Medya Online Haber Ajansı Kurulmuştur!

SametÜnall

Turan Partisi Elazığ Milletvekili Ve Gece Yargıcı
Vatandaş
Hayırlı olsun .
Değerli Başkan Online Ailesi Bu Bir Tarafsız Ajans olacaktır ve Tüm partilerin görüşleri , Fikirleri Ve Açıklamaları alınacaktır kesinlikle kötü bir amaç yok herkesin destek olmasını istiyorum ve Haber vermek isteyen açıklama vermek isteyen parti başkanları, Yöneticileri , Milletvekilleri Herkes bize ulaşabilirler, Parti Ayirmaksizin Herkese açığız.

Derhert

⚛️AR-GE⚛️ kurucu başkanı
Vatandaş
Parti Üyesi
Hayırlı olsun .
Değerli Başkan Online Ailesi Bu Bir Tarafsız Ajans olacaktır ve Tüm partilerin görüşleri , Fikirleri Ve Açıklamaları alınacaktır kesinlikle kötü bir amaç yok herkesin destek olmasını istiyorum ve Haber vermek isteyen açıklama vermek isteyen parti başkanları, Yöneticileri , Milletvekilleri Herkes bize ulaşabilirler, Parti Ayirmaksizin Herkese açığız.
Başkanım dc den ulaşır mısınız dc Derhert

YgtFrz0

35. Dönem İstanbul Şehir Başkanı
Vatandaş
Oyunun gelişimi için şüphesiz çok önemli bir adımdır. Lakin gazetecilerin partili olması yanlıştır. Kimse yanlış anlamasın bunu söylerken taraf tutacaklarını iddia ya da ima etmiyorum. Belki bu şekilde de görevlerini çok iyi yapacaklar ama resmi olarak bir partinin içinde bulunmaları ister istemez tarafsızlıklarının sorgulanmasına yol açar. Kendilerinden ricam partilerinden ayrılsınlar ve bağımsız ve tarafsız şekilde yollarına devam ederek Başkan Online’ın ilk bağımsız gazetesini kurmuş ve yönetmiş olsunlar.