PARTİ ÜYE GİRİŞ-ÇIKIŞLARINDA DÜZENLEME.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

niko_23

Azerbaycan Turk Birligi kurucu baskanlarindan
Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
AZERBAYCAN TÜRK BİRLİĞİ
3 gun bence az. En az 30 gun olmasi gerekli. Ben kechdim diger x bir partiye o parti secimlere katildi 3 gun orda kalim ee nolucak. 3 gun sonra yine kendi partime katilicam.

Volkan Ylmz

Ziyaretçi
1. Parti zaten birinci, farkı açmış.
7. Parti ile 8. Parti yarışıyor.
Bu sırada 1. Parti ve 8. Parti ittifak.
1. Partiden 8. Partiye 2 transfer, bu hikayede yanan 7. parti.

Bu mudur adalet? Oyunu oynamıyoruz ama farkındayız her şeyin.
24. Milletvekili seçiminde biz birinci idik Yeniden Doğuş partisi başka partiden üye alınca geçtiler bence bu yeni karar yerinde bir karar Tebrik ediyorum Adalet yerini buluyor geçte olsa 🌹

Kaan Yüksel

Ziyaretçi
24. Milletvekili seçiminde biz birinci idik Yeniden Doğuş partisi başka partiden üye alınca geçtiler bence bu yeni karar yerinde bir karar Tebrik ediyorum Adalet yerini buluyor geçte olsa 🌹
Bunu yapan sadece biz değiliz.Parti ismimizi kullanıp burda saçma sapan algılar yaratmıcaksın.
Böyle algı oluşturmak yerine belediye seçimlerinde partinin yaptığını da yazsaydın samimi olduğunu düşünürdüm.
Bir daha partimin ismini bir yerde sen ve türevlerin anmıcak.
Hepinize burdan son kez söylüyorum.
İyi Oyunlar.

Volkan Ylmz

Ziyaretçi
Bunu yapan sadece biz değiliz.Parti ismimizi kullanıp burda saçma sapan algılar yaratmıcaksın.
Böyle algı oluşturmak yerine belediye seçimlerinde partinin yaptığını da yazsaydın samimi olduğunu düşünürdüm.
İyi Oyunlar.
Bak bakalım senin partinin adı geçmişmi burda iyi bak boş yapma burda

Volkan Ylmz

Ziyaretçi
İyi Oyunlar.
Seni bağlayan durum yok burda işine bak sen muhatabım değilsin

Volkan Ylmz

Ziyaretçi
hayır ahkam kestiğim falan yok kötü birşey diyede bir şey çıkmadı ağzımdan sadece örnek gösterirken daha dikkatli olmanı tavsiye ediyorum 🙏🏻
Kötü birşey dediysem gelirsin buraya uyarırsın ben orda yazımda kimseye kötü birşey demedim gelip direk ahkam kesmeniz yanlış

Kaan Yüksel

Ziyaretçi
konuyu yeterince anladın ikili tartışmaya dönüştürüp seviyene inmeye gerek yok algılarınızı kendinize saklayın.
İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...