ŞEHİR DEĞİŞTİRMELER HAKKINDA DUYURU.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
Değerli Başkan Online oyuncuları,
Şehir Değiştirme prosedürü değiştirmiş olup; şimdiye dek yazılan kurallar geçerliliğini yitirmiştir.

Şehir değiştirmeler tüm oyuncular için oyun sıfırlanmadan 1 gün önce bitecek olup,
(Ay 30 çekiyor ise 29. günün. sonunda
Ay 31 çekiyor ise 30. günün sonunda şeklinde.)

Belediye Başkanları ve Şehir Valileri şehir değiştirmek için bulundukları görevden istifa etmeleri gerekmektedir.
Bu oyuncular Belediye Başkanı ya da Şehir Valiliği arasında geçiş yapabilir durumda olup; istifa cezaları bu makamlar arası geçişte uygulanmayacaktır.

Örneklerle açıklarsak:
-Bir şehir valisi oyunun sıfırlandığı günden 1 gün önce istifa edebilir ve şehir değiştirebilir. Geçtiği şehirde tekrardan şehir valisi olabilir.
-Bir belediye başkanı oyunun sıfırlandığı günden 1 gün önce istifa edebilir ve şehir değiştirebilir. Geçtiği şehirde şehir valisi olabilir.

Kural anında uygulanacak olup; tüm oyunculara başarılar dileriz.

ugur3301

Ziyaretçi
@Mahmut değerli yöneticim;
Şehir değiştirme durumunda sizin söylediğinize katılmıyorum.
Çünkü bir adaletsizlik gibi söz konusu.
Örnek olarak Mersin şehrinde 2. Yada 3. Sırada Vali olamıyorken herhangi bir şehirde kendi puanından düşük olan bir başkanımızı gördüğünde o şehre geçip 1. olabiliyor. Bana göre şehir değiştirme her ayın 1/25 arasında yapılmasını düşünüyorum. 25/1 arasındaki zaman içerisinde şehir değişikliği yapılmamasını düşünüyorum.
Saygılarımla...

GS_Easterner

Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
Değerli Başkan Online oyuncuları,
Şehir Değiştirme prosedürü değiştirmiş olup; şimdiye dek yazılan kurallar geçerliliğini yitirmiştir.

Şehir değiştirmeler tüm oyuncular için oyun sıfırlanmadan 1 gün önce bitecek olup,
(Ay 30 çekiyor ise 29. günün. sonunda
Ay 31 çekiyor ise 30. günün sonunda şeklinde.)

Belediye Başkanları ve Şehir Valileri şehir değiştirmek için bulundukları görevden istifa etmeleri gerekmektedir.
Bu oyuncular Belediye Başkanı ya da Şehir Valiliği arasında geçiş yapabilir durumda olup; istifa cezaları bu makamlar arası geçişte uygulanmayacaktır.

Örneklerle açıklarsak:
-Bir şehir valisi oyunun sıfırlandığı günden 1 gün önce istifa edebilir ve şehir değiştirebilir. Geçtiği şehirde tekrardan şehir valisi olabilir.
-Bir belediye başkanı oyunun sıfırlandığı günden 1 gün önce istifa edebilir ve şehir değiştirebilir. Geçtiği şehirde şehir valisi olabilir.

Kural anında uygulanacak olup; tüm oyunculara başarılar dileriz.

Merhaba,
Bir Belediye Başkanı mevcut şehrinde Vali adayı ise istifa etmesine gerek varmı peki?

iElectro01Q

🪽ⓈⓁⓅ🪽,⚛️🄰🅁🄶🄴⚛️,⚙️🆃🅲🅿⚙️ 𝙆𝙪𝙧𝙪𝙘𝙪𝙨𝙪
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
👍

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...