Türk Ulusal Hareketi Partisi Amaçları

The.Krmnn

~butterfly~
Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Partimizin temel ilkesi olan önce dostluk sonra dostca rekabet sözünü zamanla sadece iç siyaset anlayışımız olarak değil diğer partiler arasında da yer edinecek bir görüş olması için çalışacağız. Parti Hareketleri sekmesinde parti kasasından kimlere ne kadar gönderim yapıldığını takip edebiliyorsunuz. Ancak biz şeffaf yönetim projemiz kapsamında Her ay sonu dönem basından itibaren parti kasasından kime ne kadar gönderim yapılmıs tek tek liste halinde discord ve parti sohbet kısmından paylasarak üyelerimizi bilgilendireceğiz. Bu sayede bir sonraki dönemde destek almamıs üyelerimizin belirlenmesinde ve onların ön planda tutulmasını sağlayacağız. Aynı zamanda parti üyelerimizin kendi aralarında gerçekleştireceği maddi desteklerin daha düzenli ve daha orantılı olacağını öngörüyoruz. Bir Çok projemiz var fark yaratacağımızı düşündüğümüz. Partilerin en genel sorunlarından birisi olan yönetim ekibinin senkronize olması konusunda her ayın sonunda üyelerimizle beraber değerlendirme yapıp yönetim kadromuzu aktif bir şekilde güncel tutacağız. Aynı şekilde her ayın sonunda o dönem içinde girilen seçimlerin analizini, özellikle yapılan ittifakların ve yapılması düşünülen ittifakların değerlendirmesini bütün üyelerimizle beraber yapacağız. İttifaklar kurulacağı zaman sadece yönetim ekibinin kararıyla değil bütün üyelerimizin fikirlerini alarak fikir çoğunluğuna göre belirleyeceğiz. Unutmayın dostlar Başarının yarısı inanmak, diğer yarısı ise inandığın şey uğruna uğraşmaktır. Tek tek herkese nasıl soralım uğraşamayız demeyeceğiz. Bütün üyelerimizin sözleri fikirleri değerlidir. Her ayın sonunda gerekirse tek tek konusacağız öyle kararlar alacağız. Bizim partimiz 5 kişilik yönetim ekibinin partisi olmayacaktır. Bizim partimiz bütün üyelerimizin partisi olacaktır. Yönetim ekibimizin tek görevi parti içindeki karar süreçlerini yönetmek ve parti içi düzeni sağlamaktır. Partiyi yönetmek hepimizin en çok da üyelerimizin görevidir. Biz sevgi vaatleriyle çıkarcı dostluklar kurup kazanmaya değil, Dostluk vaadiyle sevgiyi kazanmaya geliyoruz. Saygılarımı sunuyor, iyi sabahlar diliyorum