YENİ MODERATÖR DUYURUSU 🤩

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BaşkanOnline - Sistem

SİSTEM HESABI
Yönetici
Başkan Online gururla sunar 🚀

Sizlere yeni moderatörümüzü duyurmaktan keyif duyuyorum 🤩 Çok heyecanlıyım ve aramıza katıldığı için çok mutluyum ☺️ Kendisi oyunumuza her daim katkı sağladı, gerek efendiliği gerek saygısı ile tüm oyuncularımızın gönlünü kazanmış birisi. Şimdi de farklı bir pozisyonda yönetim ekibinde sizlere yardım ve desteklerini sunmaya devam edecek 💪

Anlattıklarımdan birçoğunuz tahmin etmiştir bu kişiyi öyle sanıyorum.

Aramıza hoş geldin Juvanes* 😊
Başkan Online için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum 🤝

OsmanGn

BOZKURT HAREKAT 🔱🔱
Vatandaş
Hayırlı uğurlu olsun. Çok iyi bir karar görevini en iyi şekilde yerine getireceğini biliyoruz abi. Başarılar dilerim 🌹🌹

Uğur.

Juvanes*
Yönetici
Yönetici
28. Dönem Oyun Başkanı
Başkan Online gururla sunar 🚀

Sizlere yeni moderatörümüzü duyurmaktan keyif duyuyorum 🤩 Çok heyecanlıyım ve aramıza katıldığı için çok mutluyum ☺️ Kendisi oyunumuza her daim katkı sağladı, gerek efendiliği gerek saygısı ile tüm oyuncularımızın gönlünü kazanmış birisi. Şimdi de farklı bir pozisyonda yönetim ekibinde sizlere yardım ve desteklerini sunmaya devam edecek 💪

Anlattıklarımdan birçoğunuz tahmin etmiştir bu kişiyi öyle sanıyorum.

Aramıza hoş geldin Juvanes* 😊
Başkan Online için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum 🤝

Herkese merhabalar;

Öncelikle; Başkan Online Yönetim Ekibi ve tüm oyuncularımıza iyi dilekleri ve tebrikleri için teşekkür ediyorum.

Yeni bir macera, yeni bir serüvene başlıyorum; bende çok heyecanlı ve mutluyum. Hepimiz için hayırlı olsun.

Bugüne kadar elimden geldiğince partili/partisiz herkese yardımcı olmaya çalıştığım gibi, bundan sonra da yardım ve destek konusunda her zaman sizlerin bir mesaj uzağında olacağım.

İletişim önemli, iletişimi sağlıklı kuralım ve hep birlikte Başkan Online oyunumuzu daha yukarı taşıyalım.

#BaşkanOnline☮️

Juvanes*

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...