Rönesans Vakti !

Sera*

Ziyaretçi
Değerli Başkan Online Sakinleri ;

Elma. Bazı kesimler için varoluşun simgesi, bazı kesimler için lanetin habercisi, bazı kesimler içinse ahlaksızlıklarının makyajla boyanmasını sağlayan bir semboldür aslında.

Rönesans bunların aksine öyle bir dönemdi ki dünyanın yeniden doğmasıyla kalmadı. Medeniyeti, sanatı, devletleri ve toplumları standartlarından çok üst senkmentlere taşımanın öncüsü oldu. Rönesans bir devrimdi. Rönesans insanların karnının değil ruhunun besin kaynağıydı.

Rönesans'ta dünya sanata önem vermekle kalmadı. İnsana önem vermeyi de öğrendi. Rönesans kültürünün bir çok esintisi bizleri hala daha etkiliyor ve bu uğur yolun da sanat'ın, bilim'in ve en önemlisi de insan'ın değer kazandığı bir toplum inşaa etme ilkesiyle yola çıkıyoruz.

Herkese keyifli oyunlar dileriz.

Ekli dosyalar

• IMG_20230816_205825_332.jpg
    IMG_20230816_205825_332.jpg
    24.5 KB · Görüntüleme: 28

KURT 77

Ziyaretçi
Ya ne anlatıyon sen sera ne diyon herkez herkesi biliyor bende seni biliyorum burda gelip canın sıkıldıkça kelime yapma bırakın bu panipilasyon ayaklarını yeter artık laf soylemedikce konuşmadikça kendini laf sokuyorum ayaklarına bana laf söyleyemiyorlar ayaklarına getirme sonra KURT kavgacı oluyor edepsiz edepsizligini böyle bastirmasın

Sera*

Ziyaretçi
Ya ne anlatıyon sen sera ne diyon herkez herkesi biliyor bende seni biliyorum burda gelip canın sıkıldıkça kelime yapma bırakın bu panipilasyon ayaklarını yeter artık laf soylemedikce konuşmadikça kendini laf sokuyorum ayaklarına bana laf söyleyemiyorlar ayaklarına getirme sonra KURT kavgacı oluyor edepsiz edepsizligini böyle bastirmasın
Kurtcum neden alıniyorsun Rönesansı anlatmak için varolusun simgesi Elma gösterilir sende iyice paranoyaklaştın he 😅 Zorla kendine laf söylettircen