7. Dönem Eylül Seçimleri Başkanı Belli Oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kaan1923

Memleket Partisi Başkanı
Vatandaş
Anladim ben seni kral diyorsun ki puan basmayin deli gibi bizde sıraya girelim. Ozaman görelim oy gücünü diyorsun. Fakat bizim puan kasma amacimiz belediye başkanlığını almak zaten oradaki rekabetten oturu bastıkça basıyoruz ve durum bu hâle geliyor.
Öyle demiyorum tabiki isteyen istediği kadar gelişebilir bu oyunda ama ben diyorum ki oyundaki seçimde adaylar vardı ama rakabetsiz geçti lütfen sözlerimi çarpıtmayınız

muhammedözkan

VATANDAŞ
Yasaklı Üye
Vatandaş
Neresi mi kampanya yetersiz oldu seçim baya sönük geçti resmen oyundaki seçimin rekabeti çok azaldı
Kaan bey itirazınızın nedenini kimse anlayamıyor. Rekabet yok doğru nedeni güçlü rakibimiz yok biz çalışarak gücümüzü elde ettik. Rekabet olsun mu istiyorsunuz? Çözümü çok basit sizde çalışın, karşımızda duracak kadar güç kazanın, karşımıza çıkın. Seçimde ilk turda 7 aday oy toplayarak ikinci tur için yarışıyor, İkinci turda 2 aday kalıyor, bu turu kazan başkan oluyor. Bu süreçte insanlar kendi iradereleriyle oy kullanıyor biz kimseye baskıda bulunmuyoruz. Adayımız parababasi hakettiği için kazandı yani itiraz edecek herhangi bir durum yok. lütfen bu konuyu kapatalım sizde Çalışın rekabet olsun.

Kaan1923

Memleket Partisi Başkanı
Vatandaş
Kaan bey itirazınızın nedenini kimse anlayamıyor. Rekabet yok doğru nedeni güçlü rakibimiz yok biz çalışarak gücümüzü elde ettik. Rekabet olsun mu istiyorsunuz? Çözümü çok basit sizde çalışın, karşımızda duracak kadar güç kazanın, karşımıza çıkın. Seçimde ilk turda 7 aday oy toplayarak ikinci tur için yarışıyor, İkinci turda 2 aday kalıyor, bu turu kazan başkan oluyor. Bu süreçte insanlar kendi iradereleriyle oy kullanıyor biz kimseye baskıda bulunmuyoruz. Adayımız parababasi hakettiği için kazandı yani itiraz edecek herhangi bir durum yok. lütfen bu konuyu kapatalım sizde Çalışın rekabet olsun.
Çalışılacak zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...