SMS ONAY SİSTEMİ İLE YAPILAN SEÇİMLER HK.

Sistemden memnun musunuz?

• Evet

Kullanılan: 29 80.6%
  • Hayır

Kullanılan: 5 13.9%
  • Emin değilim

Kullanılan: 2 5.6%

• Kullanılan toplam oy
    36

BaşkanOnline - Sistem

SİSTEM HESABI
Yönetici
Değerli Başkan online oyuncuları,
Memnuniyetinizi anlamak adına SMS onay sistemi ile yapılan seçimler hakkında bilgi topluyoruz.
Sistemden memnun musunuz? Sorularınız var mıdır? Buraya yazabilirsiniz.

iyi günler dileriz.

Kubilay*

7.Dönem Adalet 8.Dönem Ekonomi Bakanı
Vatandaş
Parti Üyesi
TÜRKİYE GENÇ DOĞUŞ
Öncelikle sms sistemi multi ve bot oyları önlemek için güzel birşey fakat bazı arkadaşlara mesaj gitmiyor yani her seçimde sms onayı yapmak yerine telefon numarasını 1 kere kaydettikten sonra birdaha sormaması daha mantıklı bence

BaşkanOnline - Sistem

SİSTEM HESABI
Yönetici
Öncelikle sms sistemi multi ve bot oyları önlemek için güzel birşey fakat bazı arkadaşlara mesaj gitmiyor yani her seçimde sms onayı yapmak yerine telefon numarasını 1 kere kaydettikten sonra birdaha sormaması daha mantıklı bence
Mesaj gitmeme sorunu bulunmamaktadır.
Gitmeyen mesajları kontrol ettiğimizde telefon nuamralarının hatalı olduğunu görüyoruz.
Hatalı telefon numarası durumunda 1 2 rakam hatalı ise her zaman direkt olarak oyuncudan numarayı alıp değiştirip ve oyu siliyoruz.
Tekrar oy kullanmasını sağlıyoruz.
Bu tarz sorunlarda size ulaşmaları yerine desteğe direkt ulaşmaları sorunu çözecektir.

Her seçimde sms onayı yapmak ise; bir kez onayladık iş bitti bu hesap artık oy kullanabilir durumuna gelmemesi adınadır.
Bir önlemdir.

Kubilay*

Vatandaş
Parti Üyesi
TÜRKİYE GENÇ DOĞUŞ
Mesaj gitmeme sorunu bulunmamaktadır.
Gitmeyen mesajları kontrol ettiğimizde telefon nuamralarının hatalı olduğunu görüyoruz.
Hatalı telefon numarası durumunda 1 2 rakam hatalı ise her zaman direkt olarak oyuncudan numarayı alıp değiştirip ve oyu siliyoruz.
Tekrar oy kullanmasını sağlıyoruz.
Bu tarz sorunlarda size ulaşmaları yerine desteğe direkt ulaşmaları sorunu çözecektir.

Her seçimde sms onayı yapmak ise; bir kez onayladık iş bitti bu hesap artık oy kullanabilir durumuna gelmemesi adınadır.
Bir önlemdir.
Ama her telefon numarası 1 hesaba kayıtlı oluyorsa her seçimde yapılması gerekmez ki düşüncem bu tabii sorgulamak değil

BaşkanOnline - Sistem

SİSTEM HESABI
Yönetici
Ama her telefon numarası 1 hesaba kayıtlı oluyorsa her seçimde yapılması gerekmez ki düşüncem bu tabii sorgulamak değil
Burada amaç şudur: geçici telefon numarası satın alıp bir kere onaylayıp iş bittiye getirilmesinin engellenmesidir olay.
Daha sonra bu numara olmasa bile hesap onaylı olacak, bu da sistemin sağlığını etkileyecek.

CB36

Ziyaretçi
İnşallah sistem bu şekilde ilerler oyun içi aktif daha fazla olur telefon onayını destekliyorum gayet yerinde bir karar olmuş

Kubilay*

Vatandaş
Parti Üyesi
TÜRKİYE GENÇ DOĞUŞ
Burada amaç şudur: geçici telefon numarası satın alıp bir kere onaylayıp iş bittiye getirilmesinin engellenmesidir olay.
Daha sonra bu numara olmasa bile hesap onaylı olacak, bu da sistemin sağlığını etkileyecek.
Onu yapana da ödül vermek isterim bu kadar işsizliği yaptığı için tebrik etmek adına 😂😂 ama yani sms sistemi iyi ve mantıklı zaten sadece kafama takılan birkaç şeyi belirtmek istedim

YUNUS EMRE KORKUT

GÖK TENGRİ BİZ MENEN ⚡BATUGA HAN ⚡
Vatandaş
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Ne kadarda geç gelmis olsada SMS onayı ben gayet memnunum sms onay sistemini destekliyorum ☺️☺️🙏

Marazksc

Ziyaretçi
Başkan Onile halkı bu yöntemden memnun. Muhalif düşünce çok az 😁 şahni düşüncem güvenlik açısından problemler olabilir o yüzden onaylama ve oylama sürecine ben isteyerek katılmadım. Ama görüyorum ki başkan onile ailesi mutlu, sistem devam etmeli 😇