OYUN BAŞKANLIĞI SEÇİM SÜRESİNİN 2 GÜNE DÜŞÜRÜLMESİ HK. YASA TASARISI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gonca

ARI MAYA 🐝
Yönetici
Yönetici
Giriş Cümlesi :Bu yasa tasarısı Altın Ok Partisi tarafından hazırlanmıştır.

Konu : Oyun başkanı seçiminin süresi kısaltılması hakkında.

Gerekçe :Seçimlerin uzun tutulması oyundaki şaibeleri arttıracağı düşünülüp temsiliyeti azaltmasına ve haksız rekabete neden olacağı.

Değişiklik: Bu kanun teklifi ile oyun başkanı seçiminin 1. Tur oylamasının 2 gün sürmesi uzaması halinde 2.tur oylaması için de 2 gün sürmesi, oyun başkanı seçiminin 2+2 gün olarak değiştirilmesi amaçlanmaktadır.

Sonuç: Bu kanun teklifinin oyundaki şaibeleri ortadan kaldırıp temsiliyeti arttıracağı öngörülmekte olup karar meclisindir.

Mühendis

Üye
Yasaklı Üye
Vatandaş
Tüm Başkan Online ailesinin Değerli Milletvekillerinden desteklerini bekliyorum. Herşey Başkan Online için
Ben hayatımda böyle saçma bir şey görmedim...şaka şaka, bu mantıklı. Hem uzun sürüyordu, hemde şahit olduğumuz bir kaç şaibeler oldu. Daha kısa surelere indirilebilir aslında. Gerçekte bile 1 gün sürüyor bu seçimler sonuçta.

TürkAslan54

Ziyaretçi
Ben hayatımda böyle saçma bir şey görmedim...şaka şaka, bu mantıklı. Hem uzun sürüyordu, hemde şahit olduğumuz bir kaç şaibeler oldu. Daha kısa surelere indirilebilir aslında. Gerçekte bile 1 gün sürüyor bu seçimler sonuçta.
Tekrardan gereksiz eleştiri yapacaksınız zannettim, şükürler olsun bu günleride gördük herhangi bir tasarıyı desteklediğin :)

Mühendis

Üye
Yasaklı Üye
Vatandaş
Nasıl şaibeler, açıklayınız.
Bundan 3 4 seçim önce açıklamıştım. Yeni kullanıcılar eklenip farklı iplerden eğitim seviyesi yükseltilip oy kullanılmıştı. Tam hangi seçim önce olduğunu bilemiyorum. Gereğini yapıp yapmadığınız ile ilgili de bir fikrim yok. Yaptığınızı umarak sonucları kabul etmiştik.

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Bundan 3 4 seçim önce açıklamıştım. Yeni kullanıcılar eklenip farklı iplerden eğitim seviyesi yükseltilip oy kullanılmıştı. Tam hangi seçim önce olduğunu bilemiyorum. Gereğini yapıp yapmadığınız ile ilgili de bir fikrim yok. Yaptığınızı umarak sonucları kabul etmiştik.
Yapılanları görmemek için kör olmak gerek de neyse :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...