Vip 2 çekilişi 🇹🇷🇹🇷

• Konuyu başlatan Mustafa Denli
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BurakDuman

BOZKURT HAREKAT PARTİSİ
23. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
BOZKURT HAREKAT
BurakDumann
Katılıyorum

burakbey61

Yeniden Doğuş Partisi
Vatandaş
Çok Değerli Başkan Online Ailesi,
18. Dönem Oyun Başkanı olarak Sizleri Selamlıyor Sevgiyle Kucaklıyorum. Bana oy veren, vermeyen tüm başkanlarımıza teşekkür ediyorum.

Seçim zaferimizin şerefine siz Değerli Oyuncularımızdan 2 kişiye VİP2 hediye edeceğim.

ÇEKİLİŞ ÖDÜLÜ - 2 kişiye VİP2

ÇEKİLİŞ SON KATILIM - 07.04.2022 saat 20.00da bitecektir. Sayın yöneticiler çekilişi yaptıktan sonra açıklayacaktır.

ÇEKİLİŞE KATILIM İÇİN
Kullanızı Adım: xxx
Katılıyorum
Yazmanız Yeterlidir.

Sevgi ve saygılarımla.
Kullanıcı adım: burakbey61
Katılıyorum

Kafa

Üye
Vatandaş
18. Dönem Oyun Başkanı olarak Sizleri Selamlıyor Sevgiyle Kucaklıyorum. Bana oy veren, vermeyen tüm başkanlarımıza teşekkür ediyorum.

Seçim zaferimizin şerefine siz Değerli Oyuncularımızdan 2 kişiye VİP2 hediye edeceğim.

ÇEKİLİŞ SON KATILIM - 07.04.2022 saat 20.00da bitecektir. Sayın yöneticiler çekilişi yaptıktan sonra açıklayacaktır.

ÇEKİLİŞE KATILIM İÇİN
Katılıyorum
Yazmanız Yeterlidir.

Sevgi ve saygılarımla.
Kullanıcı adı: kafa
Katılıyorum

Karayat

Yeni Üye
Vatandaş

ÇEKİLİŞE KATILIM İÇİN
Katılıyorum
Yazmanız Yeterlidir.

Sevgi ve saygılarımla.
karayat
Katılıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...