DUYURU BAŞKAN ONLİNE 2023 ENLERİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

UmutC31

ALTIN OK Partisi | 22.Dönem Meclis Başkanı
Vatandaş
Hocam 600 milyon puan dediğiniz yeni gelen belediye başkanlığı seçiminde ay sonu alınan parti puanı sıralaması bu veriler bugüne kadar olan Mv. Seçimlerinde alınan parti sıralaması verilerdir. Herhangi bir yanlışlık yok.
Anladım yöneticim teşekkür ederim

Hezârfen

Ziyaretçi
Herkesi, Her Partiyi Tebrik ederim.
Emeğinize bileğinize sağlık 🙏

Hezârfen

Ziyaretçi
2 aylık daha dün kurulan Parti'nin yaptıklarına Bak hele 🤓 Altın Ok gururumuz..

Hasanc57

Ziyaretçi
Hocam 600 milyon puan dediğiniz yeni gelen belediye başkanlığı seçiminde ay sonu alınan parti puanı sıralaması bu veriler bugüne kadar olan Mv. Seçimlerinde alınan parti sıralaması verilerdir. Herhangi bir yanlışlık yok.
Değerli yöneticim öncelikle bilgilendirme için çok teşekkür ederiz. 2023 verisi hazirlanirken Aralık ay eklenmemis olması bu verilerin sağlıksız olduğu anlamına gelir. Aralık ay bittikten sora verilerin paylaşılması daha doğru olacaktır.

Sıralamaya giren tüm başkanlarımıza da partilerimizi de tebrik ederiz. Başarılarının devamını dileriz.

KURT 77

Ziyaretçi
En çok konuşan mi olduk şimdi valla üzülsem mi ,sevinsem mi bilemedim 😀

Kızılelma 🌹

ZORBEY42

Ziyaretçi
Ödül kazanan oyunun emektarları partileri/oyuncuları tebrik ediyorum, baskanonline sizlerle güzel 👏🏻🌹

Gonca

ARI MAYA 🐝
Yönetici
Yönetici
Değerli yöneticim öncelikle bilgilendirme için çok teşekkür ederiz. 2023 verisi hazirlanirken Aralık ay eklenmemis olması bu verilerin sağlıksız olduğu anlamına gelir. Aralık ay bittikten sora verilerin paylaşılması daha doğru olacaktır.

Sıralamaya giren tüm başkanlarımıza da partilerimizi de tebrik ederiz. Başarılarının devamını dileriz.
Aralık ayından yalnızca vergi sıralaması eklenmedi onun haricinde veriler alındı

aslan91

Edirne Şehir Başkanı
Vatandaş
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
2023 yılında en çok belediye başkanlığı yapmış oyuncuları kategorisi eksik bence

Hasanc57

Ziyaretçi
Aralık ayından yalnızca vergi sıralaması eklenmedi onun haricinde veriler alındı
Öncelikle bu değerlendirmeyi yapan herkesin emeğine sağlık.

Değerli yöneticim Altın Ok Partisi olarak Aralık ayındaki vergimiz ortada. Bunu da hesaplamaya katıldığı zaman 2023 En leri listesinde ciddi değişiklikler olacağı kanaatindeyiz. Partimiziz olarak bu durumun tekrar değerlendirilmesini talep etmekteyiz. Saygılarımızla

Gonca

ARI MAYA 🐝
Yönetici
Yönetici
Öncelikle bu değerlendirmeyi yapan herkesin emeğine sağlık.

Değerli yöneticim Altın Ok Partisi olarak Aralık ayındaki vergimiz ortada. Bunu da hesaplamaya katıldığı zaman 2023 En leri listesinde ciddi değişiklikler olacağı kanaatindeyiz. Partimiziz olarak bu durumun tekrar değerlendirilmesini talep etmekteyiz. Saygılarımızla
Hasan bey öncelikle tebrik ederiz ama tekrar söylüyorum zaten amacımız 2023 yılı bitmeden bu verilerin paylaşılmasıydı
Aralık ayı vergi verileri de ay sonunda paylaşıldığı için alamazdık. Yani şuan için tekrar düzenleme yapılması maalesef mümkün değil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...