DUYURU BAŞKAN ONLİNE YÖNETİM AİLESİ BÜYÜYOR 🎉🎉

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gonca

ARI MAYA 🐝
Yönetici
Yönetici
Değerli Başkan Online Ailesi ;

Hepinizin bildiği üzere oyunumuzu hem rekabetçi hem de güncel tutmak için çabalıyoruz. Sizleri dinliyor şikayet, öneri ve taleplerinize kulak asıyor ve en iyi şekilde değerlendirip elimizden geldiğince hızlı reaksiyon almaya çalışıyoruz.

Fakat bazı durumlar da eksik kalıyor sizlere zamanında ulaşamıyor ya da taleplerinizin çoğuna yetişmekte zorlandığımız anlar oluyor.

Sizlere daha iyi hizmet vermek önerilerinize, şikayetlerinize, taleplerinize daha hızlı ulaşabilmek adına kadromuzu büyüttüğümüzü mutlulukla duyurmak isteriz.

Yönetim ailemizin yeni üyesi @Rüa nın da aramıza katılmasıyla sizlere daha aktif bir yönetim kadrosu kurmayı hedefliyoruz..

Kendisinin bu görevi layıkıyla yerine getireceğinden şüphemiz yoktur. Yeni görevinde başarılar diliyoruz

Hezârfen

Ziyaretçi
Hayırlı olsun @Rüa
Açıkçası ciddi bir rakip kaybetmemin üzüntüsü içerisindeyim diyebilirim..

V for Vendetta

Ziyaretçi
Öncelikle herkese çok teşekkür ederim, akıllarda elbet soru işareti olacaktır fakat diğer yöneticiler nasıl adil ve objektif yaklaşıyorlarsa zamanla önyargınızın kırılacağını ve benimde aynı şekilde yaklaşacağımı göreceksiniz. Tekrardan tebrik eden etmeyen herkese çok teşekkür ederim. 🙂
Hayırlı uğurlu olsun görevinizde başarılar dilerim.

Ahmett EROL

İşçi ve Emekçi Partisi Kurucu Genel Başkanı
Vatandaş
Rüa hayırlı olsun seni en iyi ben tanıyorım sırt sırts yürüdük ve hiç sorun yaşamadık İvep senin yaptıklarını unutmayacak 🌹 iyiki ivepe gelmişsin zamanında 🌹 karmaşık duygulara girdiğim bi dönem üzüntü ve sevinci aynı anda yaşıyorum 🌹

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...