DUYURU BAŞKAN ONLİNE 2023 ENLERİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hasanc57

Ziyaretçi
Hasan bey öncelikle tebrik ederiz ama tekrar söylüyorum zaten amacımız 2023 yılı bitmeden bu verilerin paylaşılmasıydı
Aralık ayı vergi verileri de ay sonunda paylaşıldığı için alamazdık. Yani şuan için tekrar düzenleme yapılması maalesef mümkün değil

@Gonca hanım bu oyun şirketinde yönetici misiniz bilmiyor. Eğer yönetici iseniz şirket sahibine bu şekilde 2023 (Aralık ayı satışlarını dahil etmediğiniz )satış raporu verseniz size ne cevap verir merak ediyorum.Sanirim rapor hazırlama konusunda tecrübeniz yok. Ben burdan onu anladım. 2023 ile ilgili bir veri hazır yılın bitmesi beklenir. Aralık ayı veriler dahi edilir. Ona göre rapor hazırlanır.Sıfr birilerine şirin gözükmek için veri hazirlanmaz.

Partimiz olarak üyelerimizin Aralık ayı ile ilgili emeklerini hiçe saymaniz hiç hoşbirsey değil. Ben burda 4 aydır varım daha bir Parti'nin vergide 1 milyar a geldiğini görmedim. Sizde ricam yapılan emeğe saygı göstermeniz ve konuyu tekrar değerlendirmeniz.

Gonca

ARI MAYA 🐝
Yönetici
Yönetici
@Gonca hanım bu oyun şirketinde yönetici misiniz bilmiyor. Eğer yönetici iseniz şirket sahibine bu şekilde 2023 (Aralık ayı satışlarını dahil etmediğiniz )satış raporu verseniz size ne cevap verir merak ediyorum.Sanirim rapor hazırlama konusunda tecrübeniz yok. Ben burdan onu anladım. 2023 ile ilgili bir veri hazır yılın bitmesi beklenir. Aralık ayı veriler dahi edilir. Ona göre rapor hazırlanır.Sıfr birilerine şirin gözükmek için veri hazirlanmaz.

Partimiz olarak üyelerimizin Aralık ayı ile ilgili emeklerini hiçe saymaniz hiç hoşbirsey değil. Ben burda 4 aydır varım daha bir Parti'nin vergide 1 milyar a geldiğini görmedim. Sizde ricam yapılan emeğe saygı göstermeniz ve konuyu tekrar değerlendirmeniz.
Hasan bey vergi verileri parti olarak alınmıyor zaten neyi hâlâ tartışıyorsunuz ilk defa yaptığımız bir uygulama dedik tabiki eksiklikler olacak. Aralık ayındaki tüm veriler alındı vergi hariç oda zaten parti olarak alınmıyor. Konuyu daha fazla uzatmayın

Hayır arkadaşlar ne yaparsak yapalım hep bir itiraz bir şikayet gerçekten bu durumdan sıkıldık birşeyler yapalım renk gelsin diyoruz ama yine olmuyor beğendiremiyoruz. Bundan sonra bu tür etkinlikler olmayacaktır.

Umut

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
29. Dönem Oyun Başkanı

Etkinlik İptal Edilmiştir Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...