Azerbaycan Türk Birliği Kapanış Bildirisi (3 Kişi İçeride)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Enes_kckoglu

Yeni Üye
Yasaklı Üye
Vatandaş
İlk öncelikle xelil başkana, niko başkana ve emeği geçen başkanlarıma teşekkür ediyorum. Yönetecinin adaletli olup taraf tutamaması gerekirken. Biz bu taraf tutan yöneticiye rağmen parti olarak adeleti sağlamaya çalıştık oyunda. Adaletsiz ban atmaları, saçma sapan güncellemer ile oyun çekilmez bir hal aldı. Geride kalan bu adaletsizliğe hâla direnen partilere başarılar dilerim.

Ve son olarak A.O.G.S

Burakbey06

Yeni Üye
Yasaklı Üye
Vatandaş
Azerbaycan Türk Birliği Partisinin Genelini Azeri Sanacak Kadar Zeki Arkadaşlar Siz Elinize Aldığınız O Telefonları Kenara Bırakın Yorumlara Dahil Olmayın Çünkü Sizin Genel Kapasiteniz Bizim Ne Yaptığımızı Anlamanıza Yetmez

classt3r

Yeni Üye
Yasaklı Üye
Vatandaş
Bu oyunda adalet zaten yok telefon arızam vardı ayda 2 kere ödül vermişler vermezdiniz arkadaş ben döndüğüm zamandada o kural geçerli değildi ama emeğimi boşa çıkardılar benim onca emeğim çöpe gitti sonra yenisini açtırarak beni @Xəlil Xəlilzadə başkanım döndürdü oyuna yine ban verdiler multi üyelikden ama öyle şeyde yoktu itiraz yaptım açtılar kendi kafasına göre adaletsiz biçimde yönetilen oyunda duramam bende @Xəlil Xəlilzadə başkanımdan yanayım bırakıyorum oyunu
A.O.G.S

Subhan2020

Yeni Üye
Yasaklı Üye
Vatandaş
Abi
Ne dışlamasından bahsediyorsunuz siz de Türksünüz Biz de Türküz, siz Azerbaycan Türküsünüz, Biz Türkiye Türkü, Türkmenistandakiler Türkmen Türkü, Özbekistandakiler Özbek Türkü, Kazakistandakiler Kazak Türkü, Kuzey Kıbrıstakiler Kıbrıs Türkü Hepimiz TÜRKÜZ kimse kimseyi dışlamaz
Görünüyor işde son seçimlerde dışlanmışık dışlanma olmasaydı bize karşı yapılan adaletsizlik olmazdı başkanm

Xəlil Xəlilzadə

Azerbaycan Türk Birliği Partisi Kurucu Başkanı
Yasaklı Üye
Vatandaş
Xəlil başkan oyun içi destek sorunlarınızı çözmek için var burada konu açıp olmayan ırkçılığı dile getirip bu kadar insana küfür ederek adalet aranmaz ben sadece nerede ırkçılık yapılmış nerede yazılmış görmek istiyorum çok merak ettim açıkçası
Ben irkcilik soylemedim.ne yazdigimi okuyun lutfen başkan adil degilsiniz sadece

ElçiBəy

Yeni Üye
Yasaklı Üye
Vatandaş
Xəlil başkan oyun içi destek sorunlarınızı çözmek için var burada konu açıp olmayan ırkçılığı dile getirip bu kadar insana küfür ederek adalet aranmaz ben sadece nerede ırkçılık yapılmış nerede yazılmış görmek istiyorum çok merak ettim açıkçası
Durduk yere Engellendik aynı sorunlar forumda çözülüyor sıra bize gelince açmamağ için her türlü bahaneler ireli sürdüler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...