DUYURU BAŞKAN ONLİNE YÖNETİM AİLESİ BÜYÜYOR 🎉🎉

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MAGARSUS

Ziyaretçi
Gözlerimleriniz hakkında bilgi almamız mümkün mü?
Defalarca ban aldığına ben şahitim, herkes ile tartışma yaşadığına, parti içerisinde huzursuzluklara sebebiyet verdiğine dair de söylemler oldu çokça.

Özellikle zafer ittifakında daha yetkin, tecrübeli ve sorgulanmayacak insanlar olduğu kanaatindeyiz.
fatih eski zamanlarda umut yöneticiyle uğur yönetici içinde sürekli bozkurttan yönetici alıyorsunuz muhabbeti dönüyordu buradaki bütün eskilerde buna şahittir gonca yöneticininde partisi belliydi o zaman biz bu partilerin hepsinin karşısında duruyorduk zamanla bütün yönetici olup bizlerle uğraşanların elinden geleni yaptığını gördük defalarca adam kayırmadan ban atmalarını gördük yani diyeceğim o ki zaman geçer gider bir zaman sonra şuanki konumuna yine gelirsin zafer ittifakında daha yetkin tecrübeli birileri diyorsun diye söyledim bunu düne kadar nasıl zafer ittifakında size neler neler söyleyen insanlar sizlerle bugün yanyanalar ilerleyen zamandada bu tarz birşey yaşanabilir yani yoksa bilmek istemenize bir lafım yok tabiki bunu bende merak ederim :)

Fatih Tutuk

Altın Ok Partisi Genel Başkanı
Vatandaş-2
fatih eski zamanlarda umut yöneticiyle uğur yönetici içinde sürekli bozkurttan yönetici alıyorsunuz muhabbeti dönüyordu buradaki bütün eskilerde buna şahittir gonca yöneticininde partisi belliydi o zaman biz bu partilerin hepsinin karşısında duruyorduk zamanla bütün yönetici olup bizlerle uğraşanların elinden geleni yaptığını gördük defalarca adam kayırmadan ban atmalarını gördük yani diyeceğim o ki zaman geçer gider bir zaman sonra şuanki konumuna yine gelirsin zafer ittifakında daha yetkin tecrübeli birileri diyorsun diye söyledim bunu düne kadar nasıl zafer ittifakında size neler neler söyleyen insanlar sizlerle bugün yanyanalar ilerleyen zamandada bu tarz birşey yaşanabilir yani yoksa bilmek istemenize bir lafım yok tabiki bunu bende merak ederim :)

Sizler için bunu söyliyorum reis. Bizde zaten böyle bir durum gibi birşey söz konusu bile değil biliyorsun biz daha çok yeniyiz.

Zafer ittifakı olsun, umut ittifakı olsun burada rüadan önce ismi sayılacak onlarca insan var. Sizde biliyorsunuz.

Rüadan daha hakim, tecrübeli, oyunu yiyip yutmuş insanların tamamı sizde bunu kabul ediyoruz ve aylardır sizin tecrübenize emeğimizle karşılık vermeye çalışıyoruz farkındasındır.

Rüa da görülemeyen ne görülmüş bunu merak ettik. Çünkü bizi de yönetecek. Buna hakkımız var.

Uğur.

Juvanes*
Yönetici
Yönetici
28. Dönem Oyun Başkanı
Arkadaşlar her şeyi iyice abartıyorsunuz.

Parti üyesi yada Parti Yöneticisi aramıyoruz.
Oyun Yöneticisi alıyoruz ve tabi ki bunu kendi gözlemlerimizle yapabiliriz.

İhtiyaç duyduğumuzda duyuru ile, lüzum gördüğümüzde kendi kriterlerimizle belirleriz.

Daha önce Goncaya, Umuta ve bana da yönetici olduğumuzda demediğiniz kalmadı. Elinizi vicdanınıza koyun; hangi birinizi mağdur ettik ? Hangi birinize haklıysanız destek olmadık ? Hangi oyuncuya/partiye ayrımcılık yaptık ?

Tepki göstermek ayrı, saygısızlık yapmak ayrı bir durum. Lütfen kişisel sorunlarınızı bizlere yansıtmayınız. Sorunları minimalize edebilmek için ekibimizi daha da güçlendirmek istiyoruz, sizlerinde destek olması lazım.

@Rüa arkadaşımıza yönetim olarak inancımız tam, sizlerdende bu konu da bizlere destek olmanızı bekliyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...