SEÇİMLERİN GEÇ BİTMESİ HK. DUYURU

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
Değerli Başkan Online oyuncuları,
Dün gece seçim 00.00 saatinde bitmesi gerekirken bitmemiş sabaha kadar devam etmiştir.
Şu an 00.00 saatinden sonra kullanılan oylar silinmiş olup; durumun gerçekleşme sebebi teknik ekibin sağlık nedenleri nedeniyle ilgilenememiş olmamasıdır.

Durum için özür diler bir daha tekrarlanmayacağını bildirir, destek üzerinden "telafi bonusu" şeklinde bonus talep eden tüm oyuncularımıza 250 taş gönderilecektir.
İyi oyunlar dileriz.

Sipan Balık

BOZKURT HAREKAT PARTİ BAŞKANI 🏴
Vatandaş
Dün gece seçim 00.00 saatinde bitmesi gerekirken bitmemiş sabaha kadar devam etmiştir.
Şu an 00.00 saatinden sonra kullanılan oylar silinmiş olup; durumun gerçekleşme sebebi teknik ekibin sağlık nedenleri nedeniyle ilgilenememiş olmamasıdır.

Durum için özür diler bir daha tekrarlanmayacağını bildirir, destek üzerinden "telafi bonusu" şeklinde bonus talep eden tüm oyuncularımıza 250 taş gönderilecektir.
İyi oyunlar dileriz.
Geçmiş olsun, önce sağlık önemli birşey yok inşallah 🤲

Hasanc57

Ziyaretçi

İyi oyunlar dileriz.
Sayın yoneticim öncelikle geçmiş olsun. Herşeyin başı sağlık. Özür dilenecek bir durum yoktur.

Xəlil Xəlilzadə

Ziyaretçi
Geçmiş olsun canınız sağ olsun @Mahmut yöneticim özür dilenecek durum değildir önemli olan sağlıktır 🌹

Emreİzmir

Altın Ok Parti Sekreteri
Vatandaş
Parti Üyesi
ALTIN OK
Özellikle sağlik herseyden onemli gecmis olsun dileklerimi iletiyorum ama şunuda soylemek istiyorum secim sonuclarini tek bir yonetici mi takip ediyor bu secim saglik sorunu oldu bundan onceki secimde ayni sekilde aksamisdi ondada mi saglik problemi olmusdu bu bir oyun sistematik olunmasi gerekiyor insanlar parasini zamanini ayiriyor uyumuyor belkide sagligindan oluyor hic bir aciklama yapilmadan bu kadar devamli bekletilmek dogru degil bence

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
Özellikle sağlik herseyden onemli gecmis olsun dileklerimi iletiyorum ama şunuda soylemek istiyorum secim sonuclarini tek bir yonetici mi takip ediyor bu secim saglik sorunu oldu bundan onceki secimde ayni sekilde aksamisdi ondada mi saglik problemi olmusdu bu bir oyun sistematik olunmasi gerekiyor insanlar parasini zamanini ayiriyor uyumuyor belkide sagligindan oluyor hic bir aciklama yapilmadan bu kadar devamli bekletilmek dogru degil bence
Haklısınız ancak seçim sonuçlrının teknik kontrolden geçmesi gerekiyor.
Bu yüzden bitmesi için teknik kontrol şart oluyor.
Seçim kapatılabilirdi ancak verilen oylar saati geçmis ise sonradan silinebildiği için seçim kapatılmamış.
Bu seferlik, son kez böyle olsun. Teşekkürler.

niko_23

Azerbaycan Turk Birligi kurucu baskanlarindan
Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
AZERBAYCAN TÜRK BİRLİĞİ
Baskanim bonus onemli digildir. Onemli olan sagliginiz. Cok sukur iyisinizdir.

FurkanB.

Türk Budun Partisi
32. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Geçmiş olsun 🌹🌹

Volkan Ylmz

Ziyaretçi
Haklısınız ancak seçim sonuçlrının teknik kontrolden geçmesi gerekiyor.
Bu yüzden bitmesi için teknik kontrol şart oluyor.
Seçim kapatılabilirdi ancak verilen oylar saati geçmis ise sonradan silinebildiği için seçim kapatılmamış.
Bu seferlik, son kez böyle olsun. Teşekkürler.
Burada buna bende ekleme yapmak istiyorum öncelikle Geçmiş olsun.

Daha önceden seçim bittikten sonra min 10 max 20 dk içinde açıklanıyordu ben oyunu bıraktım. Daha yaklaşık 1 aydır devam ediyorum ancak her seçim geç açıklanıyor burda tartışma çıkarma peşinde değilim sadece bu konu hakkında bilgi almak istiyorum. Sizin sağlık probleminiz olabilir onda sıkıntı yok ama diğer Moderatör arkadaşlar ne yapıyorlar en azından onlar ilgilenebilirdi. Sonuç olarak kimse mağdur olmazdı bu durumda.

Büşra Gamze

Aktif Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Oyun birinin sağlığından daha önemli değil geçmiş olsun 🌹 (İlk basta saglık oyundan daha önemli degil yazmısım yanlıs oldu kusura bakmayın 👀)

Son düzenleme:

niko_23

Azerbaycan Turk Birligi kurucu baskanlarindan
Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
AZERBAYCAN TÜRK BİRLİĞİ
Kim magdur olmuski baskanim? Saglik sorunu. Ola bilir gayet normal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...