Milli Savunma Bakanı Adaylık Bildirisi

Xəlil Xəlilzadə

Azerbaycan Türk Birliği Partisi Kurucu Başkanı
Vatandaş-2
Parti Üyesi
AZERBAYCAN TÜRK BİRLİĞİ
Değerli Vatandaşlarımız,
Ülkemizin millî güvenliği ve savunması, en yüksek önceliğimizdir. Bu kutsal görevi üstlenmek ve sizler için çalışmak benim için büyük bir onur ve sorumluluktur.

Ülkemiz, iç ve dış tehditlere karşı her zaman hazır ve güçlü olmalıdır. Savunma politikalarımızı güncellemek, ordumuzu modernize etmek ve ulusal güvenliğimizi sağlamak için kararlı bir şekilde çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

Askerlerimizin, güvenliğimizi sağlamak için fedakârca görev yaptıklarını unutmamalıyız. Onların yanında olacak ve ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden gelen her şeyi yapacağız.

Vatanseverlik duygularıyla dolu olan siz değerli vatandaşlarımızın desteği ve dualarıyla, ülkemizi daha güçlü ve güvenli bir yarınlara taşıyacağız.

Milletimizin refahı ve güvenliği için her zaman var gücümüzle çalışacak, Türkiye'nin hak ve çıkarlarını korumak için kararlılıkla ilerleyeceğiz.

Bu kutlu yolda bize güvenen herkese teşekkür ederim. Birlikte başaracağımıza inancım tamdır.

Saygılarımla,

Millî Savunma Bakanı Adayı:Xəlil Xəlilzadə

Video içinde Emirhan başkanima teşekkurlerimi.iletiyorum🌹

#birliğimizdaimolsun💪🇦🇿🌹🇹🇷

Səfərli Elcan

Aktif Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
AZERBAYCAN TÜRK BİRLİĞİ
Başarılar diliyorum @ Xəlil Xəlilzadə bu yollada sene uğurlar arzulayıram İnşallah kazanarsan .
Sevincim iki katır çünkü hem benim sunduğum yasan neticesinde mili savunma bakanlığı kuruldu , ikincisi ise bu seçimde adayın olardan biri değerli başkanlardan biri @ Xəlil Xəlilzadə olması beni mutlu oldu

Xəlil Xəlilzadə

Azerbaycan Türk Birliği Partisi Kurucu Başkanı
Vatandaş-2
Parti Üyesi
AZERBAYCAN TÜRK BİRLİĞİ
Videonun kalite şaka mı? Başarılar hocam.
Başarılar diliyorum @ Xəlil Xəlilzadə bu yollada sene uğurlar arzulayıram İnşallah kazanarsan .
Sevincim iki katır çünkü hem benim sunduğum yasan neticesinde mili savunma bakanlığı kuruldu , ikincisi ise bu seçimde adayın olardan biri değerli başkanlardan biri @ Xəlil Xəlilzadə olması beni mutlu oldu
Başarılar Diliyorum Başkanım.
Hepinize teşekkürlerimi iletiyorum baskanlarim🇦🇿🌹🇹🇷