DUYURU BAŞKAN ONLİNE YÖNETİM AİLESİ BÜYÜYOR 🎉🎉

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LiderKartal

ÖZGÜRLÜK VE İRADE 🫶 Burdur Şehir Valisi 🌇
Vatandaş
Parti Üyesi
ÖZGÜRLÜK ve İRADE
Öncelikle herkese çok teşekkür ederim, akıllarda elbet soru işareti olacaktır fakat diğer yöneticiler nasıl adil ve objektif yaklaşıyorlarsa zamanla önyargınızın kırılacağını ve benimde aynı şekilde yaklaşacağımı göreceksiniz. Tekrardan tebrik eden etmeyen herkese çok teşekkür ederim. 🙂
Hayırlı olsun rüa ben de bazı oyuncular gibi size önyargı taşıyan sizin oyun geçmişinize ve yakın irtibatınız olan kişilere ayrımcılık yapacağınızı düşünen oyunculardan biriyim ve yanılmak istiyorum. Adaletli bi şekilde , kurallar neyi gerektiriyorsa uygulayacağınıza inanmak istiyorum. Yönetim de sizi aranıza aldığına göre zaten gerekli herşey konuşulmuştur. Başarılar dilerim.

Kafirya

eos✨
Vatandaş
Hayırlı olsun rüa ben de bazı oyuncular gibi size önyargı taşıyan sizin oyun geçmişinize ve yakın irtibatınız olan kişilere ayrımcılık yapacağınızı düşünen oyunculardan biriyim ve yanılmak istiyorum. Adaletli bi şekilde , kurallar neyi gerektiriyorsa uygulayacağınıza inanmak istiyorum. Yönetim de sizi aranıza aldığına göre zaten gerekli herşey konuşulmuştur. Başarılar dilerim.
yargıyla yaklaşmanız normaldir fakat zamanında bir aradada bulunduk, bir kere olsun hak yediğimi gördüyseniz önyargınızın kırılacağından emin olabilirisiniz fakat görmediyseniz yaşanan olaylardan dolayı yargılamanızı doğru bulmuyorum tek taraflı bakılmamalıydı olaya :)

Hasanc57

Ziyaretçi
@Gonca sayın yoneticim @Rüa hanımın görevi tam olarak nedir? Formda açtığınız gibi medya ve tanıtım üzerine mi?

Uğur.

Juvanes*
Yönetici
Yönetici
28. Dönem Oyun Başkanı
Öncelikle herkese çok teşekkür ederim, akıllarda elbet soru işareti olacaktır fakat diğer yöneticiler nasıl adil ve objektif yaklaşıyorlarsa zamanla önyargınızın kırılacağını ve benimde aynı şekilde yaklaşacağımı göreceksiniz. Tekrardan tebrik eden etmeyen herkese çok teşekkür ederim. 🙂

Yeni görevinde başarılar diliyorum. Her zaman olduğu gibi; tüm zorlukların üstesinden geleceğine inancım tam.

Ekip olarak seninleyiz.
Başkan Online Ailemiz büyüyor 🙏🏻

Hoş geldin @Rüa 🌹

Kadir Aydın

ALTIN OK
41. Dönem Oyun Başkanı
Bazı durumlarda insiyatif kullanıp gözlemlerimiz sonucunda alabiliriz.
Ne anlamı kaldı wikiye yazmanın ozaman. Belki bu oyuna senelerini vermiş emeklerini vermiş yönetici olmak isteyen daha eski oyuncular vardır. Bunları değerlendirmek yerine neden inisiyatif kullandınız..Amacımız ortalığı karıştırmadan yönetmek degilmi?

Fatih Tutuk

Altın Ok Partisi Genel Başkanı
Vatandaş-2

Gözlerimleriniz hakkında bilgi almamız mümkün mü?
Defalarca ban aldığına ben şahitim, herkes ile tartışma yaşadığına, parti içerisinde huzursuzluklara sebebiyet verdiğine dair de söylemler oldu çokça.

Özellikle zafer ittifakında daha yetkin, tecrübeli ve sorgulanmayacak insanlar olduğu kanaatindeyiz.

Hasanc57

Ziyaretçi
Sayın yoneticim tabiki inisiyatif alacağınız durumlar olabilir bunu hiç kimse sorgulayamaz. Böyle önelim bir görev için inisiyatif almak biraz fazla gibi geldi. Bu oyuna yıllarca aylarca emek vermiş formda olsun oyunda olsun ceza almamış kişiler yapılan haksızlık degilmi sizce. Biz oyunculara Medya yöneticisi olmak için form açıp arka taraftan başka yönetici çekmek ne kadar adil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...