Azerbaycan Türk Birliği Kapanış Bildirisi (1 Kişi İçeride)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Xəlil Xəlilzadə

Azerbaycan Türk Birliği Partisi Kurucu Başkanı
Yasaklı Üye
Vatandaş
Başkan online oyununda ilk Azerbaycan topluluğu olan Azerbaycan Türk Birliği partisini kapatma kararı almış bulunmaktayız.

İyisiyle kötüsüyle 6 ay önce kurduğumuz partimizi 28 Mayıs gibi önemli bir tarihte kapatıyoruz.

Bu oyuna her bir oyuncu kendi hayatından zaman ayırıyor, emek veriyor ve karşılığında tek beklentisi kaliteli vakit geçirmek oluyor. Yani bizim için bu böyleydi.

6 ay boyunca yeri geldi seçimde kazandık, yeri geldi seçimde kaybettik. Bunların bizim için bir önemi yok. Biz bu oyunda düşmandan çok dost kazandık her zaman.

Ancak son günlerde yaşanan banlanmalar parti içerisinde ki tüm oyuncularımızı rahatsız etmiştir. Emek verdiğimiz bir oyunda bu kadar basit emeğimizin hiçe sayılacağını haketmediğimizi düşünüyoruz. Detaya girmek istemiyorum bir karar alındı ve biz bu kararı doğru bulmuyoruz.

İyisiyle kötüsüyle benim ve Niko'nun önderliğinde yürütülen bu mücadele bugün itibariyle son bulmuştur.

Tüm oyunculara başarılar dilerim.
Son olarakda bura bir şey yaziyom anlayanlar anlayacaktir
A.O.G.S

ElçiBəy

Yeni Üye
Yasaklı Üye
Vatandaş
Ben bu oyuna ilk başlayanda ilk Niko ve Xelil Başkanı tanıdım. Oların ve ben dahil partide olan herkesin Emeğine sayğısızlığ olunda Yöneticiler tarafından.Yöneticilerde Azerbaycanlılara karsı Irkçılığ var.Durduk yere çokumuzu ban yaptılar ve çok kaba konuşuyorlar. Bende bugünden oyunu bırakıyorum. A.O.G.S

Səbuhi Salmanov

Yeni Üye
Yasaklı Üye
Vatandaş
Biz mücadelemizi sonuna kadar devam ettirdik biz burada adalet için vardık yalnız bu adaleti sağlasak da yönetim bunu her seferinde engelledi gerek parti arkadaşlarımız gerek parti yöneticilerimize ban yaparak önümüzü kesdi bizden bu kadar IRKÇILIK yapan bizlerden değildir Azerbaycan halkı ve millet TÜRK’dür ve bununla şeref duyuyor tüm oyunculara başarılar dilerim

A.O.G.S

Coşkun Karaosmanoğlu

Asil Türk Partisi Genel Başkanı
Vatandaş
Bu kararınız bizleri üzdü ancak yine de almış olduğunuz kararınıza saygı duyduğumuzu ve ileri ki dönemlerde tekrar bir arada adil bir şekilde burada oyunda olmanızı dilerim .Yolunuz açık olsun Xelil Baskanım. Sağlıcakla kalın

Asil Türk Partisi olarak daima hakkı arayan haklının yanında dik duruşumuzla bir olmaktan asla taviz vermeyeceğiz.🇹🇷

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
Ben bu oyuna ilk başlayanda ilk Niko ve Xelil Başkanı tanıdım. Oların ve ben dahil partide olan herkesin Emeğine sayğısızlığ olunda Yöneticiler tarafından.Yöneticilerde Azerbaycanlılara karsı Irkçılığ var.Durduk yere çokumuzu ban yaptılar ve çok kaba konuşuyorlar. Bende bugünden oyunu bırakıyorum. A.O.G.S
Kafasına vura vura ırkçılık yapmamayı öğrettiğimiz insan şimdi bizi ırkçılıkla suçluyor.
Bu da başkanonline oyununun başarısıdır.
Yolunuz açık olsun dostlar :)

Burakbey06

Yeni Üye
Yasaklı Üye
Vatandaş
Birda Kalmış Işık Hızıyla Yorumlara Dahil Olmuş Yönetim Bir Sorun Sıkıntı Olduğu Zaman Keyfe Keder İş Yaparlar 3/5 Saate Anca Cevap Yazar 😁 Mutlu Olacağı Hoşuna Giden Bir Durum Olunca Nasılda Hemen Geliyor. Buradan da Anlıyoruz Ki Bu Oyuna Veda Etmenin Ne Kadar Doğru Bir Karar Olduğunu.

Subhan2020

Yeni Üye
Yasaklı Üye
Vatandaş
Başkan online oyununda ilk Azerbaycan topluluğu olan Azerbaycan Türk Birliği partisini kapatma kararı almış bulunmaktayız.

İyisiyle kötüsüyle 6 ay önce kurduğumuz partimizi 28 Mayıs gibi önemli bir tarihte kapatıyoruz.

Bu oyuna her bir oyuncu kendi hayatından zaman ayırıyor, emek veriyor ve karşılığında tek beklentisi kaliteli vakit geçirmek oluyor. Yani bizim için bu böyleydi.

6 ay boyunca yeri geldi seçimde kazandık, yeri geldi seçimde kaybettik. Bunların bizim için bir önemi yok. Biz bu oyunda düşmandan çok dost kazandık her zaman.

Ancak son günlerde yaşanan banlanmalar parti içerisinde ki tüm oyuncularımızı rahatsız etmiştir. Emek verdiğimiz bir oyunda bu kadar basit emeğimizin hiçe sayılacağını haketmediğimizi düşünüyoruz. Detaya girmek istemiyorum bir karar alındı ve biz bu kararı doğru bulmuyoruz.

İyisiyle kötüsüyle benim ve Niko'nun önderliğinde yürütülen bu mücadele bugün itibariyle son bulmuştur.

Tüm oyunculara başarılar dilerim.
Son olarakda bura bir şey yaziyom anlayanlar anlayacaktir
A.O.G.S
Bende başkanmza Katılıyorum bu yapılan haraket bize adeletsizlikdir. Son oylamada bunun bariz nümunəsidir Bizi dışlıyorsuz partimizi Azerbaycan Türk biriliği partisini Bizde protesto ederek oyunu brakmaya karar aldık. SON 2 3 ay oyunda güncellenmeden sonra Oyunun çöp elediz yönetim konusunda ise 2 taraflıq diyilde tek taraflıqı yönetiyor kendilerinin manfatlarini için kararlar alıyorsuz sadece yazıklar olursun diyiyoruk

Kerem5252

Üye
Vatandaş
Bende başkanmza Katılıyorum bu yapılan haraket bize adeletsizlikdir. Son oylamada bunun bariz nümunəsidir Bizi dışlıyorsuz partimizi Azerbaycan Türk biriliği partisini Bizde protesto ederek oyunu brakmaya karar aldık. SON 2 3 ay oyunda güncellenmeden sonra Oyunun çöp elediz yönetim konusunda ise 2 taraflıq diyilde tek taraflıqı yönetiyor kendilerinin manfatlarini için kararlar alıyorsuz sadece yazıklar olursun diyiyoruk
Ne dışlamasından bahsediyorsunuz siz de Türksünüz Biz de Türküz, siz Azerbaycan Türküsünüz, Biz Türkiye Türkü, Türkmenistandakiler Türkmen Türkü, Özbekistandakiler Özbek Türkü, Kazakistandakiler Kazak Türkü, Kuzey Kıbrıstakiler Kıbrıs Türkü Hepimiz TÜRKÜZ kimse kimseyi dışlamaz

ElçiBəy

Yeni Üye
Yasaklı Üye
Vatandaş
Ne dışlamasından bahsediyorsunuz siz de Türksünüz Biz de Türküz, siz Azerbaycan Türküsünüz, Biz Türkiye Türkü, Türkmenistandakiler Türkmen Türkü, Özbekistandakiler Özbek Türkü, Kazakistandakiler Kazak Türkü, Kuzey Kıbrıstakiler Kıbrıs Türkü Hepimiz TÜRKÜZ kimse kimseyi dışlamaz
Ama yöneticiler oyundaki Azerbaycanlıları dışladı olar ne bilmiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...