PARTİ KASASI ARTIK DAHA İŞLEVSEL!

BaşkanOnline - Sistem

SİSTEM HESABI
Yönetici
Değerli Başkan Online oyuncuları,
Hız kesmeden oyun içi geliştirmelere ve güncellemelere devam ediyoruz.

Yapılan son güncelleme ile Parti Medya puanı alanını etkinleştirip, Parti üyelerinin Yeşil Taş ile medya puanı satın alarak partilerine katkıda bulunmasını sağlamıştık.
Şimdi ise bunu biraz daha geliştirerek; Partilerin Parti Kasasını daha aktif şekilde kullanması ve Parti Kasasını oyunda daha etkin şekilde kullanılabilmesi için;
Parti Kasasından harcama yaparak Parti Medya Puanı satın almayı etkinleştirdik.

Bu öğeyi satın almak için: Partiler Sekmesi > Parti Reklam Alanı (Tanıtım) alanı üzerinden MİTİNG-2 öğesini Parti Başkanının satın alması gerekmektedir.
Yeşil Taş ile satın alınıyor gibi gözükse de ilgili Yeşil Taş değeri Oyun Parası olarak Parti Kasasından çekilecektir.

Deneme amaçlı ilk satın alım yapan partinin ödediği miktar %50 oranında kasasına geri iade edilecektir.

İyi oyunlar dileriz.
Bizi takip etmeye devam ediniz. Gelişmeye devam ediyoruz.

Emre

🇹🇷 KAHRAMANMARAŞ 🇹🇷
Vatandaş
Başkanım süper uygulama olmuş ama fiyatı biraz fazla olmamış mı 😊

Emre

🇹🇷 KAHRAMANMARAŞ 🇹🇷
Vatandaş
1 Milyon Parti Medya Puanı yani Parti Puanı getirdiğini düşünürsek ve Parti Kasalarının dolu olup harcayacak yer bulamadıklarını düşünürsek yeterli buluyoruz.
Partiler artık; bağış için oyuncularına baskı yapacak.
En azından böyle olmasını umuyoruz.
Bakalım :)
Öyle düşününce mantıklı geldi 😀 belki burası yeri değil ama parti kasasına parti üyelerinden aylık belirli bir yüzdelik ile kesinti yapılsa daha sistemli olur gibi bence 😊 dediğim gibi burası yeri değil biliyorum ama aklıma gelmişken söylemek istedim 😊

BaşkanOnline - Sistem

SİSTEM HESABI
Yönetici
Öyle düşününce mantıklı geldi 😀 belki burası yeri değil ama parti kasasına parti üyelerinden aylık belirli bir yüzdelik ile kesinti yapılsa daha sistemli olur gibi bence 😊 dediğim gibi burası yeri değil biliyorum ama aklıma gelmişken söylemek istedim 😊
Partiler kendisine bir sayman bulup üyelerine bağış için baskı yapabilir.
Ya da Parti Saymanı diye bir makam oluşturup Parti Ekonomisinden sorumlu hale getirilebilir :)

Emre

🇹🇷 KAHRAMANMARAŞ 🇹🇷
Vatandaş
Partiler kendisine bir sayman bulup üyelerine bağış için baskı yapabilir.
Ya da Parti Saymanı diye bir makam oluşturup Parti Ekonomisinden sorumlu hale getirilebilir :)
Parti içi ekonomi başkanı resmileştirme ( sözcü- sekreter gibi ) fikrini daha önce size sunmuştum ilgileneceğiz demiştiniz 😊

ErenA.

...
Yasaklı Üye
@baskanonline

İnaktiften gelen oyuncuların dönüş ödülleriyle parti medya puanı alması çok mantıklı gibi durmuyor. Sizde zaten aktif olmayan oyuncuların seçimlere müdahil olmasını pek doğru bulmadığınızı biliyoruz. Bu durumunda ne siz ne de diğer oyuncu ve partilerin doğru bulacağını düşünmüyorum. İnaktiften gelen oyuncuların dönüş ödülleriyle parti medya puanı almasının önüne geçilmesi adına bir yenilik yapılabilir mi acaba. Mesela telefon onayı olmayan kişiler bu alandan alım yapamasın gibi.

MuratKan

Ziyaretçi
@baskanonline

İnaktiften gelen oyuncuların dönüş ödülleriyle parti medya puanı alması çok mantıklı gibi durmuyor. Sizde zaten aktif olmayan oyuncuların seçimlere müdahil olmasını pek doğru bulmadığınızı biliyoruz. Bu durumunda ne siz ne de diğer oyuncu ve partilerin doğru bulacağını düşünmüyorum. İnaktiften gelen oyuncuların dönüş ödülleriyle parti medya puanı almasının önüne geçilmesi adına bir yenilik yapılabilir mi acaba. Mesela telefon onayı olmayan kişiler bu alandan alım yapamasın gibi.
Katılıyorum doğru bir noktaya parmak basmış arkadaşımız .

BaşkanOnline - Sistem

SİSTEM HESABI
Yönetici
@baskanonline

Çok önemli bir düzeltme. Çok teşekkür ederiz.
Telefon onayı yapmayan kişiler artık burayı kullanmayacak.
Bu tarz olayları her zaman biz öngöremiyoruz, sizlerin öngörüp uyarması sonradan bu sorun bir problem yarattığında "siz böyle yaptınız" denmesinden çok çok daha iyi :)
Teşekkürler @ErenA.