izin vermiyorum sen git yazma tamam memo gelsin ban yemek istemiyorsan yazmazsın sjkdlslslslsldld
Senin iznine kalmadı yönetime bağlı anla öncede
Ayrıca bu yapmış olduğunuz kumpas dolayıda aslında vatandaş 2 nin size gelmesi gerktiğini düşünüyorum

Guapo11

Vatandaş
Parti Üyesi
GÜÇLÜ GELECEK
Ayrıca bizi sanki meydanda kafes dövüşüne tabi tutuyorsunuz biraz kendinize gelmeniz gerektiğini düşünüyorum ve bu KAFES DÖVÜŞÜ MUAMELESİNE TABİ tutulduğumuz için sizleri kınıyorum 👏👏

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...