ŞEHİR VERGİLERİNİN HESAPLANMASI HK.

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
Değerli Başkan Online oyuncuları,
Şehir vergilerini hesaplarken maaşlarda adalet olması amacıyla bu tutarı 10 hatta 100 ile çarpıp şehir vergi puanına uzun bir süre ekledik.
Ancak bu durum maaşlardaki ortalama fiyat dengesini bozmuş olup; oyuncularımız 5000 yeşil taş değerinde oyun parasını şehir vergisi olabileceği yanlışına düştü.

Bu durumu düzeltmek adına vergilerde herhangi bir çarpım işlemi yapılmayacak olup; neyse o yazılacaktır.
Daha sonra bu oran yetersiz gelir ise oran tespiti yapılacak olup, bu şekilde değerlendirilecektir.

İyi oyunlar dileriz.

UmutC31

ALTIN OK Partisi | 22.Dönem Meclis Başkanı
Vatandaş
Sayın yöneticim ben ve sehrimdeki başkanlar ile haftalık 15 milyar vergi kasmışlıgım olmuştur ama sizin dediginiz bu kastıgimiz verginin 1/3 idi ama bana hak edilen para verilmemişti önemli değil ama şimdi ki verdiğiniz karar en doğrusu hakkimizda hayirlisi olsun

Tekrardan aramıza hoşgeldiniz sefa getirdiniz

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
Sayın yöneticim ben ve sehrimdeki başkanlar ile haftalık 15 milyar vergi kasmışlıgım olmuştur ama sizin dediginiz bu kastıgimiz verginin 1/3 idi ama bana hak edilen para verilmemişti önemli değil ama şimdi ki verdiğiniz karar en doğrusu hakkimizda hayirlisi olsun

Gerçek vergi puanlarını bu noktadan itibaren göreceğiz. Bakalım kim gerçekte ne kadar kasıyor. Daha sonra düzenleme yapacağız.
Hoş buldum. Teşekkür ediyorum.

V for Vendetta

Ziyaretçi

Hoşgeldiniz Mahmut bey
Aynı sorunu bende defalarca yaşadım desteğe de çok yazdım.
Umarım aldığınız bu kararla bir daha maaş sorunu yaşamayız.
İyi çalışmalar dilerim.