7. Dönem Eylül Seçimleri Başkanı Belli Oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tolgacihan

 KARTEL PARTİSİ GENEL BAŞKANI -28
3. & 4. Dönem Oyun Başkanı
İstiklal Partisi olarak ikinci ayımızda ikinci genel başkanımız ikinci iktidarlığımız hayırlı olsun. Kadir kardeşimizi tebrik ediyorum. Eminim elinden gelenin en iyisini yapacak ve herkese yardımcı olacaktır.

Kaan1923

Memleket Partisi Başkanı
Vatandaş
Oyundaki Seçim Sonuçlarından şüpheleniyoruz parti olarak süphendiğimizi açıklıyoruz

parababasi

İSTİKLAL PARTİSİ GENEL BAŞKAN VEKİLİ
7. Dönem Oyun Başkanı
Ben dedim ki oyundaki seçimler rakipsiz dedim sahibeli demedim başka anlamlaya çekmeyiniz
Ya kardeşim rakipsiz nasıl oluyor sen nasıl bir dünyada yaşıyorsun, senin dünya bi ayrı bizlerinki ayrı gibi davranıyorsun.
İki parti aday koydu, daha aktif olan parti kazandı bu kadar basit bunda birşey arıyorsan oda senin aktifsizliğinden kaynaklanıyor, hak ederek kazanılmış bir oylama boşuna ortalığı germene hiç gerek yok kaancım

Kaan1923

Memleket Partisi Başkanı
Vatandaş
Ya kardeşim rakipsiz nasıl oluyor sen nasıl bir dünyada yaşıyorsun, senin dünya bi ayrı bizlerinki ayrı gibi davranıyorsun.
İki parti aday koydu, daha aktif olan parti kazandı bu kadar basit bunda birşey arıyorsan oda senin aktifsizliğinden kaynaklanıyor, hak ederek kazanılmış bir oylama boşuna ortalığı germene hiç gerek yok kaancım
Başka adaylar vardı ama pek kampanya olmadı yani rakipsiz geçti

Kaan1923

Memleket Partisi Başkanı
Vatandaş
Sizin oyuncularınız bile seçim rakipsiz diyoe

Aykan

HAKÎKAT PARTİSİ GENEL BAŞKANI-76
5. Dönem Oyun Başkanı

Valla sezon sonu indirimleri vardı ama yetişemedin. %50 ye varan indirimler vardı. İşaretli ürünler KAMPANYAYA dahildi ??

İsimsizzat

Burdur Belediye Başkanı
Vatandaş
7 kişilik sıralamada 2 partinin oyuncuları vardi eskalen partisinin adayi luridrex istiklal partisinin adayı parababasiiydi. Bu yüzden oyların çoğu onlara gitti ki ikili mücadeleye yani ikinci tura atlayabilsinler diye. İkinci turda luridrex ve parababasii partilerini temsil ederek yarıştılar ve kazanan belli oldu. Bunun neresi mantıksız kaan başkanim?

Kaan1923

Memleket Partisi Başkanı
Vatandaş
7 kişilik sıralamada 2 partinin oyuncuları vardi eskalen partisinin adayi luridrex istiklal partisinin adayı parababasiiydi. Bu yüzden oyların çoğu onlara gitti ki ikili mücadeleye yani ikinci tura atlayabilsinler diye. İkinci turda luridrex ve parababasii partilerini temsil ederek yarıştılar ve kazanan belli oldu. Bunun neresi mantıksız kaan başkanim?
Neresi mi kampanya yetersiz oldu seçim baya sönük geçti resmen oyundaki seçimin rekabeti çok azaldı

İsimsizzat

Burdur Belediye Başkanı
Vatandaş
Neresi mi kampanya yetersiz oldu seçim baya sönük geçti resmen oyundaki seçimin rekabeti çok azaldı
Anladim ben seni kral diyorsun ki puan basmayin deli gibi bizde sıraya girelim. Ozaman görelim oy gücünü diyorsun. Fakat bizim puan kasma amacimiz belediye başkanlığını almak zaten oradaki rekabetten oturu bastıkça basıyoruz ve durum bu hâle geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...