RED SEBEBİ: EKONOMİ BAKANLIĞININ TİCARET BAKANLIĞI OLARAK İKİ AYRI BAKANLIK OLMASI (1 Kişi İçeride)

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
Yasa Tasarısı Başlığı: EKONOMİ BAKANLIĞININ TİCARET BAKANLIĞI OLARAK İKİ AYRI BAKANLIK OLMASI

Yasa Tasarısı Konusu: EKONOMİ BAKANIN TİCARET BAKANIN GÖREVİ OLAN MALİ VE TİCARET İŞLEYİŞİNİN YÜKÜNÜ OMUZLAMKATADIR BU HAKKIN GERÇEK ANLAMDA TİCARET BAKANLIĞININ GÖREVİDİR

Yasa Tasarısı Amacı: YENİ BİR TİCARET BAKANLIĞI GELMESİ TAKDİRİNDE OYUN İÇİ TİCARETTİN ALIŞ SATIŞIN VE İŞLER KISMININ DAHA DÜZENE GİRCEĞİNİ EKONOMİ BAKANI ÜZERİNDEN BU YÜK KALKTIĞINDA EKONOMİ BAKANI TAMAMEB BÜTÇE İLGİLENİP BÜTÇE DAHA HAKİM OLCAĞINI BİLDİRMEK İSTERİM

Yasa Tasarısı İçeriği: EKONOMİ BAKANI GÖREVLERİ ARASINDA OLAN MALİ TİCARETTİN İŞLEYİŞİNİ YENİ BAKANLIKLA TİCARET BAKANINA VERİLMESİNE BÖYLELİKLE EKONOMİ VE TİCARETİN ARIŞARAK DAHA VERİM ALACAĞINI BÜTÜN TİCARETLERİN TİCARET BAKANLIĞI ÜZERİNDEN TÜM EKONOMİ VE FİNANS KURUMLARININ EKONOMİ BAKANLIĞINA BAĞLANMASINI TALEP EDERİM.
TAKDİR YÜCE MECLİSİNDİR.

Red Sebebi: Makamlar işlevlendirilmeden yeni bir makam açılmayacaktır.

LETO

Ziyaretçi
Ekonomi bakanlığı işlevsiz bir makam
Daha etkili birşeyler gelebilir ekonomi bakanı olursa yatarak maaş alıyor
Buldum birtane Kara liste alınan oyuncu
Olsun para alıp kaçan oyuncuların
Parasına el koyma yetkisi versin
Ekonomi bakanı Forma yazar
Yetkim kullanarak Şu oyuncunun
Parasına el yetkim kullanarak el koymaya karar verdim bildirmek isterim
Onay için yönetime sunuyorum.

SADETTİN AYDEMİRR

🏹 ALTIN OK 🏹
Vatandaş
Ekonomi bakanlığı işlevsiz bir makam
Daha etkili birşeyler gelebilir ekonomi bakanı olursa yatarak maaş alıyor
Buldum birtane Kara liste alınan oyuncu
Olsun para alıp kaçan oyuncuların
Parasına el koyma yetkisi versin
Ekonomi bakanı Forma yazar
Yetkim kullanarak Şu oyuncunun
Parasına el yetkim kullanarak el koymaya karar verdim bildirmek isterim
Onay için yönetime sunuyorum.
Yönetime sormak yerine para alıp kaçtığı Parti'nin yöneticilerine sorulabilir Parti'nin yöneticileride kabul ederse eğer o para tekrar o partinin kasasına aktarılabilir.