Azerbaycan Türk Birliği Kapanış Bildirisi (2 Kişi İçeride)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ElçiBəy

Yeni Üye
Yasaklı Üye
Vatandaş
Beyefendi ıp paylaşımınız mevcut her oyuncuya olduğu gibi size de selfie onay yapın dendi yapmadınız bu sizin tercihiniz burada bizim suçumuz ne
Hayır siz yaptığınız suç. Zorluyorsunuz selfi için ben güvenliğ acısından atmağ istemiyorum.Forumda baktım diğerlerinden selfi istenmeden sorunları çözülmüşdü

Xəlil Xəlilzadə

Azerbaycan Türk Birliği Partisi Kurucu Başkanı
Yasaklı Üye
Vatandaş
selfi onayini yapan nikoYu niye banladiniz ha ?
Adil degilsiniz diyorum ve aslindada degilsiniz selfi onayi selfi onayi yapti adam niye multi uyelik 2 kere bilmem 3 kere yapti yatip.kalkip karar belirtiyosunuz onca emek verenlerin emegini çop etmissiniz sizler o yuzdende alin oyununuzu bildiniz napin

Gonca

Ziyaretçi
Birşeyleri sakince çözmek varken kalkıp konu açıp karşınızdaki insanlara hakaret ve küfür ederseniz asla haklı çıkmazsınız zaten konuyu gün boyu anlatmaya çalıştık bir kullanıcı selfie onayı kötüye kullanıp iki hesabı da kendi kullanmıştır bunun cezası da bellidir bunu anlamamak kendinizi zorlamayın
Diğer bahsedilen arkadaşlar selfie onay yapmanız gerektiği söyleniyor güvenlik açısından yapmam diyor 🙂 sonra kalkıp küfür ediyor adalet arıyor bu şekilde doğru olan bu değil

Oyunda ırkçılık yapmanın yeri yok bizim ırkçılık yaptığımızı düşünen kişiler ırkçılık yaptığımıza dair elinde kanıt varsa atabilir. Forumda Azerbaycan Özel Alanını da açan biziz arkadaşlar unutmayın bunu 🙂

Herkese iyi ve keyifli oyunlar dileriz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...