Sayın yöneticilerim imdat🤕

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bilgem göktürk

Göktürk Partisi Genel Baskanı
Vatandaş
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
Oncelikle merhaba.son guncellemedeki hatayla gorduk ki Baskan Online cok seviyoruz ve vergi kasamadikca siralamada dustukce krize giriyoruz.Evet o kadar zaman ve emek harciyoruz ki geriye dusmek ve yapamamak iyice geriyor bizi. Soğuyoruz oyundan. Ve kendimizce siz yonetime is yuku olarak bir cok mesaj atiyoruz.
Ben suan bir oneri sormak istiyorum.Meclis secimlerine az bir zaman kaldigi icin bunun olabilirligi var.Mesela suan Siralamayi Tamamlasak.Ve secimler icin parti siralamalari belli olsa. Ay ortasi oldugu icinde level ve diger sifirlamalar da ikiye bolunse ve odullerde ikiye bolunse ay ortasina geldik cunku. Yoksa ellerimizde tirnak kafamizda sac kalmiycak🤗😁
Takdir yonetimin.
(An itibari ile vergi kasamayan Gökturk partisi)34dbbed2d0aaa33f4afb22ef5bb93677.jpg

Adem Emiroğlu

Asil Türk Partisi Sekreteri
Vatandaş
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
Oncelikle merhaba.son guncellemedeki hatayla gorduk ki Baskan Online cok seviyoruz ve vergi kasamadikca siralamada dustukce krize giriyoruz.Evet o kadar zaman ve emek harciyoruz ki geriye dusmek ve yapamamak iyice geriyor bizi. Soğuyoruz oyundan. Ve kendimizce siz yonetime is yuku olarak bir cok mesaj atiyoruz.
Ben suan bir oneri sormak istiyorum.Meclis secimlerine az bir zaman kaldigi icin bunun olabilirligi var.Mesela suan Siralamayi Tamamlasak.Ve secimler icin parti siralamalari belli olsa. Ay ortasi oldugu icinde level ve diger sifirlamalar da ikiye bolunse ve odullerde ikiye bolunse ay ortasina geldik cunku. Yoksa ellerimizde tirnak kafamizda sac kalmiycak🤗😁
Takdir yonetimin.
(An itibari ile vergi kasamayan Gökturk partisi)
Takdir yonetimin.
(An itibari ile vergi kasamayan Gökturk partisi

Adem Emiroğlu

Vatandaş
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
Telefonlar parçalandı sinir küpü olduk rüyada bile vergi görmeye başladık iyi değiliz artık helpp me 😂

RE0N

ASİL TÜRK
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Dün vergi kasamadım tüm rakiplerim önüme geçtiler. Benim gibi mağdur olan oyuncular telafi beklediler ama telafi gibi bir şey söz konusu olmadı sırf ios kullandığım için android kullanan rakiplerimin beni geçmesi benim suçum mu? Eğer bu verilecek karar bundan sonraki süreçte hak yenilmesinin önüne geçecekse yapılmalı.

Adem Emiroğlu

Vatandaş
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
Yönetime
Takdir yonetimin.
(An itibari ile vergi kasamayan Gökturk partisi)
Takdir yonetimin.
(An itibari ile vergi kasamayan Gökturk partisi)Ekli dosyayı görüntüle 15365
Yönetime önerim şudur. Bu hafta bir kriz oldu sonuçlarını hep birlikte gördük. Temennim inşallah böyle bir şey yaşanmaz. Çünkü ben dahil kaç tane başkanımız oyunu silip bırakmak istedi birbirimizi teselli ederek devam ettik. En azından böyle bir sıkıntı olduğunda sorun çözülene kadar işler kısmı herkese kapatılırsa adaletsizlik ortadan kalkar millet de bu kadar isyan bayrağı çekmez. Ben hergün 4-5 basamak yukarıya çıkarken birden 2 günde 10 basamak geri geldim. Tabikide takdir yönetimin 🙏🙏

Coşkun Karaosmanoğlu

Asil Türk Partisi Genel Başkanı
Vatandaş
Benim sorunum çok daha vahim dün geceden bu yana oyuna hiç bir şekilde giriş sağlayamıyorum ve bu gerçekten beni çok geriyor. Çözümünün bir an önce bulunmasını oyun yonetiminden talep ediyorum

RE0N

ASİL TÜRK
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Yönetime

Yönetime önerim şudur. Bu hafta bir kriz oldu sonuçlarını hep birlikte gördük. Temennim inşallah böyle bir şey yaşanmaz. Çünkü ben dahil kaç tane başkanımız oyunu silip bırakmak istedi birbirimizi teselli ederek devam ettik. En azından böyle bir sıkıntı olduğunda sorun çözülene kadar işler kısmı herkese kapatılırsa adaletsizlik ortadan kalkar millet de bu kadar isyan bayrağı çekmez. Ben hergün 4-5 basamak yukarıya çıkarken birden 2 günde 10 basamak geri geldim. Tabikide takdir yönetimin 🙏🙏
Hasar analizi yapılacağı söylendi başkanım ancak bana “sorunu çözersek ne mutlu telafi yapmak şöyle dursun” şeklinde bir mesaj geldi tabi işleri yoğun kimseyi darlamak istemeyiz ancak gerçekten ortada bir mağduriyet var.

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
Arkadaşlar vergi/iş sorunu yalnızca 1 gün sürdü.
Öyle bir mesajla karşılaştık ki şimdi yandık bittik durumuna geçilmiş.
Ayrıca bu 1. günün 10. saat oyunun diğer öğelerini android oyunculara da bozduk yani onlar da yapamadı :)
Talep biraz abartı gelmekle beraber maaş kontrol paneli yapılırken iOS kullanıcılara ekstradan fazla maaş verilecektir.
İyi oyunlar dileriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...